Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je pravda,že Jeremy je neuvěřitelně sexy a má neskutečnej úsměv<3
    • jo je to pravda hrozně ho žeru *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jeremy je fakt super. Mám od něj doma autogram a nemůžu se na něj vynadívat *14* *14* *14* .Mám na stránkách jeho fotky už když byl ještě miminko a až do roku 2013 a byl opravdu krásný *14*
    můžete se taky mrknout, (takové mimino by každý chtěl *4* ) http://www.jeremysumpter.mypage.cz/ *3*
    • Moc pěkná stránka o Jeremym :) *14*
    • ahoj mohla bys mi prosím poslat ten autogram na email? je to terkatesar@seznam.cz *3*
  • nevíte kde stáhnu fil You´re so cupid?
  • hmm, Jeremy je táák boží hošan. je neuvěřitelně sexy a roztomilounkej *3* *3* *3*
  • Ahoj všichni,právě zakládáme nový spolek fanoušků Jeremyho Sumptera. Jestli se k nám chcete přidat a otevřít si tak největší a nejobsáhlejší stránky o něm s minimálně 1000 fotkami od dob kdy mu byli tak 2 roky až do těď a informacemi co jinde nenajdete pište nám na email - jeremysumptermanagement@email.cz. Náš zdroj je přímo samotný Jeremy. Budeme rády za každého člena *4* *3*
    • pořád to platí?
  • Áchhhhhhhhhhhhhh jsi nádhernej kéžby si se mnou chodil
    • to bych si také přála
  • BluEbEatS
    Ó, Jeremy, proč musíš bejt tak krásnej? tou svojí krásou mě úplně zabíjíš!! přes den na tebe nemůžu přestat myslet, v noci se mi o tobě zdá ♥ jsi ten nejúžasnější herec v celým vesmíru!!! kéž bys tu byl se mnou..... *14* *14* *14* *14*
  • Nazdar všichni(nebo spíš všechny ?)
    Podle mne je Jeremy ten nejlepší kluk na světě *4* taky o něm zakládám stránky http://jeremysumpter.mypage.cz/ osobně s ním mám hodně společného ale zajímalo by mně , která z vás o něm vůbec něco ví ??????
  • je úplně krásnej a to prej nikdy nechtěl vyrůst ( jak říkal v Petru Panovi) ale je moc pěknej aji když je velkej a já té Wendy záviděla :) *14* *3*
  • V pohádce Peter pan je neskutečně krásný a jak vyrostl ted sem do koukala film soul Surfur nebo tak nějak a tam bych ho vůbec nepoznala ale i tak co je malý to je nádherný pač on byl je krásný *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit