Přejít na výpis diskuzí

Jiří Adamec

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Monaco,Monte Carlo
  • Tenis
  • Muž z oceli directed by Christopher Nolan
  • Interstaller directed by Christopher Nolan
  • Memento directed by Christopher Nolan
  • Insomnia directed by Christopher Nolan
  • DUNKIRK Directed by Christopher Nolan
  • To F.R.Čech, naučte se gramatiku.
  • Dobrý den. To co jsem se dnes dočetla v rozhovoru pro parlamentní listy s tímto panem režisérem je zdrcující. Taková propagace fašistického bosse Babiše je hrůza. Je mi smutno, že je inteligentní člověk schopen takto smýšlet a hnát nás a naše děti do totality.
  • Adamcovi filmy a seriály jsou nudné a je stráta času se na ně dívat.Z
  • Pan Jiří Adamec je amatér.
  • Nejlepší a nejúspěšnější režisér je Christopher Nolan.
  • mirecek1961
    Dobrý den pane režisére, jste náš oblíbený, jakož i Vaše seriály. chtěl bych se jen zeptat, zda plánujete v brzké době natočit nějaké pokračování seriálu: Pojišťovna štěstí, a případného vydání tohoto seriálu i na DVD nosičích. Děkuji za Vaši odpověď.
  • pane režisére,
    protože jste téměř můj ročník, nechápu jak můžete prezentovat takové nesmysly, že jste jako mladý měl hlad. Promiňte, ale byly jsme dvě děti, pracoval pouze tatínek, jelikož bylo v rodině zvykem, že žena se starala o rodinu a muž vydělával.Ale nepamatuji si,že bychom někdy měli hlad a to jsme žili z jednoho platu. Přitom bratr studoval VŠ a já byla t.č.gymnazistkou.Nikdy jsem neviděla, že by žili občané pod mostem a na ulici a děti neměly co jíst.Nemám ráda takové nepravdy, jen proto, abyste byl dnes IN. Ty řeči co nebylo šíří převážně ti, kteří ani v době minulé nežili. Jako dítě, v padesátých letech, jsem vážně onemocněla a pamatuji si, že mi celá rodina nosila krásné pomeranče a banány, které mi nechutnaly a odmítala jsem je jíst, k údivu všech.A vidíte, byly a mohla si je rodina dovolit. Proč se tolik lže???? Ano, v 60tých letech jsem na banány občas musela stát frontu, ale byly za 17 Kč a já, máma na mateřské, jsem je mohla koupit. Kolik maminek na mateřské má dnes možnost utratit za banány a Sunar?????? Mnoho jich není. Mrzí mne, že právě vy se takto prezentujete při sbírce na chudé občany.
  • Pan Adamec je, dle mého názoru, jeden z nejlepších českých režisérů. Vždy, když končí nějaký pořad, tak před závěrečnými titulky titulky hádám režiséra a u pana Adamce se nikdy nespletu. Vždy báječné. Brodský.
  • bubla007
    lybyš se mi stlejdo
  • Jak se propadnout na absolutní dno všech režisérů?Natoč te cesty ven!!Zlaté vytřeno od 18:00. *15* *15*
  • Dobrý deň pán ADAMEC,

    poprosila by som Vás o odpoveď na moju otázku:

    bolo vysielanie programu Srdce pro děti 28.12.2014, teda vystúpenie umelcov Gott, Zagorová a ostatní vysielané na playback?

    ďakujem vopred za pravdivú odpoveď

    Jarmila
  • ale podle diskutujících je očividně vidět,jak náš národ se těší,až půjdou domů,aby mohly shlédnout svůj boží seriál cesty ven.pak růžový zahrady v ordinacích,pak primi krimi a nakonec top magazin a prásk..LIDI PROBERTE SE UŽ!!!!VŽDYŤ SI TĚMITO SERIÁLY VYTVÁŘÍTE FALEŠNÉ IDENTITY!!!!
  • Dobrý den pane Adamec, chceme realizovat seriál o bezvřetenovém předení
    prosíme Vás o Váš mail a mobil, velmi dobrá by byla i osobní schůzka.
    jandolezalkl@seznam.cz, 605 26 31 07, 734 338 880. Děkuji
    Doležal Brno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit