Přejít na výpis diskuzí

Jiří Schelinger

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To že byl a opravdu vždy bude Jirka nejlepší to víme všichni kdo ho a jeho muziku máme rádi. Je fakt škoda že nemuže stárnout s námy. Když už Jirku ty parchanti zavraždily tak věřím že na nás kouká ze zhora a je v pohodě.Zdraví všechny kdo má Jirku rád. Jarda.
    • je to smutné :-((((((((((((
  • Zdravím všechny příznivce J.Schelingra,Jirka Sch. se vrací nová skupina Yeti On ty to hraje a hlavně zpěvák který trochu má podobný hlas jako Jirka ,dává najevo že to je ono.Nevím ale mám pocit že se legenda vrací teda J.Schelingra.Mám tuto legendu nejradči
  • Pro Jirku jsem taky hlasovala a taky to s docela velkým náskokem vyhrál. *3* Ale už by tu měl vážně někdo změnit to úmrtí....sebevražda, taková blbost... *10* a taky k té knížce, sháněla jsem tu, co napsal jeho bratr, taky měla být v Levných knihách, ale prošla jsem je skrz na skrz i na internetu a nikde jsem ji nenašla *9* Nevíte, kde by se dala ještě sehnat?
  • Děcka hlasujte Jiří je v TV na Barandově v pořadu To byl náš hit s písničkou Holubí dům hlasujte ve tvaru HIT mezera 2 (HIT 2) na číslo 907 99 09 cena sms je 9 kč. sice nevím jestli to sem můžu psát ale HLASUJTE ať to Jirka vyhraje !!!!!!!! *14*
  • Ahojte vidím že nikdo nereagoval na můj předchozí příspěvek, ale to sem nechtěla... Protože jsem vám chtěla doporučit písničku od jirky a to nádherně drcující "Klaudie" dnes jsem ji totiž poprvé slyšela a je úúúžasná.... poslechněte si je to krása ahoj lili
  • blbci

    Který kretén napsal do titulku vedle fotky na hlavní stránce duvod úmrtí sebevražda... jak to tam mohli dát když to není pravda KRETÉNI !!!!!!!!!!!!! vždyť jiří tehdy vsadil že vyplave ne že se nešŤastnou náhodou utopí!!! Blbci doufám že to dají pryč!!!!!!!!!! čao
    • Re: blbci

      Jo a ještě jsem chtela napsat že si to jirka nezaslouží/!!!!!!!!!!!!!!
  • Vzpomínka

    Smutné, když odejde, koho jsme
    milovali, Jirka stále žije v jeho
    písničkách, byl nejlepší !
    • Re: Vzpomínka

      Stejně do ted tancuji na song JAHODY Mražený! díky JIRKO R.I.P *9*
    • Re: Vzpomínka

      Přátelé,včera jsem se zůčastnila krásného večera - pocty Jiřího k nedožitým 60tinám.Úžasná záležitost.Jeho bratr Milan hrál s kapelou jeho písničky a společně s Brychtou pokřtili CD.Překvapilo mě,jaký je jeho bratr obyčejný a lidový chlapík.Hlas naprosto stejnej,až oči toho Jiřího hledaly.Super večer.........Dvorec u Nepomuka
  • skotsko

    narozeniny

    Tak už je tomu 60 let, čas letí, škoda, že to nemůže oslavit, třeba se dívá shora a je rád, že se na něho nezapomíná. *4*
  • Jirka

    Tak dneska by se Jirka dožil kulatých 60. Škoda, že se jich nedožil, byl nejlepší!!!!!
  • Koncert

    Pred 30 rokmi som bol ako 13ročný na jeho koncerte v Trnave.Doteraz si to pamatam ako by to bolo vcera.To nemalo chybu.Schelinger bol a je uzasny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit