Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeremy je sqely kluk a mame ho moc rady... Jenze bydli nekde...pryc nez my...Chtely by sme vsechny s nim byt alespon na 5min...Nechci nam brat iluze ale je mala pravdepodobnost zue se snim jedna z nas setka....!JE MI TO MOOC LITO!!!! Taky se mi mooc libi stejne jako vam... P.S. jestli ma nektera z vas icq tam mi to poslete na mail ? a.n.d.i.l.e.k.13vcentrum.cz jj Pasko holciy moje! *14* *1*
  • love j.s.

    Jeremy je prooooooooostěěěěěěěě booooooooožíííííííí, že jo??? *14*
  • fotecky

    holkytak sem v nedeli dala nagrat nejake dalsi fotky Jeremyho a ty uz ted sou ve fotogalerii. Tak se na ne kouknete. Az budu mit cas poslu dalsi *3*
  • Cyber seduction - Jeremyho nový film

    V minulým příspěvku jsem udělala menší chybičku v adrese,na jeremyho nový film.tak tady je správná adresa:http://www.lifetimetv.com/movies/originals/ cyberseduction.php tak teď je to správně ahoj
  • Jeremy Sumpter

    Tak,abych se přiznala viděla jsem Petra pana, až teprve tenhle rok.Ten film mě totálně ohromil,musela jsem si ho pouštět neusále do kola,dokuď mě neomrzel.Co mě na tom filmu nejvíc zaujalo, byl Jeremy Sumpter.Myslim si, že ten holkám bere dech,díky jeho kráse.Ale chtěla jsem jenom dodat,že natočil nový film z roku 2005,,Cyber seduction"hlavní role:Jeremy Sumpter.stránka:http://www.lifetimetv.com/movies/o riginals/cyberseduction.php Kéž,by tento film byl i v Čechách ale doufejme,že jednou bude. Sivaková Michaela *3*
  • Ahojky já vím že to tu psal už každej ale Jeremy je táááááák krásnej!!!!!!!!Nevíte někdo jeho mail??????Plosíííííííím! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re:

      A co bys mu chtěla psát? já teda jeho mejl nemám, ae mislis že by ti odepsal? neci ti to kazit ae ja bych rekla že estli nekdo má jeho mejl, tak mu pise hafec holek, .... To je ae smula že bydli tag pryc... Souhlasim s vama že je mrte peknej.. Hlavne jak se ve filmu Peter Pan klasne usmivá!!!!!MUCK *14* *14* *14*
  • Jo a jeste neco *1* ! Kdyby nekdo z vas mel jeho adresu nebo emaila ... tak nebudte sobci a podelte se jo ??? Dekan Lucerna
  • Ahojky lidicky !!! No nebudu psat asi zadnou novinku , ale Jeremy se mi taky hrozne libi *14* ! No je hrozne nepravdepodobny ze by sem se s nim nekdy setkala , ale kdybych mela tu moznost tak sem asi nejstastnejsi clovicek na tomto svete *15* . No tak bych vam chtela vskazat ze to vsechno nema cenu , mozna tak o nem snit . Jeho webovky jsou www.jeremysumpter.com. Ma tam furu fotek a pise tam o sobe ( sice v anglictine , ale to by snad pro vas nemel bej problem ) Tak ahojky !!!! Faninka Jeremyho *14*
  • Adresuuu!!!!!!!!!!!

    holky prosím tu adresu nebo mail prosííííííííííííííím!!! Odepište na mail! (nedělam si iluze:( *9* *5*
  • Ahojik Jeremy moc tě obdivujeme a ti lidi co si myslí že si hnusný jsou sami hnusní nic si stoho nedelej si moc hezký tak pa pa pa někdy se za tebou stavíme!!!! *1* *1* *14* *14* *14* *14* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit