Přejít na výpis diskuzí

Jesse McCartney

OSOBNOST 31.12.2006 
527 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nej!!!

    Já osobně Jesse zbožňuju a tak mu taky přeji vše nej!!!Jesse je nej!Jesse je nej!Jesse je nej! *14*
  • _natyysek_

    ...

    Všechno nejlepší všem co mají dneska narozky...ale hlavně Jessemu *14* ...taky třeba někdy uvažujete co třeba zrovna ted dělá nebo jak bude oslavovat narozky a tak *9*
    • veris-ek

      Re: ...

      No jasně skoro denně přemýšlím co teťka zrovna dělá Jesse *14* Jo Ane.tt-všechno nej k narozkám *3* *3*
      • ane.tt

        Re: Re: ...

        děkuju moooc *3*
    • ane.tt

      Re: ...

      děkuju *15* no jasan,uvažuju o všech slavnejch,co mám ráda,co právě dělaj a tak *3*
  • ane.tt

    ...

    všechno nejlepší *14* mám taky dneska narozky *3*
  • jesse

    nevite nahodou jestli jak je tam napsany ze je krestan jestli je katolik nebo jakyho je vyznani diky moc za odpoved *3*
  • Best day of my life

    Nemohl byste někdo sem na MP3 sekci stáhnout Best day of my life?
    díky moc :-)
  • veris-ek

    JMac

    Ahojky lidi nevíte nekdo jestli Jesse McCartney přijede do ČR...?NAPIŠTE PROSÍM SEM DEKUJU.... *7* *7* *1*
    • Re: JMac

      no jesse se letos do čech nechystá..a netušim kdy by mohl přijet lae musíme doufam že vůbec někdy přijede
  • colorca

    ???

    nevíte někdo kdy vyjde u nás oficialně jesseho nový album Departure ??? *14*
    • Re: ???

      no album departure si mužeš koupit už teď ale pokud si budeš chtít počkat na předělávku tak ta vyjde 7. dubna
      • colorca

        Re: Re: ???

        děkuju moc
  • veris-ek

    JMac

    Ahoj jesse je upe užasnej sladoučkej klučík mám ho macka lada upe ho žerůůů.
    Já jsem se cela zeptat jestli jste někdo v kontaktu s Jessem McCartneyem tak me plssik napiste sem na osobnosti nebo na e-mal Linda353@seznam.cz děkuju a ahojky *1* *14* *7* *14* *15*
  • jesse v óčku???

    ahoj fanynky jesseho.....chtěli by jsme si nechat o jeho narozeniny - 9.4. zahrát nějakou jeho písničku v tv óčko.....pište na email....jestli chcete vědět víc....ještě nevíme co a jak, dnes jsme to teprve vymysleli....
  • jesse

    Všichni tu píšete jak je jesse úžasnej ........máte pravdu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit