Přejít na výpis diskuzí

Jennifer Lawrence

OSOBNOST 15.3.2012 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cherry1
    už se těším na Hunger games: catching fire a na Serenu. *4* *14* *14* *14* vííííííííííííííííííííí *4*
  • Je krásná...Není typická vyhublá hollywoodská herečka.Tahle holka má krásný ženský tvary,nádherný oči a celý obličej.Pro všechen zahraniční bulvár i ten náš:Jennifer tlustá není!Jen nemá 50 kilo i s postelí a je krásná,protože je,jak se lidově říká "krev a mlíko",takže si ty vaše poznámky nechte!Thanx... *1*
  • Pridal by som ešte filmy The Poker House a Winter's Bone - ktorý sa mi obzvlášť páčil a čaká nás The Silver Linings Playbook, Serena,...

    Dosť na sebe maká, obdivujem ako si dala do poriadku postavu.
    Kočka nám toho asi ešte veľa predvedie, úprimne sa teším na jej ďalšiu tvorbu...
    • ako si ako dala do poriadku postavu? predtým ju mala ako zlú? ako že bola predtým tučná? je stále rovnaká ... ani tučná a ani vychudnutá ... stále rovnaká
      • Moje řeč,Bizbam... *6* *1* Stále stejná :D
  • vse nej k narozeninam *3*
  • Jako samice moooooooooooooc fajna *1*
  • Ve filmu Hunger games, kde stvárnila hlavní roli, byla skvělá:-) I film byl dost emoční a napínavý do úplného konce...jde až mráz po zádech při představě, že by se něco takového odehrávalo ve skutečnosti.
    • Nauč se česky (emoční)!
  • Strašně se na ni těším v Hunger games jako Katniss :D *1* A navíc tam bude hrát s Joshem Hutchersonem !! *14* *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit