Přejít na výpis diskuzí

Ježíš Kristus

OSOBNOST 2.3.2009 
192 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježiš existuje
    • Moje prdell taky existuje,i s vlkama
  • velmi důležité přání VŠECH,je ať je KRISTUS VÍTĚZ.
  • nika1979

    J. N.

    J.N. NEJJJJJJJJJJJJJJJJJJ USPĚCH SUPR *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • vittan

    Ježíš

    Stvořitel světa , Ježíš no coment bez něho by nebylo nic tak si ho važtě:) *4* *4* *4* *4*
  • a čo ja wiiim :D:D

    ješiši ja odpadnem šak tue aj ješiško :):) *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • vittan

      Re: a čo ja wiiim :D:D

      co ty píšeš za nesmysli? *10* *16* *8*
      • Re: Re: a čo ja wiiim :D:D

        bošeee moooj do sa stebou rozprawa ??? ty hip hoper ??? *7* ja sa tu rozprawam s ješišikom !!!! *3* *3* sa nedaaj do predu za to še si bob marley oki *3* *1* *3* *3* *3*
        • vittan

          Re: Re: Re: a čo ja wiiim :D:D

          promiň al já sem ti možná nerozuměl , to , co si napsala *1* ...nn nejsem , ty já nemam rád *9*
          • Re: Re: Re: Re: a čo ja wiiim :D:D

            ale si len ceš moju fotku ak sa robiš za dobreho poskakujuceho uchyla cooo ???? *3* *3* *3* *3* *3* *3* ale na to ti ja neskočim *13* *1* :Dnje nje *13* ani nahodou *3* (a akoše ja voobec njesom paranodidna si zapamataj oki!!! *15* ) *3*
  • ježíš

    Člověk od jehož narození se počítá náš letopočet musel být asi hodně významný, že. A na úplný konec. Nejsem teolog, nejsem ani kněz ani řeholník, což možná někoho mohlo napadnout. Tyto moje názory se mohou od názorů jiných lišit. Jsou to pouze skutečnosti, ke kterým jsek došel v průběhu života a samostudiu Bible, především v období mojí delší nemoci.
    • Re: ježíš

      Hm., zajímavé, napsal jsi to hezky. A určitě Ti to dalo spoustu práce. Ale podle mě stačí všem říct, že pokud někdo zasvětí svůj život pozemským pomíjivým hodnotám tak bude na jeho konci víceméně zklamán. Zatímco když se člověk orientuje na věci duchovní, tak ho v životě (a možná i po něm) čeká obrovská radost. Která se z požitku trávení života v hospodě nebo na hokeji nedá vůbec srovnávat.
  • ježíš

    (doslova: ,,Blaze vám, když vás lidé budou nenávidět a když vás vyloučí, potupí a vymaží vaše jméno jako proklaté pro Syna člověka. Veselte se v ten den a jásejte radostí, hle máte hojnou odměnu v nebi. Vždyť právě tak jednali jejich otcové s proroky." Lk.6, 22-23)čeká nepředstavitelná odměna. O jakou odměnu se jedná o tom můžeme pouze spekulovat, protože přijde až po smrti (stejně jako Kristus musel nejdříve smrtí projít). Takže bych se teď u posmrtného života zastavil. V první řadě si musíme uvědomit, že originální verze nového zákona (psaného především řecky, dále aramejsky a hebrejsky) používá pro život 2 výrazy: a to sice ,,biós" a ,,zoé" čímž rozděluje život na fyzický a duchovní. Bohužel čeština a většina ostatních jazyků takové rozdělení nemá a používá pouze slovo ,,život". Z toho nám pak vyplývá, že život po smrti je v podstatě probuzení se v nebi...s čímž souhlasit nelze, protože duševní život je naprosto jiná forma, která s tou pozemskou nemá vůbec nic společného. Krásně to vystihuje apoštol Pavel, který v prvním listu Korinťanům píše, že:,,je jiná záře slunce a jiná hvězd" tzn., že život pozemský je úplně jiný než ,,nebeský"
  • smysl Ježíše

    Avšak ani církev nedokazovala Ježíšovo vzkříšení z faktu prázdného hrobu, nýbrž zjeveními Ježíše jeho učedníkům, kteří začínají hlásat, že Bůh Ježíše vzkřísil z mrtvých. Ač se objevily snahy vysvětlovat tato zjevení jako důsledek euforie či halucinace učedníků, případně jako podvod jejich či pisatelů evangelií a dalších novozákonních spisů, důvěryhodnost těchto teorií zpochybňuje vícero okolností, nejvíce pak fakt, že všichni apoštolové museli pro obhajobu svého tvrzení ustát za cenu vlastního života. V případě podvodu pak lze předpokládat, že by zprávy o Ježíšově vzkříšení byly přesvědčivější a harmoničtější: rozdíly a rozpory mezi jednotlivými prameny tak potvrzují společné historické jádro.[46] To je však okamžik, kde již začínají dějiny církve.(čerpáno z neutrální internetové encyklopedie)
  • Blíží se příchod Pána Ježíše Krista

    Blíží se příchod Pána ježíše Krista, připravme se! http://www.znamenicasu.cz/
  • MartinDyntar

    Každý z nás má v sobě Ježíška, každý hřeší, ale ježíš na kříži promluvil se slovy: "Nechápu toho jidáše, toho jeptíškáře-padlého satanáše Martina Dyntara, bude prohlášený se svými bludy za nebezpečného kacíře a po něm Jan Hus i Martin Luther budou prohlášeni za kacíře též!!! Měl jsem vás za hodné ovečky, ale Darwin vám to jednou vysvětlí co jste mě do bible nezapsali vy jidáši!!!! Že opice a zvířata tu byli první před Adamem a Evou v ráji,  jeptiškář-satanáš Martin Dyntar varoval vyhládlého Adama i Evu že ty jablíčka ze stromu poznání jsou stejně už shnilé a otrávené.. to v bibli už nikdy pravdivě nenajdete, kdo je otrávil a proč?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit