Přejít na výpis diskuzí

Jennifer Lawrence

OSOBNOST 15.3.2012 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Herečka super, modelka hrůůůůza *3*
    • koukni se na sebe :)
      • Hle ty Hanko, přečti si pořádně její profil. Ona není modelka! Jenom herečka.
  • Je to najuzasnejsi clovek *14* jej humor a jej talent *14* *14* *14* *14* Herecka s velkym H *2* *2* *1* zboznujem ju a ked niekto povie opak zacnem hryzt :**********
  • v některých scénách v Hunger Games, vypadala trochu jako ta Prue z Čarodějek :D... myslím že se ta herečka jmenuje Shannen Doherty...! ale je to super herečka ;)
  • cherry1
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ JENNY nebo spíše nejlepší herečko a osobo na SVĚTĚ.23!!!!! *15* *14*
  • cherry1
    je to ta nejůžasnejší herečka na světě.jako jediná si ze sebe umí udělat srandu,a toho Oscara si doopravdy zasloužila mam ji moc moc moc ráda. *3* *14*
  • to je asi jediná celebrita,která je normalní: nechová se povýšeně,neni vyhublá a chová se jako normální člověk..mám ji ráda *3* *3*
  • On někdo psal, že je tlustá? *8* Mě se tohle na ni právě líbí. Jakou má postavu *4* Což je takovej bonus k tomu jejímu hraní *1*
  • Jo, velmi věrohodný časák *7*
  • Noo v POpcornu psali že se robb pattinson rozešel z kriss ,jelikož jí už nevěří.A teď randí s Jen...Moc jim to přeju *4*
    • NERANDÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I v jednom rohovoru řekla , že nerandí - ona chodí s nějakým Nicolasem :D Nebo tak něco - v popcornu píšou poslední dobou strašný kraviny !! ale tohle by mi ani nevadilo ...
  • moooc jsem jí držela palce na toho Oscara a vážně si to zasloužila - je to nej. herečka na světě !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit