Přejít na výpis diskuzí

Jiří Václavek

OSOBNOST 24.4.2014 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvěle vedený HP s E.Wagnerovou! Díky za dobře kladené otázky a reakce na paní W. (ale nějak rychle ta hodinka utekla, klidně bych poslouchala i dál).
  • Líbí se mi vystupování pana Václavka. Občas odpoledne vidím jeho komentare, a líbí se mi hlavně tím,jak je sečtělý. A barva hlasu. Dobře se na něj kouka/,ale nějakou ženskou by mu tam mohli dat, aby se necítil opuštěny..)))
    • Václavek? S Jančurou jedna ruka. Řiťolez,jako Brno. A česky se musí jít zdokonalit k paní Jurinové!!! Ta jej to naučí dokonale. Není pražák,ale mele pražsky v hlavní relaci,že? Řiťolez.
      • Pamatuji se na toho snažílka,když komentoval v TV Brno mluvil normálně a dnes když slyším to jeho pražské "e",tak musím okamžitě vypnout TV!!!
        Jeho pražská čeština je něco příšerného!!! Vyhoďte ho už konečně,kdo to má poslouchat!!!
  • Je naprosto v poradku vyjadrit nazor na osobu pracujici ve verejnospravnim mediu. Kazdopadne kazdy nazor by mel byt prezentovan slusnou formou bez zbytecnych a prihlouplych komentaru. Ja osobne nikdy nebyl fanouskem pana Vaclavka uz jen proto, ze jsem se pristihl, jak vnimam z jeho strany urcitou nadrazenost a lehky afekt. Ale jde jen o muj dojem a jsem rad, ze existuje skupina lidi, ktere jeho prace oslovi a tudiz tak on sam doplnuje spektrum redaktoru pracujicich v Ceske televizi.
  • Výborný rozhovor s kancléřem Mynářem. Díky!
  • Bože, jestli to je kvalitní redaktor ČT, tak to je s touto institucí opravdu zlé. Že je jednostranný, to je celkem jedno, ale proč se, probůh, na své hosty lépe nepřipraví ? Hloupé otázky, naivní, takže zbytečné. Kdyby šlo o soukromou televizi, tak prosím, ale proč mám za tohleto platit ?
    • Jak jednostranný? A příprava na hosty je dostatečná... Ono...jak se připravit na hosty, který jsou nudný? Na co se jich ptát patnáct minut, když jejich spotřební doba jsou minuty dve... S tím zázrak neudelate. Ale můžete si tam jít sednout a když okouzlite,možná vám přidělí vlastni kanál a frekvenci))))
    • nevíte někdo, proč tak divně mluví když ani není cizinec nebo syn emigrantů? tipoval bych na androida, ty ale přece ještě neexistují!
      • Presne...pripada mi jak naprogramovany robot. Jeho tvrde a durazne ž, š, č, ř...to je tak strasne neprijemne...
      • Souhlasím, ten pán vyloženě šišlá, jak může dělat moderátora v televizi? Jeho L a D znějí příšerně(mimo jiné),nedá se to poslouchat. A neutrální také není, je vyloženě jednostranný. Opravdu dost děs.
  • Projev pana Václavka se mi líbil jak v ranním, tak i nyní v odpoledním vysílání. Otázky klade velmi dobré, dobře se poslouchá a je vždy připraven.
    Doufám jen, že si tady z některých negativních reakcí nedělá moc těžkou hlavu ;)
    Přeji všechno dobré!
  • Hlasový projev Jiřího Václavka je opravdu neposlouchatelný. Znám málo lidí s tak výraznou vadou výslovnosti. Pokouším se zvyknout si na zvukový projev tohoto moderátora, ale zatím se moc nedaří.
    • Vaclavek je milý a dobře se na něj kouká,ale ta vada řeči je skutečně rušivá. Nejde mi na rozum,jak mohl být puštěn k práci moderátora,asi nějaký procesní lapsus. Mluvit by fakt neměl. Tohle k moderovani nepatří.
    • Při vší úctě k pisateli, pan Václavek má především krásnou barvu hlasu, který se příjemně poslouchá.
  • Dobrý den. Nedávno jsem Vás viděl v televizi,kde jste komentoval reportáž a vedl následnou diskuzy s hostem. Líbilo se mi, jak jste dokázal reagovat. Jste velmi vzdělaný, pohotový a sympatický. Takových moderatorů by melo být vic. Držím Vám palce do dalších dnů. Dekuji
  • Když se objeví většinou diskutérů chválený a opěvovaný profesionál Václavek na obrazovce, tak já i manžel přepínáme. Tak afektovanou a nepřirozenou mluvu předváděla ještě Ochotská na Nově. Jeho řeč rve uši, vážně se nedá poslouchat!
    • Dobrý vtip, paní Zdeňko.... nemyslela jste to vážně, že ne...
    • Musím nesouhlasit. Pan Václavek je výborný profesionál. Dokáže dát dohromady souvislou větu a důraz na myšlenku. U něj to není jen prázdné čtení textu bez porozumění. Srovnávat ho s Ochotskou mi přijde poněkud přes čáru. Ale pokud už chcete někoho ANONYMNĚ kritizovat, zaměřte svou laskavou pozornost na výkon pana Šebrleho. Tam se můžete vyjádřit přímo románově...
  • Když tu člověk čte některé příspěvky,přepadá ho bezmoc proti takové vlně agresivity vůčí člověku,který očividně svou prací žije.Je pro nás opravdu důležitější otrocká výslovnost nějaké hlásky a nebo obsah sdělení erudovaného člověka s širokým přehledem a skromným vystupováním?Tak nevím...
    Vídáme denně na obrazovkách televizních programů plejádu bezchybných těl a tváří se strojově dokonalým projevem,jejichž jedinou přidanou hodnotou je v polovině zpravodajství přešlápnutí z levé nohy na pravou. Celková povrchnost dnešního bytí se v našich hlavách zabydlela.
    Buďme rádi za pana Václavka a jeho skvělou práci, do které vkládá něco víc.Palce drží celá naše početná rodina,máme Vás rádi,držte se!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit