Přejít na výpis diskuzí

Jensen Ackles

OSOBNOST 31.12.2006 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)))

    Prosim vás neviete niekto náhodou kde by sa dalo zahnať Supernatural na DVD, všade kde som pozerala bolo iba v angličtine. a musim iba súhlasiť Jensen je naj, naj...........krajší:)))))) inak na wwww.youtube.com sú s Jensnom úžasné videa:))))
    • Re: :)))

      pokial viem tak dvd sú všetky v angličtine v češtine ani slovenčine nejsú škoda *9* *5*
  • juj

    Jé nej, nej krásnější, má ty nejkrásnější oči, které jsem kdy viděla, a vůbec celý je nádherný *14* *14* *14* nevíte jestli je zadaný?? *16* jako nic pro mě to je jasný, ale taky pro žádnou jinou *14*
    • Re: juj

      mám pro tebe dobrou správu zabko, Jensen nemá stálou přítelkyni. Tak že honem za ním!!!!!! *4* *5* *4* *5* *4* *5* *4*
  • Eye of the tiger

    Já toho chlapa prostě žeru! :) Nejlepší je jeho závěrečná scénka v Supernatural ve čvrté sérii na písničku Eye of the tiger :)) *14*
    • jiskra

      Re: Eye of the tiger

      *1* JJ, ten konec toho dílu je opravdu výbornej. *14*
  • twilightgirl

    Happy birthday

    Happy B-day Jensen *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14*
  • nej herec

    Jensen je krasny sexy herec s velkym hereckym talentem a se smyslem pro humor *1*
  • Nehraje i náhodou v serialu dowsnův svět (bo jak se to píše) toho C.J.? (dí džeje) *7* *14*
  • no jasně že hraje v dawsonovi!Ale kratší vlasy mu slušej víc! *3*
  • jensen je prostě k sežrání *4*
  • fotky

    diki za fotky aspon som si nejake doplnila a takisto nejake pridavam..nemate niekto fotku maleho Jensena? ak ano tak mi ich prosim poslite na rajona@azet.sk...diki *5*
  • Musím mit všechny jeho filmy dokonce se mi o něm zda miluju ho jeho žena Danneell ma obrovské štěstí že ma takoveho muže to bych si i ja nechala libit jo miluju strašně moc a nestydím se za moji lasku k nemu
    • Já ho mám taky ráda , kdyby se to jen dalo vyjádřit slovy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit