Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojik Jeremy moc tě obdivujem hezčího kluka sme ještě ani nevyděli a proto ti přejem k tvým narozeninám vše nejlepší a já(Lucka)doufám že to budu!!! *9* *14* *15* tak pa
  • Všechno nejlepší k narozeninám.At se ti splní každé přání.A at si najdeš holku svých snů. *3* Doufám,že to budu já. *14* Kéž bys mi dal svoje čislo. *3*
  • Ahoj Jeremy ty dnes slavíš 17narozeniny tak vše nej *3* a celkem náhoda je že já dnes slavím 14let....tak to pořádně oslav a neožer se moc *1* Jo a s holkama to taky nepřeháněj! *3*
  • no je fakt super a chtěla bych jeho e-mail!!! Holky jestli ho máte tak mi písněte na mail. Děkuji pápápá a mějte se good:)
  • halloo

    hele taky se mi líbí a je fak škoda že nebydlí v 4r ale nejsem taková jako ty ostatní co sou do něj bblláázzeenn já asi taky nemám šanci protože....napište sem něko tu adresu
  • ptám se

    je moc heykej nevíte jeho mailík? plís plís
  • je moc moc heykééjj!!!!!
    • Re:

      Jak muzete rict o nekom ze je super, kdyz ho vubec neznate??? To sem si naposled myslela asi tak v sedmi letech!
  • sorry ja se preklepla meli stejny usmev
  • ahojky me s jeremy taky libi a jednou jsem mela party a my kamosi si sebou vzali par dalsich kamosu a taky typka co vypadal skoro jako jeremy bohuzel party skoncila a ja ho videla naposledy v zivote ale jeremikovi byl hodne podobnej a mel stejny uces
  • Pár údajů

    Ahoj,holky.Jednou za čas sem vlezu,a nestačím se divit.A nejsem sama.Jsem něco jako minimanažerka,a mám za úkol šmejdit po těhlech českějch servrech.No,potom to posílat na oficiální stránky Jeremyho.Ale už přeložený.Takže,jestli byste měli nějaké spešl přání,stačí napsat do redakce www.novinky.cz.A tam kliknete na diskusní fórum.To je nejrychlejší způsob,jak se to k nám dostane.Protože těhlech stránek je o Jeremym vážně dost,tak nevím,kdy se tu zase dostanu.A ta oficiální stránka je www.jeremysumpter.com.Je to sice v angličtině,ale můžu vás ujistit,že tam chodí každý týden-teda měl by!!!Tak,to je vše a nezamilovávejte se.Pozor na to!!!Ať nejste jako každá tuctová američanka,ty on zrovna nemusí,ale to se dozvíte až na té jeho stránce.Mějte se,čau holky!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit