Přejít na výpis diskuzí

Jesse McCartney

OSOBNOST 31.12.2006 
527 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurá!!!!

    Huráááá! *4* *4* *4* V nové Bravogirl je článek o Jessem !!!! *14*
    • Re: hurá!!!!

      jn...kámoška si ho koupila a prej: hele Niki kdo pak tu je! já začala upe šílet že sem jí ten časák roztrhla a vypadaly z toho skoro všechny stránky:D:D, ale nic novýho sem se teda nedozvěděla..ty si tam psala?
  • anulka123

    beautiful

    Jojo já už psala e-mail..tak doufám, že ho zveřejní..:)
  • anulka123

    nickyx

    Jojo aji v BRAVU byla jeho fotečka..tam bylo nějakejch víc celebriit..a oni se jeich na něco ptali..a byl tam aji Jesse..ale to jenom jednou za čas.-(
    • Re: nickyx

      a ptali se ho na něco???a na co???a jeho odpověd??:D:D:D
  • ty vole!!

    hej ted tak prohlizim new top dívky a hledam ten kontakt a tam jak je tych 13stran horoskopu tak je tam u berana fotka Jesseho s datem jeho narozek!!:Djupiiii *14* *14* *14*
  • anulka123

    beuatiful

    Jj jasně..-)nemáš zač..:D
    • Re: beuatiful

      :)tak fajn du shanět kontakt:Dbtw už si tam psala?
  • anulka123

    beautiful

    okey..a já můžu napas do BRAVA a do BRAVA GIRL!!
    • Re: beautiful

      tak fajnakdyby to tam nahodou neco dali rekni a ja si to koupim ju? diky:D
  • anulka123

    bautiful

    Tak já napíšu třeba do BRAVA ty napiš třeba do dívky ju..?já jim to pošlu přes e-mail..ju..?
    • Re: bautiful

      jj ja napisuaj do cosmogirla top divky pac si tydle casaky kupuju snad ten rozhovor nekdo udela...? *14* *14* *14*
  • anulka123

    beautiful

    A napsala by jsi to ty nebo já..?:-)
    • Re: beautiful

      obě, to bude mít větší úspěch, uvidí že je o Jesseho zájem víš co:D a kam napíšeme?cosmogirl?dívka?top dívky? *3*
  • anulka123

    bautiful

    Ahooojky omlovám se že jsem tu tak dlouho nebyla..viši co tu jste..mám nápad..co kdybysme napasli do BRAVA proč nedají nějaký rozhovor nebo obrázky a novinky Jesseho..je dost znáámej..a podle mě je lepší než nějakej Zac fron..zasloužil by si víc pozornosti..a myslím že tohle by chtělo spustu lidí..ne jenom my!!!!
    • Re: bautiful

      právě to jsem psala...dole
  • :D

    Docela by mně zajímalo jestli hraje Jesse třeba na kytaru nebo na klavír....nebo nanic??? to by bylo divný aby na nic nehrál... *4*
    • Re: :D

      stopro hraje ale nevybavuju si na co ale 100pro hraje:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší