Přejít na výpis diskuzí

Jiří Lábus

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • autogram

    Vážený pane Lábusi, chtěla jsem se zeptat kam vám mám napsat kdybych jsem chtěla váš autogram? odepište na můj e-mail děkuji. *4*
  • jak se jmenuje

    ahoj lidi. nevíte náhodou jak se jmenovala televizní inscenace, kde pan lábus hrál gurmána chodícího na vyhlášenou specialitu a nakonec byl sněden svými kolegy gurmány?
    taky si myslím, že inscenace měla literární předlohu, kterou bych si rád přečetl.zajímal by mě autor a název předlohy.
    předem díky.
  • Mireček

    Chci vidět Mirko Hýla každý den! Mireček do Ulice. Forever!!!
  • Prosba

    Dobrý den, pane Lábusi,
    mám k Vám velice nevšední prosbu. Kdysi, asi před osmi lety, jste vystupoval v Nové Pace s panem Kaiserem. Místní MKS vedl pan Pavel Antoš, který má již mnoho let přezdívku shodnou s Vaším příjmením. Po vystoupení jste spolu slavili v jedné z místních restaurací.
    Dne 11.4.2008 slaví tento člověk, který je Vám tolik podobný, své 40. narozeniny.
    Byl byste tak laskavý a přijal jeho pozvání? Prosím, ozvěte se mi na e-mail princess.arwen@seznam.cz. Děkuji, Karolina
  • Děkuji Vàm!

    Dobrý den, važený pane Lábuse, už dávno (od samého mého dětství, celý 20 lét — ze mých 31) ja jsem vaše oddany a srdečný Ruská “fanouška”! Chtěla bych vrele poděkovat Vàm za vaši velky prace nad nezapomenutelný role čarodějí Rumburaka. Díky tato role pro mně se objevila bezmála báječný šance — jeho odolnost, vědychtivost, vynalezavost a srdce v němž vystihuji tajený romantický nadějí dali mně víru v sebe a mentalni mohutnost ani v případě nějakí horkí chvíle usilovat o úspěche. Jisty uspech teto vaše roli potvrzuje že Rumburak je pro Vas stále opravdu životní rolí. Děkuji Vàm za tuto možnost věřit v sebe a v šťastnou náhodou! Hodne uspechu Vàm! Děkuji za lásku kterou podaroval mně Vaš nejlepší zázračný úsměvný čaroděj v našem často taký smutný světe. Hlavne a nejvýznamnějše Rumburakoví kouzlo to je tato výhradně svetly úsměv… Usmějte se a mate ale štěstí! Victoria
  • Prosba

    Dobrý den,naši klienti by se s Vámi rádi setkali a popovídali si.Uděláte si na ně čas a přijedete k nám? Děkuji Jana
  • no,jo

    jo,jo léta běží vážení *1* *1*
  • škoda

    Strašně se mi stýská po vašem učinkování s Oldou v televizi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit