Přejít na výpis diskuzí

Jensen Ackles

OSOBNOST 31.12.2006 
169 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SuperNaturalCon

    Ahoj,
    máte rádi SuperNatural? Právě chystáme na příští rok jeho con zařadit do Festivalu fantazie v Chotěboři. Pokud by jste měli návrhy na přednášky, chtěli se zapojit nebo cokoliv, můžete poznámky psát sem: forum.jensen-ackles.cz nebo na email: supernaturalcon@gmail.com Za jakoukoliv pomoc budeme vděčni.
  • artemis7

    Nádherný chlap

    Jensen je fakt neskutečně nádherný!!! V Lovcích duchů mu to strašně sluší, škoda že tak úžasné chlapy nemáme i u nás v Česku *14* *14* *14* *14*
    • lucka33

      Re: Nádherný chlap

      přesně tak *1*
  • lucka33

    otázka

    doufám že se vám líbí nově fotky *3*
    • Re: otázka

      su dobré. *3*
  • DeVour

    Ahojte lidicky tak ako sa vam pacia fotky, ktore som pridala k filmu devour?? *4* *4*
  • fórum

    Takže chcete si pokecať a vyjadriť svoj názor o Jensenovi tak navštívte toto fórum venované len jemu a môžeme kecať
    http://forum.jensen-ackles. cz/index.php
  • Ha

    Jak sa to tu pekne rozbehlo tak teda ja sa pripojím oči ma úplne neskutočne dokonalé nádherné zelenučké a total ich žerem takže jeho oči sú úžasné *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
  • Hezký oči... *15*
  • Jensen a Jared

    *14* *14* *14* Ano, já taky strašně miluju Jensena a Jareda... *14* *14* *14* Jsou naprosto úžasnííí !!! Nádherní, vtipní,prostě dokonalí... *4*
  • ilove

    oh tak tohot zlatého chalana herca strašne milujem je taký krásny zlatí ou a tie jeho oči tie zbožňujem mám 25 a herci sa mi takto páčili ked som mala 14 preto ma to prekvapilo ,že aj napriek mojmu veku sa správam ako pubertáčka jaj ,ale je úžasný a videá sú pekné ano *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1*
  • dakujeme

    soso děkuji za pěkně VIDEO *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší