Přejít na výpis diskuzí

Jean-Paul Belmondo

OSOBNOST 31.12.2006 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky těmto hercům jako je J.P.Belmondo mám rád Francii, jinak bych snad o ní "nezakop". Líbí se mi jeho lehký přístup k velkým problémům, ikdyž riskuje hlavu, všechno dělá s klidem a pak se tomu zasměje. Vidím ho jako herce s velkým charismatem, který je i svou visáží nenapodobitelný. Není nejdokonalejší, ale získal si mě svým osobním přístupem. Pro mě to je nejlepší herec *3*
  • Buh

    Breji Belmondovi co nejvice krasnych chvil do dalsich let. Vek a nemoc se podepsali,ale porad je nejvetsi frajer co kdy na svete chodil. Je tim nejlepsim co Francie dala svetu. Az jednou odejde navzdy,mel by Buh podat demisi a na sve misto jmenovat Jeana Paula.
  • Borsalino (1970) Belmondo a Delon

    Nabízím k výměně film Borsalino (1970)(Belmondo a Delon).
    http://www.csfd.cz/film/32 405-borsalino/
    Film je na DVD9 (dvouvrstvé DVD), nový master - velmi kvalitní obraz (O mnoho lepší než u verzí, které jsou ke stažení na internetu.).
    Zvuk původní, titulky české - nově přeloženy. (Lepší než ty, které se vyskytují na internetu.)
    Info na: adidas.r@seznam.cz
    • Re: Borsalino (1970) Belmondo a Delon

      Nazdar.
      Měla bych zájem o DVD Borsalino (1970) s Belmondem.
      Co chceš za něj na výměnu?

      Zdraví Jarmila
  • sssssssuuuuppppppppppeeeeeeerrrrrrrrrrr

    Je to legenda je super vždy mne rozesměje *3* *3* *3*
  • JPB

    Moje maminka na tomto neskutečně charismatickém herci vyrůstala. Vždycky mi říkala, jak si jeho fotky vystřihovala třeba z Ahoj na sobotu a nalepovala si je do deníku. Tak není žádný div, že se to přeneslo i na mě. Kdy jsem viděla jeho první film a co to bylo, si opravdu nepamatuju, ale co vím je, že jsem se do něho na první pohled zamilovala. Jeho gesta, nádherný široký úsměv, to jeho zapalování cigaret mě naprosto dostalo. Hádám, že teď je to už v naší rodině opravdu dědičné, ale jestli moje dítě bude mít radši Brada Pitta, tak ho vydědím. I když rozhodně ne všechny, viděla jsem s ním hodně filmů, komedie, dramata i kriminálky, většinu jste tady již vyjmenovali. Ale neodpustím si zdůraznit třeba 100000 dolarů na slunci, Tělo mého nepřítele, Profesionál a z posllední doby pro mě uchvacující film Siréna od Mississippi.
  • Samotář

    je mi 24 let a Bebel je a vždycky bude mím vzorem dokonalého herce! Nemá zde smysl vypisovat všechny ty užasnosti, které v sobě tento nenapodobitelný profesionál ukrývá, ale s něčím se vám přece jen musím svěřit! Představte si co se mi v květnu r. 2005 podařilo! Byl jsem se svou přítelkyní v Paříži a protože od první chvíle kdy jsem viděl Samotáře jsem se do Belmonda zamiloval, rozhodl jsem se, že tam někde musím najít to místo kde se natáčela ta závěrečná scéna kdy Belmondo střílí na jedoucí auto se Schneidrem! Nedalo to ani velkou práci a skutečně jsem to našel! Je to tam stále stejné, když jsem vstoupil do té restaurace kam se před 20 lety šel komisař Stan zeptat: "PŘED DESETI MINUTAMA OD TUD NĚKDO TELEFONOVAL" ...... NÉÉÉ, ALE TUŠIM ŽE SE TI PAMĚŤ VRÁTÍ........!!!!" byl jsem v úplném úžasu! Stejný pult, kasa pípa, no prosně nářez! Všechno jsem to zdokumentoval na kameře! Napnil se mi můj klukovský sen a já jsem stál na stejném místě, kde byl před dvaceti lety filmový štáb, ale hlavně slavný Belmondo! Stál jsem tam a díval se na ta vrata z kterých Schneider utíkal do té úzké ulice k bíle dodávce! Díval jsem se na tu zeď kam ho Belmonďák přimáčkl a řekl to slavné: "20 LET - BEZ UDĚLENÍ MILOSTI ! " Byl to překrásný pocit, až budete v Paříži tak tam zajděte určitě to nepřehlédnete! Je to velmi jednoduché! Naproti Eiffelově věži je obrovský mrakodrap jediný nejvišší v Paříži cca 200m (název nevím přesně nějak montpaster či tak něco, ale v každé mapě bude popsaný a navíc ho nepřehlédete!) K němu se dostanete metrem a nebo si uděláte výlet od Eiffelofky jako já! V sámotáři je ta budova pěkně vidět, když Belmondo na konci přijíždí svým Peugeotem 505 k oné restauraci má ho za zády po levé ruce tedi pri pohledu na po ruce pravé! No a přesne tak se musíte orientovat i vy! Ta ulice se jmenuje : rue du MAINE! Pak stačí jít ulicí pořád mírně z kopce a dívat se do prava kde narazíte na restauračku i na uličku! Tak hodně štěstí!!!!! ej P.S. omlouvám se za pravopis či překlepy!
  • J.P.B. je skvělej:)

    nevite kde bych našel komisaře Jordana nebo aspoň toho hajzla Meccaciho?:)
  • Pan Herec

    Naprosto souhlasím s většinou příspěvků. Na Belmondovy filmy se mohu dívat stále i když je znám téměř nazpaměť. Vždy mě pobaví a vždy ve mě zanechají velký dojem. Jeho gesta, mimika a úsměv mi pokaždé vrátí dobrou náladu a chuť zvládnout všechny problémy. *5*
  • amoreitalia

    Frajer

    Největší frajer a sympaťák. Odmalička jeden z mých nejoblíbenějších herců. *5*
  • marlon83

    Tričko s Jean Paulem Belmondem

    Tričko s Belmondem jsem hledal dlouho a našel jsem ho na stránkách WWW.XAVIER.CZ, jediní v České republice kde se dá toto triko sehnat... nosím ho jak vlastní kůži. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit