Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ked ju mas tak mi ju daj
  • Holky,nechci se vytahovat,ale JEREMYHO adresu MÁM.
  • sportovec

    Jeremy je podle všěch ZLATÍČKO nebo PUSINKA,ale podle MĚ je to normální HEZKEJ kluk kterej se dostal do šoubiznisu.
  • S tym ze Jeremy je zlaty suhlasim ale niektore z vas by sa mohli uvedomit, myslite ze ste zaujimave je nadslnko jasne ze niktora z vas co tu o nom basnite ze vas miluje neviete pomaly na ktorej svetovej strane je Arktída ste trapne!!!!!! aloooha
  • JEREMINKU dej mi tu adresu PROSIM,PROSIM,PROSIM!!!
  • Jeremy

    Jeremy je super já ho prostě miluju je nádhernej a ty oči!!!
  • Jeremy je k sežrání!!

    Jeremy je vážně užasnej,je tak krásnej! Ty oči ajak se směje!Bože kdyby byl tady!Já ho miluju a pořád se koukám na Petra Pana,jen abych na něho mohla koukat!Asi si ho vytisknu a dám si ho k posteli do rámečku a na žákovskou a všude kde se dá!Je to vážně božskej kluk!Já ho MILUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • jen tak

    zdar lidi Petr pan je fakt úúúúúžasnej,nejlepší,originální, prostě super film a vážně nechápu jak se někomu může nelíbit !!!
  • Když jsem poprvé viděla Petra Pana tak jsem se mohla zbláznit!!!Já mám na narozeniny 5.2. a Jeremy taky a jsem taky vodnář a on taky =o), já se mohla zbláznit když jsem se to dozvěděla! Je úžasnej,já mu pošlu dopis aby mi poslal podpis... ale je smůla že nemá mail...
  • Jeremy je boží!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit