Přejít na výpis diskuzí

Jiří Menzel

OSOBNOST 31.12.2006 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele neuážejte pana režiséra do toho vám nic neni jaké filmy natočil někomu se třeba líbí a neurážejte jeho paní *10*
  • Pane Menzle-máte na stará kolena potřebu si dělat takovouhle ostudu? To co jste předvedl v K.Varech je myslím pod Vaší úroveň!Měl by jste se nad svým chováním zamyslet!
    • Pane menzele nitouche,anticharto,

      proto jste podepsal antichartu,aby jste za komunistů mohl točit filmy,což někteří nemohli.Teď když máte věk,tak nemáte bohaté sponzory,tak jako mají režiséři typu Magnuska,Krobota a jiných jim podobných,kteří točí s "s úspěchem kulturně"zajímavých,rychlokvašných"filmů.Tak jste se dal na politiku a pomlouvání ve volbách zvolených politiků.Teď se to u umělců,co nemají do čeho "píchnout" začíná velmi projevovat.(viz Štěpánová a jiní)



      *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • Ste pro mne ikonou herectví chtěl bych hrát v nějakém vašem filmu Daniel Schejbal --schejbal77@seznam.cz
  • Sta pro mne ikonou herectví chtěl bych hrát v nějakém vašem filmu Daniel Schejbal --schejbal77@seznam.cz
  • Pan režisér mi nevadil a jeho filmy se líbily. Ale v tom okamžiku jak začal o kolo sebe plivat jed, protože není presidentem jeho vysněnej Kárl a začal urážet čechy s neskutečnou zaujatostí,vtom okamžiku, kdy jeho rozlehlé paroží přestalo být tabu, již není u mne pan, ale obyčejný zlý,starý afektovaný dědek, zrovna jako Svěrák. Stále platí: Ševče drž se svého......
    • Taktéž musím souhlasit a ještě podotknout, dělat na staré kolena ze sebe osla od svoji polovičky. to má pražné náboje a střílí slepými?
    • S Vaším příspěvkem 100% souhlasím-a toto si chce hrát na ELITU národa!
  • Všetko najlepšie pán režisér, veľa zdravia šťastia, dobrých scenárov na režírovanie. Nech nakrútite veľa filmov s oceneniami
  • Milý Jirko přeji ti vše nejlepší k narozeninám hodně štěstí,zdravý a at se ti ve všem daří.
  • kirushka97
    Přeji vše nejlepší :-)
  • Pan Menzel by si měl napřed poskládat historické souvislosti, než jde kázat do TV (předvánoční Hyde park) ! A pan moderátor tam byl asi na okrasu, vůbec panu režisérovi neoponoval, nešel do kontroverze...
    Takže: jsme burani, protože jsme potomci nevolníků a poddaných. Může za to katolická církev, protože nás naučila za něco se schovávat.
    Výsledek: pan Menzel propaguje feudála Schwarzenberga, potomka šlechty, která po generace těžila z mozolů našich předků, poddaných, kteří neměli v životě na výběr. Katolíka Schwarzenberga, kterého před volbami doporučovali jako kandidáta vysocí církevní představitelé i běžní duchovní v kostelích.
    Nějak mi to nebere hlava! :-) Ale to, že šlechta po staletí zotročovala a vykořisťovala mé předky, kteří se nemohli volně ženit ani stěhovat a při povinné robotě na panském nad nimi stál dráb s bičem, ještě neznamená, že se o sebe nechci postarat a že se bojím říkat svůj názor! :-)
    Takže volím Vaše "ušlechtilé" výrazové prostředky pane Menzele a konstatuji, že někteří naši velikáni by měli zavčas zemřít nebo se stáhnout ze scény než totálně zblbnou a pokazí si to, za co je národ obdivoval!
  • Nejvíc mně baví člověk,který si neumí udělat pořádek doma a chce všechny poučovat.Vy než vyjdete ze dveří ,musíte hodně sklonit hlavu,abyste s tím svým parožím prošel .Doma máte kur.u s ,s kterou se předvádíte.To jste musel čekat 70 let na kurv..ko,které vám nasadí paroží.Jste k smíchu celé republiky blbeč.. *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit