Přejít na výpis diskuzí

Jiří Stránský

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pane Stránský, máte můj velký respekt.
  • Vazeny pane Stransky, mate nasi podporu za to, ze jste dokazal nahlas rici to, co jsme s detmi resili cely vikend. Vase prohlaseni nas potesilo. Ze se Martin Dejdar hlasi a ztotoznuje s postavou Antonina Madery, ale podporuje volbu Zemana, to si podle nas zasadne odporuje.Jeho nazor respektuji
    ,svedci vsak o tom, ze to pro neho byla pouze dobra role.Milos Zeman principy demokracie, slusnosti a odkaz Vaclava Havla rozhodne nenese.
    "Madera" by se nikdy ke komunistum ani levici nepriklonil, na to prisly u nas doma samy i deti v 5.tride, tedy 10-lete.
    Nenechte si od nekoho namluvit, ze nemate pravo obsazovat herce tak, jak chcete.Vy s panem Bocanem prece mate! O tom ta demokracie je.
    A zaverem, ja rozhodne nevolim prezidenta proto, aby byla pro lidi od "kumstu" legrace.

    Za Zdivocelou zemi Vam patri velky dik.

    Martina
  • Dobrý den, chtěla bych vás podpořit a vyjádřit vám pochopení ve věci Martina Dejdara. Není sice možno dnes nikoho za politický názor pranýřovat, ale chápu, jak je pro vás událost zraňující. Jsme sice demokracie, ale nese to s sebou to zlo, že Ti, co trpěli za bývalého režimu, se dnes musí dívat na to, jak lidé klidně volí komunisty nebo ty, kterým se nepříčí s nimi spolupracovat. A musí se na to dívat mlčky, neboť kdykoli se ozvou, jsou těžce obviněni za to, že nerespektují demokracii.

    Mnozí jsou teď vašim jednáním pohoršení, ale já si vážím toho, že jste se ozval, ač nešikovně, i toho, že jste se omluvil. Tím jste dokázal velikost svého ducha. Děkuji!
  • Jste pseudodemokrat, pane Stránský. A nevymlouvejte se na věk!
    J.Labin
  • Ještě, že máme tajné volby. Pranýřování lidí kvůli názoru by nás hodilo pár let zpátky. Lidé kolem pana Jiřího Stránského si ale budou muset dávat pozor na ústa. Za komunismu vyrostl a prostě se vše jenom v roce 1989 otočilo, praktiky zůstaly.
  • Dobrý den, líbí se mi vaše dnešní sebereflexe :). Chovám se často stejně něco plácnu nebo vyvedu a pak bych se neviděl.. Ta podpora Martina Dejdara Miloši Zemanovi byla formulována dost stupidně, já jsem si říkal, jestli to není zaplacené. Tak, že se Vám moc nedivím. I když v některých věcech (v názoru na pana Schwarzenberga), bychom se asi neshodli, tak jste mi sympatický, líbí se mi některé Vaše knížky a pevnost v životních postojích.

    Přeji Vám vše dobré a hlavně hodně zdraví
    Tomáš Linhart
  • Dobrý den pane Stránský.
    Já Vás chápu. Neumím si představit Martu Kubišovou, jak hraje Ženu za pultem. Asi bych jí to nevěřila a seriál bych nadále nesledovala.
    • Naprosto vás chápu. I to, že jste reagoval zkratkovitě a je vám jasné, že to není ono. Ale váš postoj je mi naprosto pochopitelný a ty útoky, co vyvolá, si prostě už neberte, vždyť jste se omluvil.
  • Pane Stránský přestal jsem s vámi souhlasit,nejste demokrat.
  • Vážený pane Stránský,

    tak po tom Vašem vyjádření směrem k panu Dejdarovi jste se zařadil mezi komunistické kádrováky. Teď jste se jasně odhalil, teď se projevila Vaše povaha, Vaše přetvářka. O co jste vlastně lepší než komunista? Jednáte úplně stejně jako oni, perzekuovat lidi za jejich názory, znemožnit jim práci, vyhodit jejich děti ze školy. Tak to jste vy, pane Stránský. Nyní považuji čas který jsem strávil nad Vašimi příspěvky do MF dnes, za úlně ztracený, jenom jste nám lhal.
  • VÁŽENÝ,
    my se na protest nikdy nebudeme dívat na seriály natočené dle vaší předlohy, protože jste vaším prohlášením tuto dobu zneuctil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit