Přejít na výpis diskuzí

Jean-Paul Belmondo

OSOBNOST 31.12.2006 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jean Paulovi přeji vše nejlepší k úctyhodným osmdesátinám.
  • Filmy s Belmondem

    Je třeba říci, že filmy s Belmondem mají své kouzlo, ale to nejen v těch velmi známých (Policajt nebo Rošťák, Lovec hlav, Professional, Samotář aj.), ale také v těch méně známých jako Dr. Popaul, Sirene du Mississipi, U konce s dechem, Kdo jinému jámu kopá a mnoho dalších. Bezpochyby jde o Pana Herce. Je paráda, že filmy vycházejí v nové edici, byť mnohdy s horším dabingem, ale dají se sehnat i původní...
    • Re: Filmy s Belmondem

      Ahoj...prosim te, jak si zminoval ve svym prispevku ,,ty mene zname filmy" :), nevis kde by se dali sehnat?? Ja bych rada mela vsechny:) a zetim se mi moc nedari.... *4*
      • Re: Re: Filmy s Belmondem

        Ahoj, zkus se podivat na http://www.csfd.cz/herec/2008-belmo ndo-jeanpaul/, mnoho filmu ma popis a pod odkazem filmoteka najdes ldi, kteri tento film maji. Nekteri jsou ochotni jej vymenit za jiny. G.
      • Re: Re: Filmy s Belmondem

        19 filmu je na DVD ve videopujcovnach VIDEO SAT.Ostatni po kamaradech z VHS, z televize, nebo stazeno z netu(vesmes v horsi kvalite). Reddy
    • Re: Filmy s Belmondem

      Georgesi, muzes me dat typ kde bych mohl sehnat mene zname filmy s JPB jak jsi napsal atd?
      Diky moc Reddy
  • Světová jednička

    Já také od malička obdivuji JPB, je pro mě světová jednička. Když zrovna nekoukám na jeho akční film, kde obdivuji jeho kaskaderské kousky nebo jeho skvělé komediální nadání, tak mimo jiné umí výborně zahrát i vážnější role ve filmu i na divadle. Bavil mě v 10 a baví mě stále stejně i po 24letech, což nemůžu říct o žádnem jiném herci-Amerika apod. Nehledě na to, že je údajně k lidem v soukromí v pohodě, bez hvězdných manýrů.K filmu: krom mnoha jiných zmíním např. "Zvíře" a "Nenapravitelný", kde perfektně zahrál blbečka, určitě fandové ví, co myslím.
  • Povídání o J.P.Belmondovi

    J.P.Belmondo mě provází od dětství.Můj první film,který jsem s ním viděl byl POLICAJT NEBO ROŠTÁK.Tak jsem jemu kouzlu propadl,že jsem začal sbírat jeho všechny filmy a povídání o něm.K dnešnímu dni mám plno videokazet s tímto hercem.Mám i jeho druhý film,U konce s dechem v originálu s českými titulky.Ted se snažím sbírat jeho filmy na dvd ale zatím jich mám málo. *3* *3* *3*
    • Re: Povídání o J.P.Belmondovi

      Dobrý večer, jsem rovněž fanošek J.P.B., mohu Vám určitě pomoci. Sháním titul Borsalíno, klidně i na vhs a pokud možno s původním dabingem. S pozdravem Milan. milanzr@seznam.cz
  • Sháním fotku ve velkém rozlišení...

    Chci se zeptat, jestli někdo nevíte, kde bych sehnal fotku Belmonda, kterou bych mohl zvětšit a dát si zarámovat, děkuju za výpomoc.
  • Výměna

    Sháním momentálně filmy s J. P. Belmondem Muž jménem La Rocca s českým dabingem
    www.csfd.cz/film/557-muz-jmenem-l a-rocca-un-nomme-la-rocca/

    a Záhadný kontraband www.csfd.cz/film/558-zahadny-kontra band-echappement-libre/
    také s českým dabingem.

    Nevyměnil by je někdo?
    Určitě mám co nabídnout.

    Díky
    adidas.r
  • Všechno nejlepší k narozeninám :)
  • lynette

    Dnes čtu smutné zprávy. Můj oblíbený francouzský herec zemřel. Už delší dobu jsem o něm četla zprávy, že na tom není vůbec dobře /v podstatě byl poslední měsíce naprostý ležák/, bylo mi ho velmi líto, ale co chtít s ohledem na ten úctyhodný věk (kterého se dožil) a opravdu velmi bohatý, naplněný život. Odešel v naprosté tichosti, jako když dohasne svíce. Posílám mu mnoho lásky tam nahoru, nikdy na něj nezapomenu a vždy se velmi ráda podívám na některý z jeho filmů. Byl to velmi výrazný typ muže a i když to nebyl prvoplánovaný fešák, pro mne krásný byl. Líbila se mi jeho energie a divokost, kterou předváděl nejen před kamerami, ale také prý v soukromém životě. Jeho poslední roky ale byly poněkud neveselé a smutné, což jsem si nikdy nemyslela, že takový ,,herecký kaskadér a éro" takto jednou dopadne. Rip J-P. Belmondo. Vaše dlouholetá fanynka Lynette

  • Belmondo-láska na celý život:)

    Belmonda mám ráda taky už odmalička, jak tady píše většina.A zrovna tak na jeho filmy se můžu koukat pořád dokola. A když jsem pak viděla neobvyklou roli v Cestě zhýčkaného dítěte jeho mimika a výraz v tom filmu mě totálě dostala. Když zrovna nedělá ty svoje rozkošný kravinky, má hrozně smutnej výraz. Je prostě úžasnej! Neni to ten typ herce, kterej je oblíbenej jen u žen protože je hezkej a sexy- což on sice je- ale maj ho rádi všichni- staří, mladí, chlapi, ženy.....v tom je ten největší úspěch! POKLONA pro nej...
  • DVD s Belmondem

    Ahoj, sehnal jsem tato nevydaná DVD s Belmondem, má někdo zájem o výměnu?

    Zvíře - CZ dabing
    Poloviční šance – CZ dabing
    Eso es – CZ dabing /pozdější verze pro komerční TV/
    Bezva finta – CZ dabing
    Muž z Acapulca – CZ dabing /Tříska/
    Profesionál - s původním výrazně lepším dabingem od ČT Krampol-Švehlík-Jandák /na ofic. vydaném DVD je nepovedený dabing z Novy Krampol-Beneš/
    • Re: DVD s Belmondem

      ahoj mel bych moc velky zajem taky se mi moc libi , akorat kamaradi v mim veku , ty maji jiny zajmy tak ze se jich radci ani neptam ,,,tady ti zasilam mi icq 371509286 a meil prosim ozvy se mi budu mooc rad dekuju s pozdravem Jakub
    • Re: DVD s Belmondem

      Kdybys mel skutecne rarity jako Dr. Popaul, Sirene du Mississipi, Korist, Kdo jinemu jamu kopa, Telo meho nepritele, Sympaticky dareba, U konce s dechem, Ho aj., tak by to mozna stalo za to, ale tebou jmenovane v nejblizsi dobe vyjdou na DVD, s vyjimkou Zvirete a Bezva finty, otazaka je, co dabing...
      • Re: Re: DVD s Belmondem

        Tělo mého nepřítele zakoupeno v Praze v Datartu, měli tam dostatečné množství za 99 Kč.
      • Re: Re: DVD s Belmondem

        DVD Siréna od Mississippi mám také, ale pouze s přidanými CZ titulky, tedy bez CZ dabingu, která velmi pravděpodobně asi vůbec neexistuje.
        • Re: Re: Re: DVD s Belmondem

          Ahoj. A kde jsi sehnal film Sirena od Mississippi? Jeden z poslednich kousku z JPB co jsem nevidel. Diky Reddy
          • Re: Re: Re: Re: DVD s Belmondem

            Siréna od Mississippi - obraz mám z ve Francii vydaného DVD a k tomu jsem přidal CZ titulky. Rád vyměním.
            • Re: Re: Re: Re: Re: DVD s Belmondem

              A ještě mám už i DVD U konce s dechem /v DVD kvalitě!/. Taky klidně vyměním.
            • Re: Re: Re: Re: Re: DVD s Belmondem

              Ještě jsem nedávno sehnal tato DVD s Belmondem /v DVD kvalitě !!!, tedy žádný TV či VHS rip, a už vůbec ne DivX/: Muž z Ria, Muž jménem La Rocca, Žena je žena, Amazonka, Le Doulos, Opice v zimě, Borsalino. Rád vyměním.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit