Přejít na výpis diskuzí

Jiří Václavek

OSOBNOST 24.4.2014 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky za Vaši profesionální práci včetně precizní přípravy, která je na ní znát. Hodně štěstí do dalších rozhovorů!
  • Já ho naprosto nesnáším. Nemám rád jeho hlas, okamžitě přepínám. Má takový lísavý podbízivý vlezlý hlásek. K typu hlasu se přidává i tendenční mluva. Je naprosto vidět a slyšet komu fandí. Má neprofesionální hlas, divím se, že takový člověk s vadou řeči má v ČT takový obrovský prostor
  • Jiří Václavek je profík každým coulem. Díky za to a držím palce!
  • Kdyz slysim p.Jiriho Vaclavka, prepinam TV. Nevim, co ma znamenat jeho styl, ale poslouchat ho byt jen chvili, je nad me sily...strasne neprijemny projev. Chapu, ze je dulezity, ale co je moc,je moc.
  • Celá Česká televize včetně pana Václavka je jedna velká propaganda. Kdo si alespoň malinko přečte i alternativní názory a zprávy, mi dá za pravdu. Pan Václavek se na tvorbě této propagandy spolupracuje. To, že je vzdělaný a inteligentní je o to horší. Kdyby byl hloupý, tak by se mu snad dalo i odpustit.
  • Pan Václavek odvedl tento týden perfektní práci při informování o událostech z Berlína. Díky za skvěle vedené rozhovory a za Vaši práci vůbec.
  • Pan Václavek patří mezi nejhorší moderátory. Jeho vykonstruované informace a naprosto nepatřičné otázky (typu "Berlíňané jdou dnes na trhy už s tím, že zapomněli na to, co se stalo, nebo to mají pořád v myslích a srdcích?") den po tragických událostech, tak nad tím zůstává rozum stát. Občas si myslím, jestli nežije v dojmu, že před obrazovkami sedí úplní pitomci. Pro mne je to opravdu to nejhorší, co lze v našich sdělovacích prostředcích potkat. Tečkou je jeho věta na hosta:"Pojďme trochu spekulovat..."
    Tak tohle opravdu nemá ve veřejnoprávním médiu co dělat.
  • Podle me je pan Václavek to nejlepsi, co ČT vubec ma. Je to profik, je sectely, vysoce inteligentni, pohotovy a navic velmi sympaticky a lidsky - navic barva jeho hlasu je úžasná
  • Pan Václavek se vyprofiloval jako velmi zajímavý moderátor a uznávaný odborník. Děkuji mu za jeho práci. Jen tak dál. Hezký den mu přeji.
  • Pan Jiří Václavek při moderování neustále používá nepatřičný tvar budoucího času např.: budeme se soustředit,budu se soustředit atd.Jsem zvědavá, kdy ho na toto někdo /snad/ kompetentní upozorní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit