Přejít na výpis diskuzí

Jean-Paul Belmondo

OSOBNOST 31.12.2006 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jean Paul

    Kouzlo a vyjmecnost Belmonda spociva v tom, ze je nanopodobite
    lny. Neda se nepadobit. Proto je absolutni jednicka!
  • Eso es

    Prave jsem shledl film Eso es, ktery krasne kombinuje Belmonduv sarm a vtip s Nemeckem za ery Hitlera, ktereho dokonale zesmesnuje, zvlast na Olympijskych hrach v Mnichove, nebo pri likvidaci zakazane literatury te doby. Prijemna zabava.
  • Film

    Rozhodl jsem se zlikvidovat staré filmy na VHS, mnoho z nich je právě s Belmondem. Bylo by to pro někoho zajímavé?
  • stranky JPB

    Ahoj, nevite nekdo adresu na oficialni francouzske stranky fanoušků JPB? Diky moc. *7*
  • Starý dabing Eso es

    Prosím, nemá někdo starý dabing na Eso es?
    Strašně dlouho ho schaním a nedaří se mi sehnat. Díky moc za odpověď.
    • Re: Starý dabing Eso es

      Tuto verzi CZ dabingu /1992/ mám v dobré tech. kvalitě.
  • životopis

    Životopis je zde napsaný nepřesně.
  • evelina

    stále rošťák

    Dneska na něj práskli v časopise, že se velmi potichu náš milý Bebel rozvedl se svojí poslední ženou Nathalií Thardivealovou. Je to pořád správný chlap. Dal jí volnost, protože Nathali je o mnoho let mladší a on je bohužel nemocný.
  • Bebel

    Skvělý a neodolatelný Bebel *4* *14* Jeho filmy jsou úžasné a nikdy nemůžou omrzet. Dokáže zahrát výborně jak v bláznivé komedii, která pobaví (Nenapravitelný, Muž z Acapulca atd.), tak exceluje i v poněkud vážnějších rolích v detektivních filmech (Strach nad městem atd.), zkrátka je to pan Herec. No a v neposlední řadě krásný chlap. Bebel = můj velký (nejen) herecký idol *4* *14* *14* *5*
  • evelina

    není svatoušek

    Tak teď zase psali, že se rozvádí proto, že má JEŠTĚ MLADŠÍ MILENKU, TO JE ALE ČÍSLO!!! Ale je bezvadný. Moc mu to přeju. *3* *14*
    • Re: není svatoušek

      Presne tak! Nathalie Thardivealova je jenom o 30 let mladsi nez JPB. Takze je jasne, ze takovymu frajerovi nemohla stacit. Bébel je proste jednicka.
  • Všem příznivcům J.P.B.

    Belmondo se objeví ve středu 15.10. na ČT2 po 20.hod. spolu s C.Deneuve ve filmu
    SIRÉNA OD MISSISSIPPI. Jde o snímek z roku 1969, který údajně v naší televizi
    ještě dosud nebyl uveden.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit