Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Mockridge

OSOBNOST 8.1.2009 
285 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kikiss11

    ..

    no tak tenhle kluk je luxus ale líbí se mi vic Justin Bieber......ae tenhle klučííí je taky fešnej:) *4* *3* *14* *14*
    • Re: ..

      jak by se ti mohl vic libit justin bobr?takovej hipík podivej se na sebe ty krávo tobě by se mel libit leda tak nejakej bezdomovec
  • 1

    Prosím kde skuknout 1.díl??česky *4* *7*
    • Re: 1

      jednicku zkouknes na www.kinotip.cz a je to v kategorii rodinnych filmu
  • monulqa

    Ukázka 3 dílu

    Tady je ukázka http://www.youtube.com/watch?v=dXgk 4F98dc0&feature=related a vůbec jsem nevěřila že fred podvede sprote
    • Re: Ukázka 3 dílu

      To já taky nee!!Ale nevíš jak to dopadne??
  • kitickatom

    1.2.3

    Ahoj nevíte kde stáhnu všechny díli divokých slepic moc díky kdyžtak hoďte odkazy sem
    • Re: 1.2.3

      1-http://filmy.tukni.cz/online-film y/rodinny/1814-zaby-k-zulibani/,2-h ttp://filmy.kinotip.cz/zaby-k-zulib ani-2-2007/3-http://www.youtube.com /watch?v=RfDhfxfoFSc&feature=relate d je to na party.. *3*
    • kl.v

      Re: 1.2.3

      na uloz.to ale je tam jen 1 a 2 trojku nemuzu nikde sehnat
  • 3.díl

    čawky.....plsky nevíte kde se dá skuknout třetí díl divokých slepic??Klidně i Německy......Díkec *7* *4*
    • Re: 3.díl

      na youtube ale mas to tam rozkusovany
      • Re: Re: 3.díl

        kdy budou pls dávat ten 3 díl??dekuju..
        *4*
        • Re: Re: Re: 3.díl

          Přesně se to ještě neví,ale mělby se tu objevit...možná že i v kinech kolem Března 2010,ale to se neví jistě :)
        • Re: Re: Re: 3.díl

          Css ste naprosto mimo třetí díl už unás dávali.V kinech to bylo 29.01.09.A vim kde se daj sehnat ty tři díli.Takže až to budete chtít vědět napiste. *13* *13* *1* *1* *8* *8* *15* *15* *4* *4* *13* *13* *5* *5* *1*
          • Re: Re: Re: Re: 3.díl

            Ahpj prosim ja bych se chtela kouknout na 3 dil...tak jestli vite kde je tak me to napiste na emailovou adresu...dekujíí...a dystak email je bekyynka@seznam.cz
          • Re: Re: Re: Re: 3.díl

            pls já bych to chtěla vědět kde sehnat všechny 3 díly
          • Re: Re: Re: Re: 3.díl

            napiš mi prosím kde se dá sehnat 3.díl.


            díky *3*
          • Re: Re: Re: Re: 3.díl

            napiš mi pls kde se dá skooknout ten 3.díl
            *4*
          • Re: Re: Re: Re: 3.díl

            napiš mi pls kde se dá sehnat ten 3.díl *4*
          • dada30

            Re: Re: Re: Re: 3.díl

            No a kde se dá teda sehnat 3 díl
          • Re: Re: Re: Re: 3.díl

            plosim te kde se daji sehnat vsechny 3 dily..? sou bozi plosim nekdo napiste..! predem moc diky budu nadosmrti vdecna nikde je totis nemuzu sehnat
          • Re: Re: Re: Re: 3.díl

            napsala bys mi to prosím kde se dají sehnat všechny tři díly já ten film uplně zbožnuji je to ten nejúžasnější film na světě moooc dík *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3.díl

              jo já vím a taky ho zbožnuju a najdeš to na ulož.to!stahujzdarma *3* *3*
          • Re: Re: Re: Re: 3.díl

            ..síím tě..opravdu viš kde se dá sehnat i 3.díl..?..prosííím.. *9*
        • Re: Re: Re: 3.díl

          jak si to tam mam zadat plsiiik napis paaa *7*
  • ...

    Když je třetí díl divokých slepic a tedkom ho dávali v německých kinech nevíte jestli se dostane do kin i u nás?? *7*
    • Re: ...

      ahOjky on je natOčenej a je v kinech v nemecku a jinak v televizy ten 3 díl davat nebudOu a jestli v ČR v kinech mOžná bude až 29.1 aee tO enOm mOžná:-( *9* *9* *9* *9* *9*
    • tulissek

      Re: ...

      To dOufÁm žE anO!=*
  • tulissek

    ♥On? kWásNej KluČinA!=* on Je pRosTě lUxuS! na Něj NikDo nEmá! MilUju Thé!=* ♥
  • reniss-xd

    "Pigmej"

    Ahoj, nevíte náhodou někdo jestli nebude další díl Divokých slepic?? *7*
    • Re:

      promin tak se to ma jmenovat Divoke kocky a zivot
    • Re:

      má být prý trojka *14* a má se to jmenovat Divoké slepice a život doufám že to mám dobře *14* mějse zatím ahoj *1*
    • Re:

      natocenej je ale zatim ho davat nebudou *9*
  • mauutinka

    Narozeniny

    Vše nejlepší k tvým narozkám..!!! *1* *14* *3*
  • zanessa1995

    vooooooooo

    husty holky piste sem jak je uzasnej a super jo jo odepistw jsem nejj nej fannka jo jeremy mtě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: vooooooooo

      jeremy je muj kluk!!! *4* *4* *14* *14*
      • jeremyho holka

        Trojku už davaly a jenom v kinech.U nas se to do televize.Jenom já mam třetí díl divokejch slepic a to česky.Protože sem jeho holka.A nepište sem pořád jak je hezkej!!!!!!!!! *13* *13* *13* *13* HELE JEREMY JE UŽASNEJ KLUK!!!!!!!!!!!!! NEZAMILOVALA JSEM SE DO JEREMYHO JENOM PROTO ŽE JE HEZKEJ,ALE PROTOŽE JE MILEJ A JE ŠIKOVNEJ!!!!!!!!! *14* *14* *14* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
        • Re: jeremyho holka

          no však jo já ti věřím chodim totiž s justinem bieberem jo a kdyby něco tak seš fakt trapná ty pako a jeremymu nesaháš ani po po jeho malíček na noze !!!!!!!
        • Re: jeremyho holka

          Joo hele to seš fakt tak naivní?...hmm taky bych mohla říct že sem jeho holka viď a upé všichni mi to tady sežerou víš jak :D...a jako jaki spolu asi chodíte?..to si nějak píšete nebo tak?...tak mi na něho dej třeba icq nebo tak něco ať si s nim taky můžu pokecat,když říkáš že je tak šikovnej a milej..a to za nim jezdíš do Německa nebo dokonce on za tebou sem?..hele a když s nim chodíš...nemůžeš se mi s nim vyfotit a nebo mi poslat nějakou jeho fotku třeba poštou hm?..a nebo do e-mailu mi to můžeš poslat ;)...ty wle a taky mi dej dyžtak jeho adresu hmmm? :D
          Jééj ty seš dost mimo čéče,ale tak když tě to baví :D :D :D *1* *15*
          • Re: Re: jeremyho holka

            Hey hey Mädchen, die ich Jeremy's Schwester bin, so dass wir nicht wissen, was sie hier spielen dyžtak übersetzen ins Tschechische *4* *4*
        • skayyk

          Re: jeremyho holka

          nechápu že tě baví si tady hrát na frajerku si jak malá prosimtě tady taky mužu napsat že chodim se Zacem a asi bude jasný že né na co si to hraješ???? *10* *10* *10*
        • elisqwa

          Re: jeremyho holka

          jo jasně...děsně ti to žeru!! :D :D jáj tlemim se :D :D víš co? až si s nim zas budu psát na facebooku (holky věřte mi prosím...já si s nim opravdu psala...) tak se ho schválně zeptám jo? :D jinak...má na profilu že je NEZADANÝ...!! :D :D ach ta dnešní mládež...se zabouchne do nějaký star a už říkaj že s ní choděj :D :D holka ty jsi případ... :D
          • mezernik

            Re: Re: jeremyho holka

            A mohla bys mi dat jeho fb?? a jaky je tvůj fb?? :))
          • Re: Re: jeremyho holka

            Jé von si tě přidal??? měne *9* *13*
            • elisqwa

              Re: Re: Re: jeremyho holka

              no já nevim jestli to je ten pravej :D ale má tam nějakou fotku z ložnice nebo co to je *15* (teda měl...nevím jestli ještě má :D)
        • Re: jeremyho holka

          Jenom se chci zeptat mluvíš česky, jak se teda s Jeremim domlouváte??? Já myslela že je to Němec. *9* *9* *13* *9* *15*
          • Re: Re: jeremyho holka

            omg si blba treba umi nemecky hm??
        • betulka15

          Re: jeremyho holka

          jsi ubohá...tohle kdyby is přeložil Jeremy tak by asi zešílel tím že si tady nějaká pipka vymýšlí že spolu chodíte atd... *13* tak se radši klidni.. *13*
        • Re: jeremyho holka

          Jo jasně všichni ti tady věřej *1* Tak mi řekni,kdo ho daboval ? ! *1* Ještě to není ani nadabovaný,a vona už sem sere tkový blbosti ! *1*
        • Re: jeremyho holka

          a když si jeremyho holka tak kdy budou dávat 1 a 2 díl v telce a i 3?
        • dada30

          Re: jeremyho holka

          Ahoj Jeremyho holko a můžu se zeptat kde se s ním vidíš???? *4*
        • Re: jeremyho holka

          ahoj ty "jeremyho holko" víš vůbec kde Jeremy bydlí?? Nebo spíš bych se měla zeptat: VIDĚLA SI HO NAŽIVO NEBO JEN NA FOTCE KTEROU TI POSLAL??!!!! *13* *13* Je pravda Jeremy je hezký kluk ale nemuš znás všech dělat IDIOTY NEBO BLBCE *13*
          • Re: Re: jeremyho holka

            Ehm ty si jeho holka..? Leda že bys byla Šprota..!
        • Re: jeremyho holka

          :D no ty si vtipná *15*
        • Re: jeremyho holka

          Posíím hej napis kde se da sehnat 3 dil plosim..! su upa zoufala plotoze ho nikde nemuzu sehnat..!
          • Re: Re: jeremyho holka

            Ja vím .. chceš..? Piš na vodnicek14@seznam.cz
          • Re: Re: jeremyho holka

            taky by mě to zajímalo :D:Da taky to nemůžu sehnat:D
    • kacenka1jb

      Re: vooooooooo

      On je Ten NeJlUXUsNejsII KluK NA CelYm sVEte Ae Tky neNI spAtNEJ aArOn =O*OBa DVA ZEru uPa NeJViC cHCi Se S NIMa POTkAt Ae Vim Ze Se TO nIKDy NEstANE =´(
      • Re: Re: vooooooooo

        Hele.jen ti chci říct,když si za tím půjdeš tak se ti to třeba splní..:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit