Přejít na výpis diskuzí

Jiří Langmajer

OSOBNOST 31.12.2006 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jirka

    jirka je moc pěknej chlap *14* *14* *14* a docela závidím Ivance Jarešový ty skvělý postelový scény v růžovce *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Lyžování

    Ahojky všem, potkala jsem Jirku na sjezdovce v Rokytnici nad Jizerou v neděli 30.12.07, zdálo se, že byl sám a byl trošku smutný, ale jezdí mu to moc dobře (určitě líp než mě). Mějte hezký den.
  • martin

    neviete mi povedat??:.....to on hral v pojistovni stastia?? *13*
    • Re:

      PRIMITIVNÍ DOST OŠKLIVÝ NÁFUKA.
  • Setkání s Jirkou

    Měl jsem to štěstí a potkal Jirku na benzince u dálnice. Chvilku jsem se s nim bavil. Působil klidným a přátelským dojmem. Je skvělej jako herec a osobním setkání s ním nemělo chybu. Docela měl na spěch i tak to stálo za to. Tak zase někdy... *4*
  • Žádost

    Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte adresu na Jirku, abych si mohla napsat o podpis. Díky
  • Určitě

    je to dobrý herec ale myslím že v tom hloupoučkém seriálu Ordinace hrát neměl je ho tak škoda a pro jeho hereckou a filmovou kariéru je to spíš na škodu *13*
    • Re: Určitě

      to je možné,ale jako Jack Rozparovač byl k sežrání..........choďte na něj do divadla
  • Obdiv

    Velmi Jiřího Langmajera obdivuji. Je skvělý herec a velmi sympatický. jsem jeho velká fanynka. *14* *3*
  • je to velmi výborný herec,nejhezčí byl v muzikale Tajemství jeho pohyby zadkem mě fakt dostaly.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Caligula byl božskej...
  • Je to ten nejjúžasnější herec pod sluncem úplně ho zbožňuju..... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit