Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miláček

    I love you Jeremy.Miluji Jeremyho Sumptera
  • miláček

    Viděla jsem film Petr Pan a Jeremymu to tam strašně moc a moc sluší.Je to takový můj herecký MILÁČEK
  • smola=((

    no Jeremy je naozaj zlaty ale co uz na jednej inetrnetovej stranke su fotky jak sa bozkaval s s Rachel(Wendy) a neboli to fotky z filmu ale normalne ... takze asi spolu prawdepodobne chodia!!! fuha to ma ale vkus to uz aj ja som lepsia jak ta Rachel ... =)
  • 3moulinka

    milujem ho od prvniho pohledu! je to nejhezci kluk ve vesmiru a cely galaxii!!!!!!!!! Jeremy MOC TE CHCEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!****************** *********************************************** pac a pusu na cumacek posila ti tvuj milacek**************************
  • šmoula

    ahoj!!!!!!!!!!!!! jeremy je nejuzasnejsi klucina na svete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ahoj milacku

    Jeremy, jsi tak hezky, ze kazdy den na tebe musim myslet!!Vzdycky, kdyz se kouknu na ten film ,tak ty Wendy fakt !!!ZAVIDIM!!!Jsem o5let mladsi ,narodila jsem se 20.01 1994. Tobe je 16let a me 11let.
  • For Jeremy

    Jeremy,you are my favorite actor.You are very attractive!! .A films with you are very nice.You address for me your foto with your signature,please.Good bye!! Your Andrea
  • Nevíte za jek dlouho by mu došel dopis do L.A?
  • fajn dík zejtra si kupuju papír a du psat dopis.On ti fakt napsal?To já bych byla v 7nebi.Neví tu někdo kdy u nás budou vysílat clubshole?
  • Holki vy ste všechny vedle...............Já sem už Jeremymu napsala a on mi odepsal není vůbec nafoukanej ale docela milej a poslal mi fotku..............Ale třeba mojí kámošce,která napsala dřív než já se vůbec neozval.A o tu adresu do Popcornu sem napsala já...........:o)OPRAVDU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit