Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Mockridge

OSOBNOST 8.1.2009 
285 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hi! Happy birthday ILY :)
  • Všechno nejlepší!!!
  • ahoj mela jsem te rada atet mam jiniho kluka promin urcite si najdes kocku.mam kluka dejmona je moc sexi fak promin. *3* *3* *3* *3*
    • HAHAHA. Všichni ti stááášně "věříme" *6*
  • jsem taky panna ,Jeremy se mi moc líbí
  • jo no on je boží zavydím té s kterou měl poměr *14* *14* *14* *14*
  • udělejte ješte 4 dil prsím *14*
  • je užasnej asi sem se do něj zamilovala nevite kde nahodou bydli znam jenom odnej flm žáby k zulíbání je moc krasnej flm je jednička a dvojka možna asi ještě dilu prosi odepište kde bydli nebo se zachvili zbalznim *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • jo no je boží *14* *14* *14* *14*
    • MORE jestli to psala simona putová tak uvidí'!je to muj muláček princ na bílém koni!:D <33333 prostě to pochopte holky;)jedu za ním do německa<33 *14*
      • Absolutně s tebou souhlasím!!!:D Je tvůj!!! A jedu stebou:D chci být u zrodu vaší lásky:D
    • Mickey-mause
      jebe ti ?? ....neznáš ho takže ho milovat nemůžeš on je herec ve skutečnosti je třeba jinej !! ....twl taký kecy maj holka na Justina atd....bochybuji že bys měla šanci holka...né že bys na něj třeba neměla ale on je hvězda ten má na 100 % holku...ser na něj *4* *4*
  • piskle el garo mozem sa spytat na ten fb
    *4*
  • Jeremy Mockridge ... Wenn Sie meine Botschaft zu sehen, mich mit Freunden auf Facebok Laurika hinzuzufügen Ich liebe Nociarova please add me ... ♥ ♥
  • Jeremy du bist der beste Schauspieler ♥ ♥ schicken Ihnen pusi * und es ist wahr, dass Sie Michelle ging ich fing an zu weinen, wenn Sie es in 3-Trio betrogen, aber was Film ist neben einem sehr schönen Film Ich habe Familie in Deutschland, Bonn ake Ihre Hausnummer ? Ich komme zu Ihnen ... Senden pusi und selbst wenn bavieš mit Michelle als ihre Begrüßung und Zsa Zsa Burkle und die Inzidenz ist auch der martin gut, aber du bist der beste Ich liebe dich ♥ ♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit