Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Mockridge

OSOBNOST 8.1.2009 
285 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeremy

    ahoj necete tam dat vic fotek di k si moc hezkej
  • slepice 3

    tak konečně už v česku vyšli divoký slepice 3!!:))
    juchůů..:)
    Jeremmy je neej..xD *14* *14*
    • Re: slepice 3

      Ahoj nevíš kde je můžu sehnat??? Napiš na mail chylova.kaja@seznam.cz Děkuju
    • Re: slepice 3

      mno vyšel ale já ho nikde nenašla *9*
  • prosíííímmmmmmmm

    ahojky lidi prosím vás moc napište mi jestli bude3 někdy v češtině miluju tyto filmy sice jsem se s nimi zatííím nepotkala jako jíní (lháři) *1* *1* *1* *1* ale prosíímmm napište mi na email kocka.email@seznam.cz
  • ....

    ahojik holki chci se zeptat je duben 2010 nekdo tady napsala ze yb tady mel ten treti dil být v březnu 2010 tak newim napiste mi na email jak to vlastne je a jestli se daji do hromady doufam ahoj
  • Hádky

    AhojkY..LidičkyY.
    Myslíte si že se má cennu hádat???!
    Nějáká malinká holčička si vymyslí že se zná se všema hercema z filmu...a...
    Plostě to neni nolmální..Všichni se tady pak dohadujou..je to pravda??!...nbo neni??!Lidi-.Jasně že neni..Nějáká holka si to vymyslela..a pak tomu i sama věří!! *3* Směšný..
    Ale musim říct..hoolky..Jeremmy je vážně BOoží.Sem ráda že sem si náhodou pustila žáby k zulíbání,..Jeremmy..k sežrání
  • betulka15

    Jeremy

    Jeremy je vážně úúúžasnej...před dvouma dnama jsem se dívala na kinotipu na 1 a 2 a jsem úplně ráda..musela jsem si to stáhnout ♥ úúplně to je úžasný akorát škoda toho že tam není v 1 zachycený to jak byli na tom statku a kde ju políbil a kde si spolu začali..sice je kousíček ve dvojce ale mohlo to tam být aby to bylo ještě lepší ♥ jinak je úúúplně úúžasnej ♥=* *8*
  • :))

    a fridu a holky ale vic fridu znam osobne videla jsem ji nejmin 50 x a sprotta melanie a ostatny taky ma mama se zna s jeji a moje babicka byva v nemecku tak tam chodim na prazdniny na vsechny a wilma mi zikala ze fred chodi s sprottou a ta holka co psala ´´jeremyho holka´´ je klamarka jeho holka je sprotta ja jsem jeho nej kamaratka a pisem si s nim pres e-mail tak se mohu zeptat na ten 3 dil a pak vam to tu dam zikam pravdu kdyz nechcete neverte tetka o prazdninach v unoru tam jdu tam mu o tom zeknu zikam pravdu ale kdyz neverite nemusite a ten 3 dil vam tu nedam ´´ a ked nekto mi veri tak ten dil poslem pres email ale budu moc az kdyz bude na nete tak paa ´´
    • Re: :))

      Jůů <3 *4* pozdravuj ho pls odepis mi spis na ten email..ju..? ..jéé..a nemaš na něho facebook ...? a mas ty facebook..? =) *14* *14* *14* pls pls prosííím odepis na ten email . díík
    • soby

      Re: :))

      Když je tak dobře znáš tak proč jim říkáš filmovýma jménama oni se jmenují normálně nebo né tak Auf Wiedersehn
    • Re: :))

      ahoj ja bych ti verila ale ty to nemuzes dokazat a kdyz se s nima znas tak musis umet dobre nemecky a to ty umis?a kdyz tam jedes na prazdniny vyfot se s nima a dej to sem nebo na svuj email.a kolik ti vlastne je?oni by se asi s mladsi nekamosili . tak to zkus dokazat (jesi to vubec de)ju *4*
    • Re: :))

      ahoj ja bych ti verila ale nemuzes to dokazat a kdyz je znas tak musis umet nemecky a dobre nemecky a to ty umis?a kdyz tam jedes na prazdniny tak se s nekym z nich vyfot a dej to sem nebo na svuj email.a kolik mas vlastne let?zkus to dokazat ale to ty asi nemuzes kdyz to (asi)neni pravda *4*
      • Re: Re: :))

        a jeremi je a hezkej *4*
    • Re: :))

      Bože ty si pořádně psychicky jiná..Mě osobně se taky líbí žáby k zulíbaní atd . ale že bych měla takovou mánii..to vážně ne..100% se s ani jednou neznáš a ,,Fred´´ se ,,Sprottou´´ nechodí doopravdy to ti si přečteš na každym webu i když ty pochybuju jestli umíš stejně číst jako psát tak to si toho moc nepřečteš...!
      • Re: Re: :))

        JO Přesně taková nějaká desetileta ani ne ,,zabouchla´´ malá holka co si představuje že se s nima zná ACH jo :) (prý se s nima viděla 50x HAHAHA)
        • Re: Re: Re: :))

          Ale hlavně to není Fred a Sprotte ale Jeremy a Michelle. *5*
  • Verůů

    Ahojki nevíte někdo kde se dá sehnat třetí díl zatím děkuji :)
  • Prosim

    ahoj..on jeste luxus,kráásnej <3 ..prosim vas nevite jak se jmenuje ta pisnicka u videa "SPROTTE A FRED" kdo ji zpiva nevite..??..Děkuji xD *4*
  • xxxx

    Ahoj prosim vas..v te trojce na konci se daji Sprotte s Fredem zase dohromady??
    • Re: xxxx

      NO ve 2 spolu ještě chodí doufám že jim to zůstane *14* *4* *3*
    • stember

      Re: xxxx

      no..to tam ani není ukázané,ale budou kamarádi..
      • Re: Re: xxxx

        ahoj hele daji´se zase dohormady jak ji byl nevernej me se libilo kdyz spolu chodily napis mi na emali dik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit