Přejít na výpis diskuzí

Jiří Korn

OSOBNOST 31.12.2006 
89 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi proste skvelej zboznuji te *14*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!!! :)
  • Sice jsem to psal jž do vlákna o této písni, ale kdoví, zda si toho někdo všimne: Píseň Mám kapsu prázdnou se konečně objevila! Je na YouTube, nahraná z pásku a kvalita je opravdu hodně špatná. Nicméně jsem si s písní pohrál a udělal jsem z ní mnohem poslouchatelnější záležitost.
  • Prosím, nevíte někdo jak se jmenuje překrásná píseň, kterou zpíval J. Korn někdy v sedmdesátých letech - v textu bylo něco jako "nebe je krásné jen díky oblakům" a "´kytky kvůli bodlákům" a "svět zázraků a krás". Prošla jsem snad všechny jeho LP, ale nenašla jsem ji. Víte-li někdo, napište mi prosím její název, případně pošlete mp3 na mejl tomek37@seznam.cz.Díky, tisíceré díky! *14* *14* *14*
    • Ahoj, miluše, píseň se jmenuje Radost až do rána a najdeš ji např. na YouTube, na Uloz.to apod. Vyšla již několikrát na deskách a CD :-)
  • Opět se hlásím s informací, že píseň J. Korna Skalní hnízda (minule jsem uvedl chybný název Ptačí hnízda)jsem již sehnal, vyšla u nás na jedné "nekornovské" kompilaci Nejvýznamnější textaři české populární hudby Eduard Krečmar. Píseň lze zakoupit na Supraphonline.cz. Jedná se rovněž o vzácnou nahrávku, jinde nevydanou. V této souvislosti se musím zmínit i o dalších raritách ze 60. let, tentokrát od Olympicu a George And Beatovens s Petrem Novákem. Na různých CD se objevily nahrávky, pořízené v rozhlase, případně v domácích podmínkách (P. Novák. Jsou to verze, které NIKDY nevyšly na žádných nosičích a pocházejí většinou ze soukromých archívů.
    Takto by se snad mohla objevit i píseň Mám kapsu prázdnou.
  • Pane Korne, všechno nejlepší k narozeninám.
  • Milý Jirko, tvoje písně mě vrací do dávného dětství, kdy moje nezkušená maminka nám koupila k vánocům Tvé gramofonové desky v domění, že je to ta muzika našeho věku. Sama nic neposlouchala a chtěla nám mladým dát něco šmrncovního. Také nám k nim koupila šílený gramec, jaký tehdy býval na základních školách a který fungoval na nějaké podivuhodné heslo. A tak v teplácích, umouněným obličeji a s hlavou plnou dobrodružství jsem propadla lásce k Tvým písničkám a snila jsem si své sny, že má jediná láska je Jiřík. Už tehdy jsem milovala Tvůj humor, který nebral důstojnost a dodnes mám ráda muže, který jsou stejně galantní, vtipný a mužný jako Ty. Jednoho takového mám doma a je k tomu všemu také muzikant. Dnes jsem si na Tebe vzpomněla a říkala jsem si, jak se asi máš a tak jsem si vyjela na internetu Tvé jméno a zjistila jsem, že máš dnes narozeniny a že jsi skoro stejně starý jako moji rodiče. Přesto, že jsi byl a jsi mojí dětskou láskou, nejsem žádná fanynka, co pase po každém Tvém kroku. Žiji svůj život, který je bohatý a takové zastavení, jaké jsem teď právě udělala je u mě opravdu vyjímečné. Děkuji za Tvé krásné písničky, které mě i dnes nádherně hladí po duši a přenáší mě do časů dětské bezstarostnosti. Děkuji za sluníčko, které z Tebe vždycky vyzařovalo. Jsem jedna z neznáma, která Ti přeje k narozeninám ten největší dar, který Ti žádný člověk, žádná sláva a ani žádná jiná rozkoš na tomto světě nemůže dát. Přeji Ti poznat Toho, kdo Ti ten dar Tvého umu dal, abys mohl vykompenzovat to, čím ty se rozdáváš světu. Ať Ti Bůh žehná. Jana H.
  • Ahoj.Chtěla bych ti popřát vše nejlepší k tvým 63.narozeninám.... *14* *14*
  • Jiri Korn je velice talentovany umelec a navic pritazlivy fesak
    (hlavne v mladsim veku)-ma smrnc a styl. Nazpival spoustu heskych pisnicek a je to vyborny tanecnik a stepar.DIKY ZA NEJ !
  • přání

    Milý Jirko
    Přání k tvým dnešním narozeninám
    a přání hlavně zdraví,štěstí
    a dobré pohody do dalších let.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit