Přejít na výpis diskuzí

Ježíš Kristus

OSOBNOST 2.3.2009 
192 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je ůžasnej!

    ahoj, fakt ježíš existuje§ fakt , já to vím, často mi pomáhá ve věcech které bych sama nezvlásla a jeho anti.....on vás má rád!!!!!!!!!! *3* *3* *4*
  • láska

    Dnes je mnoho lidí bez citu, vyjadřují to svými projevy například ve vlaku, jsou to sprosté řeči a nadávky.lidé jsou vychováváni bez lásky a víry, to vede k povrchnímu náhledu na ostatní lidi a život.
    Chybí sklidnění a zamyšlení ke kterému vede lidi víra. Bez víry proletíte život jen jako film bez hlubších prožitků. Víra je uvědomění si sama sebe a trpělivé vnímání ostatních.
    Víra je mít jistotu, která tě podrží, když tě nikdo nechápe.




































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































    problémy,

    bolestmi
  • Jezis mi pomohl hodne
    byl jsem na dne
    chtel jsem spachat sebevrazdu
    a musim rict ze jsem to myslel vazne
    sebepozkozoval jsem se
    a uz jsem nemel chut k zivotu
    Ale on me z toho vytahl (Chvala Kristu !!!!)
    kdyz ctu tady ty komentare co tu piseste o Jezisi a o tom ze Buh neexistuje atd tak je mi na nic Lidi proberte se vzdyt zivot neni o tom co si koupime na sebe, nebo mit co nejvic penez atd Jsou to zbytecnosti:) vymlouvat se nemuzete vzdyt kazdy den ve svich myslenkach premyslite odkud jste se tu vzaly a jak to ze existuje svet, jak to ze citime a proc je tu tolik zla atd Neverte dablu ! Neni to zadna vymyslena postava z pohadky on existuje (, stejne tak i Existuje ! vsemohouci Buh a jeho milovany syn Jezis Kristus.. jestli mas tet nejaky starosti nebo se necim trapis pomodli se tuto treba modlitbu treba i tet :) :Pane Jezisi dekuji ti ze jsi za mne zemrel chci poznat tvou lasku odpust mi a prijmi me k sobe , jsem hrisny dej se mi poznat drahy Jezisi AMEN ( modli se uprimne od srdce A on te vyslisi on ti pomuze dej na Jezise vsechny starosti a nebudes se nicim trapit) ON TE MILUJE ON TE NEODSUZUJE VUBEC ! OSTATNI TE ODSUZUJI ALE ON NE !! ON JE VERNY A NIKDY TE NEOPUSTI !!!!! SVER MU SVUJ ZIVOT A ON TI DA SMYSL ZIVOTA (NENI TO OSTUDA VERIT V BOHA :) POKOJ S VAMI VSEMI I S TEMI KTERI ODSUZUJI JEZISE MAM VAS VSECHNY RAD BUH S VAMI SLAVA KRISTOVI NA VEKY.VEKU AMEN :)
    • My myslíme a víme že existuje ať si to někdo nemyslí ale je to pravda někdo to nedokáže uznat a někdo to ví vaše rozhodnutí nám je to jedno dělejte si co chcete ale nevyplatí se vám to veřte nám neděláte moc dobře když věříte na nedobré věci měly byste i na ty dobré......věřte si čemu chcete opravdu!Ale pokud budete oproti našemu rozhodnutí tak se vám to nevyplatí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • zuhajda7

    byl,je a bude

    Ježíš proste je a bude a ma vas rad a vy se za to takhle odvdecujete meli by s te se nad sebou zamyslet.uz byste si to mohli konecne uvedomit a prestante sem psat takovy kraviny jako zze nebyl.jo a jeste fakt si myslite ze vsechno zacalo velkym treskem??ale to se ten tresk vzal z niceho nic zamyslete se nad sebou vsechno co je stvoril Bůh
    • ayeret

      Re: byl,je a bude

      hmmm už jsem ti napsala můj názor pod jiný příspěvek ....
    • ayeret

      Re: byl,je a bude

      jo tak předlož důkazy pak ti uvěřím ... a btw velký třesk je o hodně pravděpodobnější a jsou alespoň vědecké důkazy....
      • zuhajda7

        Re: Re: byl,je a bude

        jo a jaky mas dukazy o tom tvym velkym tresku??si myslis ze pred nim nic nebylo nebo co??jako z niceho nic neco teda vybuhlo a zrodily se zvirata,lidi,ryby atd.??jestli jo tak ses teda fakt dost naivni.jo a dukaz??ten snad normalni clovek ani nepotrebuje protoze normalni clovek si treba aspon jednou za zivot vezme do ruky Bibli a tam je to vsechno .Jo a mimochodem kdyb yBuh neseslal Ježíše tak tu neni nikdo z nas a ty osobne a vsichni bycom mu meli byt vdecni.co on pro nas udelal na to ty by sisi nikdy netroufl
        • ayeret

          Re: Re: Re: byl,je a bude

          mě kecy křesťanské ovce s vymytým mozkem nějak neberou......a táhni do háje s tím svým ježíšem....
        • Re: Re: Re: byl,je a bude

          Ryba je podle mě taky zvíře, tak nevim, proč to tak debilně rozepisuješ-"zvířata, lidi, ryby"!!!!

          ty si křesťanská lůza, co?! *15*
          • zuhajda7

            Re: Re: Re: Re: byl,je a bude

            ne ja sem verici ale narozdil od tebe nejsem luza jo a zvirata nejsou zvirata protoze zvirata maj srst al ety si asi rybu v zivote nevidel protoze jinak by si vedel ze ryba nema srst ze?
            • Re: Re: Re: Re: Re: byl,je a bude

              jo a ptáci mají taky srst že že jsi nenapsal/a zvlášť *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: byl,je a bude

              Seš kokot! Mám s Tebe akorát prdel, blboune!! Běž si za tím svím atletem!!! *13* *13* *13* *13* *13*
  • Bezesporu největší osobnost na těchto stránkách i na celém světě!!! Milionkrát díků za to, že jsi přišel, abys nás spasil a očistil od našich hříchů Pane!!! Tobě patří díky za všechno, haleluja Tobě na věky věků.
  • Ježíš Kristus byl seslán aby nás spasil..aby nám ukázal jak žit krasně a poctivě..Bohužel většina lidí si vybere tu špatnou cestu..:( dnesnimu svetu chybi moralka...vzdyt uz i mladi lidé mladí "náctiletí" se nektrei nekdy chovaji tak že rozum zustava stát...:(..lidem chybi chut zit poctive...chtíč pomoci bližnímu svému...chtíč žit v míru a pokoji... je to smutné :( ...............pro me osobne je vira neco krasneho....dáva mi sílu..Bůh je ma opora..... napadá mě : "je krásné být Božím dítětem" .. život bez víry si nedokazu predstavit byl by tak chladny..prazdy..bez cíle... :) toto je můj názor ..:) ....................................... Mějte se krásně :)
  • Ježíšek existuje je mi 13 a vím to \ i kdyby nakupovali dárky rodiče tak on existuje protože někdo musí dávat na vánoce radost,štěstí a spokojenost\ ALE Ježíš EXISTUJE.
  • Smrt

    Kázal pravdu a zaplatil za ni životem , ano byl to člověk z duší z rizího zlata a my bychom jím neměli opovrhovat ani bychom ho neměli zatracovat. *4*
    • Re: Smrt

      jj svatá pravda a my bycho si z ní měli vzít ponaučení človek nepozná radost dokud o ni nepřijde
      • zuhajda7

        Re: Re: Smrt

        jo myslim si to same a uplne s vama souhlasim.A prave proto ze lide tu neveri anebo ani treba nechteji verit patri ČR mezi nejatestictejsi zeme Evropy.Prala bych si aby vericich bylo stale vic a vic a lide by se nad sebou meli taky trochec zamyslet jak se dneskom chovaji *9*
  • ano
  • Ale Ježíš Kristus ekzistuje *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit