Přejít na výpis diskuzí

Jean-Paul Belmondo

OSOBNOST 31.12.2006 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • příšera

    Proč PŘÍŠERA? V jednom článku z osmdesátých let jsem se dočetl, že nějaký italský režisér, který s ním točil film o něm řekl, že do role milovníka nasadili IL BRUTTO - příšeru a tak mu tato přezdívka zůstala až do přezdívky BEBEL...... Musím jinak souhlasit s většinou příspěvků, že je to geniální nenapodobitelný herec a vyumělkovaní hrdinové typu Cruise, Willise, Swarzenegera a další hoolywooďané mu nesahají po kotníky. Prostě Komediant, Tragét, Snílek, Kaskadér, Podvodník, Milovník, Komisař, Agent Seritté, Zloděj a Gangster to je JPB. *5*
  • !!!!!!!!

    Škoda,že jeho narozeniny proběhly tak tiše a bez povšimnutí, vždyť je to hvězda první velikosti, chtělo to nějaké filmy, dokáže pobavit pořád. Pro mne je to jednička.
  • Film Zvíře

    Neměl by někdo na DVD film ZVIRE !!! Hrozne moc ho schanim !!! Kdyztak volejte na 607807764 !!! nebo napiste maila !!! Dik Honza
    • Re: Film Zvíře

      Ahoj, podařilo se ti sehnad Zvíře? Je to taky můj nejoblíbenější film, ale nejde ho sehnat. Kdybys ho měl, tak bych taky koupil. Dík
  • Výměna filmů

    Nabízím výměnu filmů s J. P. Belmondem.

    Napište mi na adidas.r@seznam.cz

    Díky
  • Titulky na Samotáře

    Nemáte někdo titulky k fimu Samotář. Pokud ano, pošlete mi je.
  • mistr

    Belmondo je můj nejoblíbenější herec už odmalička. Je prostě největší borec a frajer filmové historie. Přála bych si ho jednou potkat. Nejradši od něj mám film Muž z Acapulca, který je můj vůbec nejoblíbenější. O něm bych mohla psát hodinu, hlášky z něj u nás už zlidověly. Další skvělé komedie jsou Velký šéf, Zvíře, Nenapravitelný, Veselé Velikonoce nebo Manželé z roku II. Dále pak skvělé kriminálky jako Profesionál, Dobrodruh (skvělá Moriconeho hudba) nebo Policajt nebo rošťák. Belmondo byl nejen nádhernej chlap ( ach, když v Muži z Acapulca vyleze z bazénu a pročeše si vlasy podlomí se mi kolena), ale i skvělý herec, jak komediální, kdy se téměř celý film nezastaví, tak vážný- Bláznivý Petříček, U konce s dechem.
    Je prostě hvězda mého srdce *14* *5* *14*
  • Geniální a nenapodobitelný J.-P.Belmondo

    Dobrý den, víte, já jsem velkou obdivovatelkou Belmonda už velice dlouhou dobu a teprve až dnešní den jsem zjistila, že existuje toto diskuzní fórum. Tak mi dovolte napsat pár řádek o tomto naprosto úžasném člověku. Nejprve bych chtěla zmínit, že můj vztah k němu je velice vřelý (i když bohužel imaginární). Jean-Paul Belmondo - člověk, který je nenahraditelný, člověk, který se rodí jednou za život. Nemohu posoudit, jak se chová v soukromém životě, ale už podle filmů se dá vyčíst hodně. Jean-Paul Belmondo představuje velice charismatického muže s vnitřním kouzlem a silou osobnosti. ¨ Jeho filmy jsou naprosto geniální a plné fantazie. Dokázaly zaznamenat úspěch nejen ve Francii, ale po celém světě. Jeho postavy jsou velice originální a pestré. Ale nebyly by tak obdivovány, kdyby je nebyl představoval právě on. Myslím si, že jeho role mu byly psány přímo na tělo a tudíž hrál naprosto přirozeně a bez přetvářek. Čím častěji se dívám na Belmondovy filmy, tím víc si říkám, že jsou opravdu bezchybné a geniální. Není chyby, ani sebemenšího detailu, který by zničil umělecký a liský prvek v jeho dílech. Víte, chtěla bych vyjádřit vše, co cítím, když se řekně: Jean-Paul Belmondo, ale není to možné. Jelikož to, co se ukrývá v srdci lidském, to neví ani sám jeho nositel. Je toho tolik, co bych o něm chtěla napsat, ale na to by nestačil ani štos papírů, jelikož o něm se dá psát pořád a neustále a zůstane s námi věčně.... Proto: dík, dík a ještě jednou dík vám, Jean-Paule Belmonde, vám, který jste obohatil naši českou kulturu a otevřel mnohým oči a posunul dál jejich mysl. Vaše věrná obdivovatelka a divačka Michaela H. :-)
    • Re: Geniální a nenapodobitelný J.-P.Belmondo

      Dobrý den, plně souhlasím s Míšou (příspěvek z 23.11.2006, 21:27h.)Krásně napsané, nemám co dodat, snad jen "Merci beaucoup monsieur Belmondo"
      Michal
  • Film

    Ted jsem shledl vynikajici film Korist a prave jsem zakoupil svuj 44 film s J-P. Belmondem - Na dva zapady... Bebel je proste jednicka. P.
    • Re: Film

      Ahoj. Kde jsi sehnal film- KORIST? Kde jsi koupil film- NA DVA ZAPADY? Diky za radu. Reddy
  • Nevydaná DVD s Belmondem

    Z u nás nevydaných DVD s Belmondem mohu nabídnout tato:

    Muž jménem La Rocca /Belmondo/ – CZ dabing
    Tělo mého nepřítele /Belmondo/ - lepší verze CZ dabingu než je na ofiko vydaném DVD
    Siréna od Mississippi /Belmondo/ - CZ titulky
    U konce s dechem /Belmondo/ - CZ titulky
    Na dva západy /Belmondo/ – CZ dabing
    Doktor Popaul /Belmondo/ – CZ dabing
    Muž, který se mi líbí /Belmondo/ – CZ dabing
    Amazonka /Belmondo/ – CZ dabing
    Zloděj z Paříže /Belmondo/ – CZ dabing
    Kořist /Belmondo/ – CZ dabing
    Banánová slupka /Belmondo/ – CZ dabing
    Sympatický dareba /Belmondo/ – CZ dabing
    Bídníci 20. století /Belmondo/ – CZ dabing
    Borsalino /Belmondo, Delon/ - CZ titulky
    Poloviční šance /Belmondo, Delon/ – CZ dabing /obě verze/
    Eso es /Belmondo/ – s lepší verzí dabingu /z roku 2003/ než je na ofic. vydaném DVD /z roku 1992/
    Profesionál /Belmondo/ - s původním výrazně lepším dabingem od ČT Krampol-Švehlík-Jandák /na ofic. vydaném DVD je nepovedený dabing z Novy Krampol-Beneš/
    Muž z Ria /Belmondo/ – CZ dabing /původní klasická předlistopadová verze/

    Ve všech případech se jedná o plnohodnotná DVD, tedy obraz v DVD rozlišení a kvalitě, s přidaným a zesynchronizovaným CZ dabingem či CZ titulky.
    • Re: Nevydaná DVD s Belmondem

      Dobrý den, mám zájem o film Sympatický dareba. Bylo by od Vás možné jej získat? mail mám brandstetr@email.cz. děkuji.
    • Re: Nevydaná DVD s Belmondem

      Ahoj Kamilo,

      měl bych zájem o:
      Doktor Popaul /Belmondo/ – CZ dabing
      Kořist /Belmondo/ – CZ dabing
      Bídníci 20. století /Belmondo/ – CZ dabing
      Borsalino /Belmondo, Delon/ - CZ titulky

      Předem děkuji za tvou odpověď.

      *1* Radek *1*
    • Re: Nevydaná DVD s Belmondem

      Dobrý den, měl bych zájem o pár filmů z Vašeho seznamu. Mohla byste mi prosím na mail poslat více informací o zaslání a ceně? Děkuji moc Lukas
    • Re: Nevydaná DVD s Belmondem

      Ahoj Kamilko. Měl bych zájem o Belmonda.
      Kořist, Doktor Popaul, Sympatický dareba.
      Odepiš mi prosím na můk email.

      Cihlus *1*
      • Re: Re: Nevydaná DVD s Belmondem

        Kamilo promin. Zblbnul jsem to. Ten email je:

        marekkuta@email.cz
    • caroline1

      Re: Nevydaná DVD s Belmondem

      Měl bych zájem o některé dvd,prosím zavolejte mi na mobil 721OOOOOO,děkuji.
    • Re: Nevydaná DVD s Belmondem

      Diky za nabidku a budu se tesit...
  • naroozeniny

    Tak to jsi nám vyrost *1* *1* Jinak přeji vše nejlepší *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit