Přejít na výpis diskuzí

Jesse McCartney

OSOBNOST 31.12.2006 
527 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cassidy

    dneska má Jesseho velká (bývalá) láska narozky (Katie Cassidy), by mě zajímalo co jí dal Jess k narozkám(esi něco) atd *15*
    • Re: Cassidy

      Taky by mě to zajímalo *15*
  • ahoj

    nevíte jestli nevyšel třeba nějákej časopis ve kterém psali o Jessem ??? kdyžtak písněte.... *4* *4* *4*
    • Re: ahoj

      ne...pokaždý když otevřu nějakej časák nikde není...takže přemejšlim že do nějaký redakce nějakýho časáku napíšu o rozhovor atd s ním kdyby nás bylo víc třeba by so toho všimli ale tady tím asi moc lidí neoslovím páč tu prakticky skoro nikdo není...ale nápad je to fajn *9*
  • ahoj

    jsem se chtěla zeptat jestlisem chodíte teda večer,protože já sem chodím a nikdy tu nikdo není.....chudák jesse.... *9* *9*
    • Re: ahoj

      jn taky si říkám už sem tu tak tři dny nebyla páč tu nikdy nikdo není a večer tu taky nikdo není..přesně chudák Jess!! *9*
  • ahoj

    ahoj,víte nějaký novinky o jessem?? *4*
    • Re: ahoj

      vůbec *9*
  • anulka123

    Ahooojec..

    Hele nevíte nějaký novinky o Jessovi..?:-*můůůck:-*
    • Re: Ahooojec..

      nevím taky sem se cela zeptat:(
  • anulka123

    Proč..??

    Jo souhlasím..:-)
  • maeve

    Proč??

    Tohohle zpěváka jsem doslova zbožňovala, teď ho mám jen ráda. Proč? No, od té doby, co vydal nové album jsem zjistila, že už to není ono. Už když jsem poprvé slyšela Leaven tak mi to k němu nepasovalo, ale řekla jsem si "Proč ne, nějaká změna" jenže u poslechu dalších skladeb jsem už tak tolerantní nedokázala být. Jednoduše řečeno mi jeho nový styl nesedí. A tím myslím jak muziku tak i vzhled. Mě se prostě víc líbil, když měl blond vlasy a zpíval ty super songy jako je "Because you live", "Beautiful soul", "Just go" atd. Takžé já bych byla nejšťastnější, kdyby se vrátil ke svému starému stylu. Tím samozřejmě neříkám, že se to někomu nemůže líbit takové jaké to je, tohle je čistě můj názor. A taky navždy zůstanu jeho fanouškem, akorát že budu poslouchat pouze staré písničky, protože v té době byl nejlepší a v mých očích takový zůstane *14*
    • Re: Proč??

      ÚPLNĚ STEBOU SOUHLASíM,mám nato stejný názor *9* *9* *9* *9*
    • Re: Proč??

      přesně můj názor ale až na to že já ho zbožnuju pořád ale jinak máš upe pravdu...
  • anulka123

    nickyx

    Jééj promin..já tam četla kapela..a tam je tapeta..:D
    • Re: nickyx

      v poho...:D
  • anulka123

    ta nová kapela

    Jaká nová kapela..?
    • Re: ta nová kapela

      žádná Jesse jede solo:D
  • ta nová tapeta...

    ....je fakt krásnááá!!!!!!!teda hlavně Jess že... *15* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit