Přejít na výpis diskuzí

Jiří Korn

OSOBNOST 31.12.2006 
89 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CD Tep

    Ahoj,tady Lenka z Olomouce.Právě mi byla dáno tohle CD do ruky a já se nemohu vynaposlouchat.Je to naprosto geniální a totálně nadupané.Je s podivem,že taková,konečně pořádná,česka muzika neni slyšet nikde v rádiu.Kolik lidí je o tuto hudbu ošizeno.Kam příjdu,tam to dávám poslechnout a každý je z toho nadšen.I sex je při ní nadprůměrný.Opravdu-DÉKUJI!!!!! *4* *4*
  • pomůže mi někdo??? Kde mám hledat?

    a nějaký pořádný životopis, kdy jste se narodil, co jste prožil.....to tu nemáte???? *9* potřebuju referát a zvolila jsem si Jirku Korna, ale nic o něm nemohu najít...pomooooc *7*
  • pozdrav

    chcela by som iba zaželať všetko najlepšie k dnešným narodeninám,nech máte stále hlavu plnú dobrých nápadov a textov na piesne, ktoré sa vždy dobre počúvajú.Sme tri kámošky zo Slovenska, ktoré majú tiež dnes narodeniny,tak aspoň takto na diaľku dvíhame poháre na zdravie.
  • Jste úžasnej

    Jirko jste jeden z nejlepších zpěváků u nás a vaše extravagance a originalita se vším všudy mě také oslovuje. Byla jsem na koncertě TEPu v hotelu Olšanka a je mi líto, že to pro slabou reklamu skončilo. Tam jsem poprvé viděla 4 TET, který si představil... prostě byla to krásná podívaná. Těší mě, že se 4 TETu daří stále víc a víc a tobě také. Vzpomínám a držím palečky ať se ti premiéra, která se bude konat 25.5. v státnní opere v Praze na Candida vydaří.Tak zlom vaz a svou hlavní roli zvládni s elegancií a noblesou tobě dobře známou. Jen tak dál, hodně zdraví a všechno nejlepší tobě a celému 4 TETu přeje jedna dobře známá tvoje fanynka. Jirko drž se !!! *14*
  • Jedna z nej. pisnicek co se mi libi...

    Ja to tady jedu tady tudy jedu,tam,tam,tam,nebo jedu tady tady je moc nudy... Kdyz jsem vas videl na muzikle miss saigon to byl okamzik ktery me napad ze zpivate hezky a musi bejt styl,to vas espivani,rozhod jsem si vase CD koupit a neudelal jsem chybu..... Ukrizovan na tvych pooolstarich,slitovanííííí.prijd itra driv....
  • Fanklub

    Ahojte všichni přátelé Jiřího Korna a skvělého 4TETu. Kdyby chtěl někdo založit čtyřteťácký Fan klub, velmi rád se přihlásím.
  • huhu

    Líbí se mi od něj Zpívat jako déšť a to hodně, ale nijak jinak ho neposlouchám, ale celkem dobrý *15* *3* *1*
  • Miluju Jirku!!!!!!!!!

    Jiří je úžasnej chlap. Výborný tanečník! Obdivuju ho! KAČENKA
  • 4tet

    4tet - díky !!!! Začátek roku pro mě nebyl moc příjemný, avšak dny strávené v nemocnici po operaci mně každý den a každou noc zpříjemňovali 4 chlapi - a i díky 4tetu jsem vše "ustála" v pohodě. Takže kluci díky moc a jen tak dál !!!! Martina
  • NADHERA

    JE TO NADHERNÉ , ŽE PÍSEN JESTE TE MAM TAK JE MODERNÍ A NADHERNA , JE TAK PREVDIVÁ JA KO JIRI KORN. DEKUJI ,ŽE HO MAME.JANAGAJ.HODONIN

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit