Přejít na výpis diskuzí

Jessica Biel

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narozeniny

    Chci jí popřát k narozeninám.Kromě scifi filmu Next byla dobrá v seriálu Sedmé nebe a komedii Když si Chuck bral Larryho.Tak Happy Birthday a Good Luck!
  • Luky1987
    Já si zase myslím, že Jessica Biel a Justin Timberlake se k sobe hodí *4* *3*
  • A, sakra, koukam ze jeste u Jessicy Biel, jsem nepochvalil. Nuz tak, lidi, tuhle herecku musim jen chvalit, samica to je perfektni *14* *14* *14* a libila se mií i ve filmech : Texasky masakr Motorovou Pilou, Iluzionista a A-Team. jessica je Jessica, preji ji jen to nejlepsi, jsem jeji veliky fanousek *14* *14* *1* *1*
  • Jess je podle mě dobrá herečka a má na to prosadit se. Viděla jsem film Texaský masakr motorovou pilou a tam mě docela překvapila. Neměla bych nic proti tomu, vidět ji v podobných filmech stejné kvality častěji.
  • Podle mě je to celkem hezká a ve filmech hraje dobře.Škoda jen že se chce vrátit na univerzitu.Podle mě ji tedˇchvilku na plátně neuvidíme.
    • Re:

      Už se těšim až jí neuvidím *1* *1*
  • Jessica Biel je hezká zenská.
  • sexy

    Má pěkné prsa a zadek
    *14*
  • Přeji Ti Jessico všechno nejlepší k tvým dnešním narozeninám, jsi super herečka. =)
  • Jess je super

    Panebože!! Sex s ní přece nemusíte mít, ne?? Ale to je Vaše věc.PODÍVEJ SE NA JESSINY STRÁNKY http://Jess.Biel.sblog.cz
  • Happysmile
    Vše nej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit