Přejít na výpis diskuzí

Jiří Korn

OSOBNOST 31.12.2006 
89 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jses hodne dobrej

    Jo, jses svuj a hodne dobrej, spis cim dal tim lepsi. Nebojis se starnout, a jses smrncovni dedek. Tvuj 4tet je neco uzasnyho. Hrajete nekde pravidelne ? Jste vsichni moc fajn a je videt, ze to delate precizne a s chuti. To je pak lahudka.
  • Obdiv

    Vážený pane Jiří, už od doby co jsem byla školačka mám životní sen zatancovat si s Váma. Nebojte, jsem celkem normální, jen postižená Jirkou Kornem. Líbí se mi jaký jste a jak se prezentujete. Mám Vás moc ráda a úplně nejradši mám Vaši písničku " neplakej ". Vůbec se tato písnička nikde nehraje a když si jí chci objednat na přání tak jí nikdo nezná. Přeji Vám všechno nejkrásnější do dalších let, mnoho úspěchů a hlavně zdraví a vitalitu. Děkuji, že jste a moc Vám fandím. Fanda Lenka
    • Re: Obdiv

      Vážená paní, jsem stejně postižená jako Vy. Téměř 30 let ho obdivuji. Vždy jsem snila o tom, že si s Jirkou zazpívám.
  • DEBIL

    JIŘÍ KORN JE PĚKNÝ DEBIL,TEPLOUŠ,.................................... ..............................................
    • P. I . Č . O
      skurvneá zamrdaná
    • jiripeking

      Re: DEBIL

      a Ty lezba. Každý jsme nějaký
    • Re: DEBIL

      ty kaceno prastena vzdyt jirka korn je nejlepsi zpevak na svete *5*
    • Re: DEBIL

      Ti děláš pr**l.....není....je to ten nejskvělější, necharismatičtější a nejuzasnější chlap, jakého jsem kdy měla tu čest poznat....dokonale spívá (zvlášt dokonale s 4TETem)...moc a moc je obdiviju....Byla jsem tu v Liberci na knoncertě(byla jsem na hodně koncertech)ale tenhle byl nejlepšííí...i u autogramiády byli všichni moc příjemní a milí..... *14* *14* *14*
  • total korn

    jsi nejlepsi a cim starsi,tim zajimavejsi.jen tak dal.
  • 4tyřtet

    Hezký den pane Korn, jsem Váš celoživotní fanda a považuji Vás v současnosti za jednoho z nejvyzrálejších a nejoriginálnějších zpěváků naší scény, vždy mne překvapíte něčím novým a úžasným.Píši dnes ale proto, že mne velmi zajímá Vaše " dvojkolka", můžete mne odkázat na nějaké údaje o tomto úžasném produktu?Děkuji a držím palce Vašim dalším nápadům, kéž by jich bylo více presentováno na našich obrazovkách . Zdraví KM
  • Hotel California

    Ahojky, nevim kdo muj dotaz bude cist, proto nebudu oslovovat... chtela bych moc vedet, kdo zpívá v originále písničku od J.Korna Hotel california. Moc díky, klidně odepisujte na můj mail.....
  • Ahoj Jirko, jsi muj nej oblíbenec, opravdu ti moc moc fandim, byl jsem v hotelu Olšanka min. rok na tvém koncertě a bylo to něco naprosto úžasného. Také se mi moc libilo, jak jsi se oblékal - hlavně sukně a koloběžka, já osobně nosim sukni, když jdu na technoparty, ten tvůj extravagantní styl byl naprosto úžasný, z našich osobností jsi byl zakový jediny a pro mě velký vzor a to stále jsi. Já osobně nevidim nic špatného na tom, kyž si osoba mužského poohlaví oblékne sukni, naopak je to velmi pohodlné, ja pod ní nosim kalhoty a vypadá to moc dobře. Na tom koncertě jsem si před tvojí šatnou s tebou podal ruku a byl to opravdu nejlepší den mého života, měl jsi na sobě ten skvělý šedý svetr, jak má na loktech díry a taky na zádech. Také se mi líbilo, jak jsi byl - to je asi 2 roky zpět - na Primě v pořadu s tvým kamarádem Martinem Dejdarem a měl jsi černý rolák bez rukávů, ten byl opravdu perfektní a k tomu ten šátek, jak je na straně " K ". Moc ti Jirko - snad nevadí tykání - fandim a doufám, že ti to vydrží, ikdyž ta extravagance mi u tebe v poslední době chybí. Když tak odepiš, budu moc rád, tvuj největší fanda Martin muj e-mail: trancman@centrum.cz muj e-mail: zankamartin@seznam.cz
  • Vážený pane Korne, je mi 67 let a už třicet let "učím herce kotrmelce" na JAMU. Jsem vyštudovanej "tělocvokář". kterej se nějak zvrhnul. Neabsolvoval jsem ani základní taneční a připadal jsem si jako blbec. Když jsem byl ve třetím ročníku ITVS /později FTVS/ přišla druhá vlna charlestonu a něco se poslouchalo o rokecu. Jednou jsme to jak úplní blbci zkoušeli v "Kudelárně" a asi o půl jedenácté se tam objevil přízračný člověk. Měl do deště "splachovací" klobouk, gumový plášť a gumáky. Chvíli se díval a pak si sedl. Já jsem ho ospovil a zeptal se, co tam dělaá /uzavřený objekt/, On nám řejkl, že je členem "blokové čety, a že má ode všeho klíče a kontroluje, zada je vše v pořádku. Pak řekl: Dovolte, abych se přestavil. Jmenuji swee Frank Towen. vrátil jse,m se z Ameriky a nechtějí mě pustit zpátky. Navíc - nesmím učit, abych tady nekazil mládež, jestli chcete, tak já vás to naučím. A tak jsem měl první lekce přímo od mistra. Byla klika, že jsme byli všichni akrobaté a uměli jsme mu splnit jeho představy o okrobatickém jitterbacku. A byl první "sportovní peles" tam jsme to předvedli / současně i ta sradovní bradla, se kterými potom jezdili kamarádi s Harlemákama/. Bylo to dělo a od té doby si považiju, že jsem se stal Fankovým přítelem Když u potom měl po několika zápalech plic a skoro nikam nejezdil, tak na mé pozvání do Brna přijel vždy. Ale - proč to vlastně píšu: Nejen, že mám rád ten styl, ale obdivuji Vás a Váš 4tyřtet a musím říct, že takhle zazpívanou hymnu jsem si ani neuměl představeit. Moc mne to potěšilo.!!!!!!!!!!!! Ale. Hlavní inspirativní důvo toho, proč Vám píši, je jiný. téměř rok jsem pátral po tom, kdo v originálu nazpíval "Putting on the Ritz" Asi pře týdnem jsem to získal a bylo pro mne milým překvapením, že to byl Fred Asaire. A tak jsem si říkal. Mělo mě to napadnout, to může dobře zazpívat pouze stepař. Ještě je problém v tom, že ta angličtina má ty akcenty někde úplně jinde, takže obdivuji, jak se vám a vaší partě tohle podařilo. Mějte se moc a moc prima. Fandím Vá i čtřtetu. doc. Petr Šmolík
  • DVD

    prosím o rad, kde sehnat DVD nebo video Škola tance s Jiřím Kornem. Je nejlepší co jsem viděl. Dík
  • O.k.

    Jirko,žeru Tě.Seš jako víno-čím starší,tím lepší!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit