Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narozky

    All her most beautiful on your birthday ...
    You're the nicest guy in the world and I very much love you all for me ..
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • narozeniny

    vše nejůlepší k tvým krásným narozkám.. :-) *14* *14* *14*
  • xkostex

    HB

    vsechno nejlepsi
  • anettka-upirrka

    HB Jeremy..♥

    Všechno nej k narozkám..:)
  • =))

    To je hezkej kluk! =))
  • petr pan

    jeremy sumter je ten nej užasnější nejskvělejší tet už chlap na světě je tak sladkej je uplně boží furt na nho myslím podle toho taky vypadají moje známky
    *1* ale jak sem videla wedy co bych dala kdybych tam misto ní být ach jo jeho fotky mám všude po pokoji mamka říka že to přeháním ale já říkam ale to ne chtela bych ho aspon videt na živo nebo podpissss je uplne roztomilýýýýýýýýý *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *13*
    • Nauč se psát! *16*
    • Re: petr pan

      naproostoo soouhlasim *14* *14* je uzasny
  • L♥ve you

    Dala bych nevím co abych ho jen jednou vidělaa naživo..... *14* *14* *14* On jee tak krásnej a já na něj musím neustále myslet ... *14* *14* *14* Je z něj zatraceně sexy chlap.....V Petru Panovi to bylo jen takový ddítko ale dala bych nevím co abych tam mohlaa být místo Wendy.......... *14*
  • ...

    V Petru Panovi byl sladkej ,ale teď už můžu říct že z něj vyrostl fakt sexy chlap :D *14*
  • .....

    je jezkej, líbí se mi, ale prostě je to takoví to ,, Jéééé ten je hezkej " ale tí to pro mě hasne, i kdybych ho někdy viděla tak mu nejspíš ani nebudu rozumnět *1* má znalost angličtina je nulová
  • sweeney.sparrow

    zpátky na realitu

    ano je pěknej, užasnej a atd ale jsem zpátky v realite takže už na něj nemam názor stejnej jako před rokem *3*
    • Re: zpátky na realitu

      A můžu se zeptat jaký názor máš?
      • sweeney.sparrow

        Re: Re: zpátky na realitu

        Ted už mam na něj názor snad jen ten, že je úžasnej herec *4* a o jeho kráse není pochyb *4*
      • Re: Re: zpátky na realitu

        já skusim odpovědět za ní... myslim že z něj před rokem byla totáálně mimo... jako věčina když ho vidí poprve...ale vyrostlaz toho... nebo aspoň pochopila>> že to nemá cenu myslet si na někoho koho sice možná uvidííš alerozhodně to bude tak všechno:);))
        • sweeney.sparrow

          Re: Re: Re: zpátky na realitu

          Ano přesně tak naprostá pravda *4*
        • Re: Re: Re: zpátky na realitu

          ano to je pravda, i když je to jenom iluze tak to většinou (alespoň u mě platí) v těžkých chvílích zvedne náladu! *3* Ale stejně pořád vypadá jako malej kluk. *1*
          • Re: Re: Re: Re: zpátky na realitu

            ale to je dobé že pořád vypadá jako malej protože i když mu je 20 je pořád sladkej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší