Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jsem to sem psala, takže jenom opáčko. Vážně ho tam hraje. Taky mi to dalo chvli. Má tam tmavší vlasy a nejspíš má kontaktní čočky. Je to nevýznamná role.
    • V jakým filmu? *6*
  • Je fakt super miluju petra pana je to jeden z nej filmů slyšela jsem o tom že natočili 2 díl a v surfařce nehrál teda jsem ho tam aspon neviděla. Jestli někdo víte koho hrál v Surfařce tak reagujte na tento komentář
    • hrál tam Byrona *1*
      to o dvou dílech sem taky slyšela ale neviděla ani nešla *9* *9*
    • jak surfarce ukousnul ruku ten žralok tak on běžel pro mobil aby zavolal záchranku *3* *14* *4*
    • Ahoj jsem Klára a jmenuje se tam byron neni tam moc poznat protoze ma tmave vlasy *15*
  • kirushka97
    Je úžasnej *14*
    Všechno nejlepší :-) :-) :-) *14*
  • Kokino99
    Všechno nejlepší k narozeninám! *4*
  • Mrs.Wesley
    Poprvé když jsem se podívala na petrapana říkala jsem si Ježíš to bude nuda..ale potom mě to začalo bavit a petrpan...Ježíš bože můj je tak moc krásný a rostomilý...já jsem se do něj zamilovala...on je děsněsexy...a jak je opálenej+ten jeho krásný hlas a jak se pokoušel zachránit Wendy....já miluju romantiku....*14**14**14* to je Desně vzrušující když nějakej sexy chlap zachraňuje ženskou v nesnázích.....*14**14**14**14*
    • seš můj člověk mám úplně stejnej názor
      je fakt SEXYYYYYYYYYYYYYY *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *2* *2*
    • hele podle tvý přezdívky usuzuju že asi znáš paula wesleyho a nebo se tak jmenuješ doopravdy a nebo znáš ještě nějakýho weleyho, jakýho?
  • I love him terribly if i had 100 years and it always will love you. Jeremy I could go for you? that you told me the exact address of your house. I love you =) * *14*
  • ahojo miluji petra pana *14*
  • Je nejdokonalejší užasný a roztomilí miluju ho zamilovala jsem se do něho když jsem poprvé viděla petra pana . *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • přesně když sem poprvé viděla petra pana řekla sem si to bude zase nějaký blbí fantazy. nakonec sem se bláznivě zamilovala do jeremyho von je prostě nejnejnejnejnejnej *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ariel
    všechno nejlepší
  • Všechno nejlepší :***
    je úžasnej :PPP moc a moc ho miluju.... na Petra Pana se koukám každý večer !!! :P :*
    Boží ...:*
    vůbec by mi nevadilo kdyby přiletěl k oknu mně !!**
    odletěla bych s ním hned..ani by se nemusel ptát!!! :DDDDD
    je nejdokonalejsí ♥♥♥♥♥
    no nemiluj ho !!! :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit