Přejít na výpis diskuzí

Ježíš Kristus

OSOBNOST 2.3.2009 
192 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Když mě budeš celým srdcem hledat, najdeš mě." 5 Mojžíšova 4,29
    "Ti kteří mě neznají,o mně říkají nepravdivé a nesprávné věci." Jan 8,41-44 :))
  • Ježíš Kristus

    Byla to velmi dobrá postava a měli bychom si ho vážit.A pokud vím tak se narodil v roce 0000 dne 24.12 proto také slavíme Vánoce.
    • apostol

      Re: Ježíš Kristus

      Máš velké mezery ve vzdělání, utopili by se ti v nich všichni dinosauři a další vyhynulá zvířata. Ježíš se nenarodil o Vánocích, to se jen pohanský bezbožný svátek navlíkl do "křesťanského" kabátu. Ani to nebylo v roce 0000, jen se od jeho narození počítá nový letopočet. Ale místo veškerého polemizování je mnohem lepší setkat se s Ním osobně. Jisté je, že kdyby se Ježíš tisíckrát narodil v Betlémě, ale ne ve tvém srdci, jsi naprosto ztracená. Osobní vztah s Bohem je původní účel lidské existence a to jediné, co dává životu skutečný smysl (veškeré jiné náhražky vedou jen k prázdnotě, depresím, .. i sebevraždě). Nepromarni svůj život, aniž bys Ho poznala!! Čeká tě!! *14*
    • vittan

      Re: Ježíš Kristus

      A nejsou náhodou Vánoce 25.12??????? *7* *13*
      • Re: Re: Ježíš Kristus

        *1* *1* *15* *15* *1* *1* *1* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *1* ty kks toto si zabil še 25.12 :umreeeeeem !!!!
        • vittan

          Re: Re: Re: Ježíš Kristus

          Vánoce sou ale fakt 25.12 *1* ..24.12 je štědrej večer...nu co :D..ještě se musíš zdokonalovat *1* *3* *3* *3* *4*
          • Re: Re: Re: Re: Ježíš Kristus

            určit ty mantaak *13* 25.12 je 1. vjanocny swiatok ty uražliwec!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* aaach boše aj tak je axliik naj a sam o sebe bozstvo *14* *14* *3* *3* *3* *3*
            • terezija

              Re: Re: Re: Re: Re: Ježíš Kristus

              hej jako sorry ale myslim že nemá cenu sa tu hádat s nekym, kdo o tom nic neví.... vánoce sú 25.12., a 24.12. je onom štědrý večer vogo.... když negdo enví toš ať rači nic nepraví vogo.... *3*
  • Ježíš

    On je ten největší z nás a mu patří sláva a chvála,on se za nás obětoval na kříži a ntím nás vysvobodil z věčné smrti.SLÁVA MU
    • Re: Ježíš

      je to pravda jemu chvála a čest
  • Ježíši, velmi velmi tě lituju že jsi neměl štěstí na rodiče, že byli oba psychopati co tě nechali bez mrknutí oka veřejně ponížit tím nejhorším možným způsobem, mučit a nakonec přitlouci ke kříži navíc ještě tak abys dlouze umíral... Hanba jim, patří oba do ohně pekelného!!! *10* *16* *10*
    • Víš, Jeho ale nikdo nenutil, on šel na kříž sám a dobrovolně právě kvůli TOBĚ...
  • Ježíš byl boží syn a přišel od Boha, aby lidi spasil. V něm je naděje a opora pro všechny, ve víře v Boha je svět jiný než pozemský. Kdo neuvěří,nevejde,neboli nepochopí a je jako chytřejší zvíře. Kdo uvěřil má dokonalejší představivost a jiné propojení mozkových drah.
  • o jezisi proc
    • si prastena jestli si mislis ze neexistuje tak dik protoze neexistuje
  • Jen Díky víře v Ježíše Krista a jeho Božského přístupu k lidem, dokázal v Praze pan léčitel Bedřich Kočí vyléčit tisíce nemocných. Podívejte se na Duchovní léčba - Bedřich Kočí.
  • Spása

    JK přišel na tento svět,aby nás spasil od hříchů,tak si toho važme!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • apostol

      Re: Spása

      Pokud si to nepřivlastníš osobně, nemá to vůbec žádný efekt. Nepřišel spasit "lidstvo" - obecně, ale každého jednotlivce a každý sám osobně pro sebe to MUSÍ přijmout!! Znáš Ho osobně?? jestli ne, tak to naprav!! *14*
    • Re: Spása

      hezké a ispirující, opravdu
    • vittan

      Re: Spása

      přesně tak svatá pravda *4* *4* *4*
  • JEŽÍŠ ŽIJE!!!!!!!!!!!

    NEMŮŽU POSLOUCHAT TYHLE KECY, JEŽÍŠ ŽIJE, BŮH ŽIJE, DUCH SVATÝ ŽIJE A TO, CO VY POVAŽUJETE ZA NESMYSLY JE TO, CO JE PRÁVĚ NA BOHU ÚŽASNÉ. KDYBY TO BYLO POCHOPITELNÉ, NEMĚLA BYCH V CO VĚŘIT. BŮH ŽIJE A VŠECHNY VÁS MILUJE I KDYŽ VY HO NENÁVIDÍTE. ON VÍ PROČ CO DĚLÁ I KDYŽ MY TO NECHÁPEME. VY HO NENÁVIDÍTE PROTO, ŽE VÁS USVĚDČUJE Z VĚCÍ, O KTERÝCH VÍTE, ALE NECHCETE JE PŘIZNAT. TAKY JSEM TAKOVÁ BYLA. ALE BŮH MĚ OČISTIL A JÁ HO MILUJU A VĚŘÍM V NĚJ. BEZ NĚJ BYCH SPOUSTU VĚCÍ NEZVLÁDLA A PŘES NĚKTERÉ VĚCI BYCH SE NEDOKÁZALA PŘENÉST. HALELUJA!!! MARANATHA!!! TO ZNAMENÁ PANE PŘIJD'.
    • terezija

      Re: JEŽÍŠ ŽIJE!!!!!!!!!!!

      ...krásný a pravdivý příspěvek....
    • Re: JEŽÍŠ ŽIJE!!!!!!!!!!!

      a jakej máš na to důkaz???????? že ježíš neexistuje?? to se ti fakt zdá tak strašně pravděpodobný,že VŠECHNO vzniklo vélkým třeskem?že ses vyvinul s opice? to tě to ani trocšku neuráží že jsme se vyvinuli s primátů??????????? jak můžeš tvrdit že všechno zvládáš sám???? *9* SKUSTE to s ním.... ten vás vyvede z omylů,fakt..má vás všechny moc rád, a tohle ho bolí!!!!!!SLÁVA JEŽÍŠ ŽIJE *14*
  • ahoj ježišek je jedinej kdo stvořil svjet a lidi ho bili a poješili na křiš chudaček a tak dale a ktela bich abi se nam ukazal ahoj *2*
    • piš na tuhle stránku až senaučíš psát děkuju ahoj.chyby:svjet,poješili,kříš,chudaček,dale,ježišek,bich,ktela,abi,nam,ukazal to jsi napsala několik chyb!uč se
    • neumíš psát?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit