Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Bohdalová

OSOBNOST 31.12.2006 
327 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Bohdalová, byla jste dobrá herečka, ale poslední dobou jste již trapná. Například Vaše chování v pořadu - československo má talent - bylo až směšné. A ty Vaše reklamy, je ubohost. Je známo, že jste na peníze, ale všeho moc škodí. Už by jste se měla stáhnout do ústraní.

  • hurvinkovamortis15

    je boži

  • hurvinkovamortis15

    😍

  • Přeji všechno nejlepší. :-)

  • Milá Jiřino,
    k dnešnímu pořadu Televarieté alespoň toto:
    Tenkráte jsme sice neměli hajzlpapír, ale měli jsme velkolepé hudební pořady - dnes máme hajzlpapíru neurekom, ale hudební pořady ž á d n é .
    eva
  • Jiřinko, jste úžasná...ted jsem vás viděla barandově...jste mladá holka...hodně zdravíčka!!!!!!!!
  • Opatrujte svých 85 let jako vzácný květ, neboť nikdy v životě nevrátí se zpět. Až budete na své narozeniny číši pozvedat vzpomeňte si ,že i mi Vám chceme štěstí, zdraví, a lásku přát.
  • všechno nejlepší hodně štěstí a zdraví mě se líbilo jak hrála v seriálu chalupáři ale i ostatní role jí šli dobře *1*
  • Kdy budete mit koncert prosim třeba v usti nad orlici 22.12.2015 a vemte s sebou dceru a ewu farnou mam rada slavny lide
  • Budoucí ministryně financí.Stropnický už ministr obrany je,tak ještě pana Sobotu na spravedlnost a pana Náhlovského na ministerstvo vnitra a divadlo semafór je kompletní *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit