Přejít na výpis diskuzí

Jiří Dvořák

OSOBNOST 31.12.2006 
232 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborný herec v dáblova lest a ztracená brána byl úžasný

    A anděl páně ještě lepší *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *5* *5* *5* *15* *15* *3* *14* *4* *5*
  • tak takovych hercu jako je JIRI DVORAK je u nas docela malo.poprve jsem ho zaregistrovala ve filmu VUNE VANILKY a zcela me uchvatil.od te doby si nenecham ujit nic v cem se objevi.preju mu jen super role a v zivote jen to nejlepsi.
  • zizina14
    všechno nejlepší k narozeninám.
    S tátou je to náš nejoblíbenější herec. V Ďáblově lsti naprosto nepřekonatelnej *4*
  • Jirka Dvorak

    Chtela jsem se zeptat nevite nekdo ,kam Jirka rad chodi?:)
    • Á, další fanatická fanynka se sklony ke stalkingu? :D
  • blahoželanie

    prajem všetko najlepšie k narodeninám, hlavne zdravie a kopu šťastia :-)
  • Přání k narozeninám

    Mému nejoblíbenějšímu herci přeju k narozeninám všechno nejlepšííí !!! *3*
  • zoriste

    web fanklubu JD

    sledujete novinky na webu fanklubu Jirky Dvořáka www.jdvorakfans.cz,kam postupně dáváme i nové fotky,nově také rozhovor s Jirkovým kolegou Martinem Zahálkou,starší rozhovory se Zuzkou Slavíkovou,Mirkou Součkovou,Jiřím Strachem a rozhovory s Jirkou které poskytl v průběhu roku různým časopisům i webu."Pobočka"fanklubu funguje také na facebooku http://www.facebook.com/#!/pages/fa nklub-Jiriho-Dvoraka/152446684879.. ... *15*
  • zoriste

    rozhovor s Jirkou Strachem

    na webu fanklubu Jirky Dvořáka najdete exklusivní rozhovor s režisérem Jirkou Strachem www.jdvorakfans.cz *14* *15* *1*
  • zoriste

    podepsané foto J.Dvořáka

    Kdo by měl zájem o podepsanou fotku Jirky Dvořáka nechť se ozve na můj mail zozi@seznam.cz a já pošlu *14* *3*
    • Re: podepsané foto J.Dvořáka

      ahoj,
      moc prosím o zaslání podepsané fotografie Jirky Dvořáka s věnováním

      předem mnohokrát děkuji
      Pavel

      Dvořáček Pavel
      Nám.na Balabence 1438/2
      Praha 9 - Libeň
      190 00
  • krisbee

    fans

    už aby bylo 4. prosince *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit