Přejít na výpis diskuzí

Jiří Adamec

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Adamec, moc si Vás vážím ale výběrem herečky Henriety jste to zazdil. To není herečka je přeříkávačka, vůbec nic neumí. Už na cesty domů nekoukám a to jen kvůli tého "umělkyni" je to hrozný. Nejsem sama kdo na seriál už nedívá.
  • Ze seriálu Cesty domů se stala naprostá slátanina, autoři scénáře očividně nejsou normální a píší za každou cenu. Na první serii se dalo dívat hlavně kvůli postavě pana Švehlíka, ale nové díly s osudy rodiny paní Freimanové (alias matka Tereza), to je hrůza, asi diváky považují za retardované, kteří shlédnou vše. Hlavně, že mají herci a pan režisér penízky za jejich "obdivuhodné výkony"...I televize Prima by měla zvážit co vysílá
  • Pane Adamec všchny pořady a seriály, které tvoříte rádi sledujeme a líbí se nám. Jen v seriálu Csty domů je spousta hercům špatně rozumět. Zkuste si to doma u televize poslechnout. Nejde to nějak napravit, aby i ti dříve marození hercům rozuměli? Děkuji možná to půjde!
  • Cesty domů:
    Krásný den pane režisére, mohu se zeptat z jakého důvodu jste doposud nevydali seriál Pojišťovna štěstí i na DVD nosičích? A rovněž i zda bude vydán na dvd nosičích alespoň seriál: Cesty domů. Děkuji za brzkou odpověď. Pokud můžete, dejte mi prosím osobně vědět na e-mail: A.Malota@seznam.cz *4*
  • dobrý den pane adamec až bude moderovat mareš prosím aby nikde nevistupoval je mi zněho zle to je všem nikdo ho nemá rád prosím nedavejte ho do televize ani česko slovesko superstár
  • Milý pane režisére, již 6 let trpím depresemi a bohužel kolem sebe vidím a slyším téměř samé špatné zprávy. Lumpové si žijou na úkor poctivých a slušných lidí a já marně doufám, že se stane zázrak a "pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí". Život na takovém světě mě už vlastně ani nebaví. Koukám na Váš seriál a i ten mě nedává žádnou naději na zlepšení.2x týdně se marně těším, že alespoň ve filmu se dočkám alespoň malé spravedlnosti a ten mizera Hanzlík dostane konečně po hřbetě. Nejspíš se do dnešní společnosti fakt už nehodím.
  • Karel Karas Kratochvíl hrál sanitce byl herec *15*
  • poděkování

    Vážený pane Adamec,touto cestou chceme z celého srdce poděkovat, že jste v pátek 3.6.2011 nás vyvedl ze spleti ulic Prahy na Vlachovku. Díky Vám se nám podařilo na pořádanou akci dorazit včas.Všichni cestující v autobuse vysoce ocenili Vaši obětavost, za což Vám ještě jednou děkujeme.Přejeme Vám i Vaší rodině pohodu,zdraví,štěstí a mnoho úspěchů.Kdyby bylo více takových obětavých lidí, kteří pomohou druhým, když jsou v nouzi.Za všechny Emanuel Vrožina z Bohumína.
  • Jasmine Anna - krásné české jméno

    Gratuluji Georgi ! Jsi IN
  • Cesty domů

    V pilotním díle Cesty domů hrála Pavla Vitázková strašně. Tak nějak strnule a křečovitě, bez mimiky a emocí, jako mechanická hračka natažená na klíček. Na hlavní roli v seriálu dost špatná volba, koho napadlo ji obsadit, vždyť je nudná jako sousedka od vedle. Zatím to nevypadá na atraktivní seriál, zlatá Pojišťovna!!
  • dotaz

    Dobrý den,v životě jsem si už splnil mnoho přání,ale jedno mi uniká-zahrát si ve filmu nebo seriálu.A protože patříte na samostnou špičku ve svém oboru a v současnosti natáčíte nekonečný seriál,našel jsem odvahu napsat,zda by se mi i toto přání náhodou nesplnilo.hereckou průpravu mám,vše kolem také,ale o tom se rozepisovat nechci.Spíše doufám v případnou plodnou a oboustranně prospěšnou spolupráci... S pozdravem jirka F.B
  • narozeniny

    Milý pane Jiří
    Přání k Vaším narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • Re: Zachovejte Alenu

    A navíc by mohla víc být vidět vynikající Vanda Hybnerová a těšilo by mě, kdyby se výhledově dali dohromady nevlastní sourozenci Ondřej a Karolína.Talentovaná Eva Papoušková zvládne cokoliv bude chtít, tak ji prosím, aby se vyhýbala laciným vyústěním, vždyť právě to nás baví, jak jsou postavy propracované a bylo by škoda seriál utopit ve stereotypu rozchodů a osudových tragédií.
  • Zachovejte Alenu

    Dobrý den,
    Pojišťovna je jediný seriál, který sleduji a je to hlavně kvůli Aleně Antalové,je mi blízká a těším se na ni.Myslím, že její smrtí se připravíte o divačky ze skupiny "sympatická maminka",bude chybět ta vyváženost proti trochu snobáckému přístupu k životu některých hlavních představitelů - zejména pak role K.Brožové.
    Nevím, proč jste vzdali výběr z více možností, jak vyřešit situaci.Tenhle seriál nemá důvod snížit se ke kopírování Ordinace z Růžové zahrady, kde zemřela také představitelka hlavní ženské role.
    Navíc těch tragédií ve stejné rodině by bylo už moc a v Pojišťovně vůbec poslední dobou nehod přibývá, jako by scénáristovi začala docházet fantazie...
    Držím Vám palce, neklesejte na kvalitě a vymyslete řešení hodné kvality tohoto seriálu. Děkuji
  • dobrý nápad

    a proč teda nenecháte Alenu Antalovou hrát (normálně si prožíví své těhotenství no a jak bude mít poslední dny tak to ve filmu jako potratí a zatím bude těhotná Brožová a dítě se dá na scénu Brožové takže další dítě Antalové bude ve Filmu a bude se o něj starat
  • Dotaz

    Pane Adamec, Již delší dobu sháním písničku ze seriálu Bylo nás šest, který nedávno odvysílala TV Prima. Pokud tato píseň existuje, prosím Vás o informace, kde jí mohu sehnat. Pokud vyšla na nějakém CD, koupil bych si Cédéčko. Ani pořádně nevím, jak se přesně píseň jmenuje - jediné, co vím, že jí zpívá Dalibor Janda a Heidi Janků. Děkuji předem za informace. S pozdravem Milan Hepnar.
  • Vec nazoru

    Je tomu tak deset let dozadu a velmi se mi libili porady "souteze" miss v rezii J.Adamce..Dneska to moc zavani takouto tou nasilnou komercni masinerii a ztraci se tu hloubka lidske skryte duse a krasy.
  • Asi jo, kdyz se jim dneska narodil syn:)
  • 4545

    chci to koupit
  • hele, myslite ze fakt spi s Janou Novakovou?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit