Přejít na výpis diskuzí

Jesse McCartney

OSOBNOST 31.12.2006 
527 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veris-ek

    design ete neco

    dala jsem do Jesse McCartneyho co sem udělala je to modrýý a sou tam 4 fotky kde je Jesse ve vode atd,....ju juknete můůj výýýtvor
  • veris-ek

    Design

    ahohj lidišky dělám designy na blog bo jen tak takže kdo bude mít zájem tak mě písněte na mail[vejule.kubikova@sezna.cz]bo sem ale spiš pište na e-mail plsik paaaa *15*
  • Jesse je best

    je to prostě sladoušek...krááásnej *14* ale když měl blond vlasy tak byl hezčí ale ted je taky krásnej *14* a má super hlas a bezva písničky *14*
  • zuzyna

    jEsSe

    *7* co víc k němu dodaT?..všechno ste tady už napsali:)....je fakt boží :)
  • missy278

    I love

    Je tááááááááááááááááá ááááááááááááááááá
  • dendula758

    Super

    Seš nejlepší máš krásné písničky úplně tě zbožňuji a taky miluji. *14* *14* *4* *4* *14* *14* *1* *4* *14* *14* *14*
  • Vlasy

    Jesse to je kráááásnej kluk...ale když byl blond tak bych ho snad láskou snědla *15* ale teď... *9*
  • jessenka

    strašně ho miluju!on je moje největší láska aspon jednou v životě ho chci potkat! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *1* *1* *14* *14*
  • justia

    vlasy

    Mě se teda línil víc s delšíma vlasama.Takfle má takovej divnej kukuč,ale jinak sexy hošan *1* *1* *1*
  • veris-ek

    Dream Street

    ahoj lidi máte někdo Písničky z Dream Street dyštak mě napište na icq 427977199 *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit