Přejít na výpis diskuzí

Jet Li

OSOBNOST 31.12.2006 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to proste nejlepsi herec *14*
  • FEARLESS

    Zdarec lidi. JJ Jet Li je podle mě taky nejlepší herec a bojovník. Wu-shu dělám taky a musím říci, že to je hustej styl boje. JInak jukněte se na jeho novej a asi poslední film ,,FEARLESS,,. Je fakt hustej asi jeho nejlepsi. Zdarec *3* *3*
    • Re: FEARLESS

      Zdar, z kama jsi a kde jse to učíš? Já se taky zajímám o jeho filmy, má je fakt dobré!!
  • Nema chybu

    Jet je naj.herec ktoreho poznam.videla som od neho skoro vsetky filmy.proste ten herec nema chybu. aj ked uz ma dost rokov fakt je super.... som jeho najvacsia fanenka co mam viac dodat je to hviezda
    • Re: Nema chybu

      cak ma len 44 oproti jackiemu je mlady , a nakrucat filmy sa daju aj v 50-60ke tak o co ide??? zalezi na jeho kondicii a ci ho to este bude bavit
  • JE TO TŘIDA
  • výška

    169cm
  • je to prostě učitel nás všech.je to druhý brus li.
    • Re:

      Blbost. Skutecna.
  • je to druhý brus li.
    • Re:

      Prosimte nemuzes srovnavat Jet Liho a Bruce Leeho oba jsou mistri bojovych umeni ale je to jako bys srobnaval Jeckie Chana a treba Scota Adkinse.
  • Miláček

    Jet je super!!!!Poprvé jsem ho viděla ve filmu Utržený ze řetězu,kde mě okouzlil tim svým roztomilým kukučem!!! Jen tak mimochodem nevíte někdo jak je vysoký?????
  • Je Li

    Ja som tvoja naj.fanenka.poznam tvoje vsetky bojove triky.ked raz prides do CZ asi sa zblaznim.Si moj najlepsi a najoblubenejsi herec.Ked budem velka budem pokračovat v tvojom povolaní.ahoj
  • Jet Li je the best!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit