Přejít na výpis diskuzí

Jensen Ackles

OSOBNOST 31.12.2006 
169 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lady_cullenqa

    Love You !!

    Já na něj přišla v seriálu Lovci duchů *5* A tak jsem si zjistila ho na osobnostech .. Je fakt vypracovanej *5* !! Krsánej .. v zajímavostech je že byl nejhezčím seriálovým hercem *5* !! Já ho žerůů *15* *14* *14* *14* *14* *14*
  • niki1

    nová role

    Jensen bude v residen evilu 4!!!!
    • soso

      Re: nová role

      To kde si počula ?? *7*
  • tak tohle můžu ;-)

    Není to sice nejznámější, nejbohatší a ani fanynkama nejobletovanější chlap na světě, ale rozhodně je to zajímavý a charismatický chlap. Pro mě osobně je ale nej ;-) *14* *14* *14*
  • happy

    happy birthday jensen
  • nevíte?????

    nevíte někdo jestli se dá stáhnout už i 4 série s titulkama???všechny 3 už mám tak bych chtěla aji tu dík za odpověď
    • Re: nevíte?????

      čtvrtá série se dá stáhnout ale néé celá.4 série totiž ještě není celá natočená.
    • Re: ....

      tak mám stáhlí už všechny sériie i díly až na 15 díl ze 4 série sice to mám s titulkama,ale neva je to bomba!!
  • stbxc

    ahojky že v telce ještě nedávali 3. sérii? *7* *10* *3*
  • anja

    a nevíte někdo kdy budlu zase vysílat supernatural? *14*
    • Re: anja

      v americe běží 4 série a jeto hustý .a další díl vyjde ve čtvrtek
    • Re: anja

      Supernatural vysílají zrovna CW *9* (každý čtvrtek ve 21:00) ale tady u nás by je měly dávat až příští rok *14* ale to nevím jitě, ale mužeš si všechny díly stáhnout přes torrent, já sem si tak stáhla všechny díly a je to super koukat na do pořad dokola *1*
      • andreja1

        Re: Re:lucka33

        máš icq?že bysme to nějak postupně poslali.pže já a stahování to teda nevím jak by to dopadlo.. *9* ale moc bych ty díle chtěla *14*
      • andreja1

        Re: Re: anja

        máš icq?že bysi mě postupně něco poslala?protože já a stahovat ěnco to teda nevím jak by to dopadlo.. *9* moc bych ty díle chtěla
  • anja

    chtěla bych se taky refistrovat nebo přidat nové fotky...ale nejde mě to přihlásit se přes mail..dycky mě to ukáže že nemám pravdivý mail tak vubec nevím *9*
  • anja

    ahojky...jensen je opravdu nádherný.. *14* ani to snad nemuže byt pravda:-)ale nikde jsem se nedočetla jesli je ženaty nebo má děti neví to někdo?
    • lucka33

      Re: anja

      já mám z jednoho zdroje že je svobodnej a že zatím ani na žádnej vztach nemyslí a ti nevím jestli je to pravda *7*
      • Re: Re: anja

        díky za odpověd...no já totiž z těch obrázku a fotek nevím...pokaždé je tam s nějakou jinou babou *1* ale svobodný prej je to už jsem taky zjistila...by mě zajímalo ejstli je kuřák,ale nikde s cigárem nebyl tak kdoví *5* škoda že nežije v česku *14* *14* amerika je moc daleko,aspon že bych ho viděla..takže to se mi asi nikdy nesplní *9*
        • Re: Re: Re: lucka33

          díky za odpověd...no já totiž z těch obrázku a fotek nevím...pokaždé je tam s nějakou jinou babou ale svobodný prej je to už jsem taky zjistila...by mě zajímalo ejstli je kuřák,ale nikde s cigárem nebyl tak kdoví škoda že nežije v česku amerika je moc daleko,aspon že bych ho viděla..takže to se mi asi nikdy nesplní
  • kate.angel

    kresba

    zdravím věecky....pokoušela jsem se nakreslit Jensena ..tady http://kate-angel.blog.cz/0807/jens en-ackles
    a moc vás prosím napište jak se vám to líbí či nelíbí,a budte prosím alespon trochu schovívaví,jsem samouk *9* *3*
    • kate.angel

      Re: kresba

      http://kate-angel.blog.cz/0807/jens enackles
      • kate.angel

        Re: Re: kresba

        nějak to blbne no,zadejte ten 1.odkaz-ale musíte se zbavit té mezery v ní..se omlouvám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší