Přejít na výpis diskuzí

Jiří Langmajer

OSOBNOST 31.12.2006 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan herec

    Jako Kean vynikající, jako člověk - normální zdravý chlap.
  • Soukromé pasti

    Moc se mi líbil v jedné části Soukromých pastí. Těm kterým to uteklo doporučuji online archiv TV Nova - http://archiv.nova.cz/
  • ...

    Jiří Langmajer...muj oblíbený herec s L.P ve zdivočelé zemi měl sice špatný konec,ale hraje všude dobře..copak je to za vojáka...pravidla lži..apod...Teď v ordinaci hraje trošku "hajzlíka" ,ale to se snad srovnáá *1*
  • pochvala

    Včera jsem viděla v divadle Pod palmovkou představení Kean- nádherné!!!!!!!!!!!!! *14*
  • Langos je nadherny chlap!

    Fandim mu a kdyz ho vidim v tv,tak jsem unesena jeho charismatem!Je opravdu krasavec a prala bych si ho nekdy videt a poznat jej...
  • skvělej

    velmi se mi líbí ve zdivočelé zemi...ale fakt je že je to tak trošku proutník...ale jako herec je skvělej
    • mrzimor

      Re: skvělej

      No jo,jako Cassidy byl bezvadnej *14* *1*
  • super

    hraje moc dobře,úplně z něj nemůžu v Zdivočelej zemi
  • Osobnost

    Jako člověk mě osobně Jiří Langmajer trošku zklamal, ale v roli pana herce je opravdu vynikající, jen si občas slibnou kariéru ničí svými zbytečnými výstřelky. Podle mého názoru patří mezi českou hereckou elitu.
  • Bobule

    Nedávno jsme viděli film Bobule a hrál tam kluk strašně podobný Jiřímu.Nevíte někdo jestli nejsou příbuzný.Dik
    • dalmatinka

      Re: Bobule

      JJ je to Jirkův bratr Lukáš Langmajer. *3*
  • Super

    Fakt super herec, ani se nedivim, že dostal hlavní roli v Jacku Rozparovači, jako režisér tak úžasnýho muzikálu bych mu taky tu roli dal, Jirko máš na to fakt!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit