Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Bohdalová

OSOBNOST 31.12.2006 
329 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "No a co?"

    Milá paní Bohdalová, kdysi nám jeden výborný psycholog trošku tvrdšího zrna přednášel a řekl, že na všechno lze říci "No a co?".
    Jestli jste tedy byla ve své přirozenosti vyfocena jakýmsi slaboduchým, frustrovaným, v sexualitě retardovaným šmíráčkem, který honem přihopkal se svým digi-foťáčkem a "ukájel" se focením Vaší nahoty, řekněte si ono čarovné "No a co?" K politování nejste vy, ale ten chudinka, co mačkal spoušť.Kdyby si raději mačkal něco jiného a nešmíroval.
    Prášky na nervy spláchněte do kanálu a běžte si před zrcadlem prohlédnou Vaše pěkné, pevné tělo, které by Vám mohly o mnoho let mladší ženy jen a jen závidět. Jste skvělá žena.
  • Nedejte se!

    Milá paní Jiřino, nedejte se rozhodit tím, co se ted okolo Vas deje. Rodina i my "obycejni" lide Vas mame radi takovou jaka jste. At Vam dale slouzi zdravi, mate stale mnoho optimismu a radosti. Marta
  • lLIDE POMUZEME p.JIRINE

    Dobry den, jsem celkem mlady muz a bulvary ze zasady nectu, ale toto semnou opravdu hodne zacloumalo. Myslim, ze nejake soudni zaloby a blablabla ze strany AHA svou chybu nenapravi. Tady je jen jedny cesta, jak se postavit proti takovemu jednani a tento dennik nekupovat, dokud se nepolozi. Snad si ponauceni vemou i ostatni deniky. P.Jirinko, hlavu vzhuru a jdeme do boje. Vim, ze jste perfektni zenska a lide Vas miluji a nejaky bulvar na tom nic nezmeni, jen asi brzo zmizi s prodeje:). Aspon doufam. Preji Vam i ostatnim pekny den.
  • Přestaňte kupovat bulvár!!!

    Dobrý den,myslím,že jediná obrana,jak dát najevo,že už opravdu nechutně překračují meze slušnosti,je přestat kupovat bulvár!!!!
    Musím se přiznat,že jsem zhnusená!!!
    Paní Bohdalová,myslím si,že lidé,kteří Vás uznávají jako naší Herečku a mají Vás rádi,tak si určitě AHA nekoupili!!!
  • Hlupáci ať se jdou vyfotit.

    Nazdar! Stojíme za Vámi Jiřinko, jste osobnost a máte barevný život. Bulvár je ubohý a já jej nekupuju, kvalitní informace jsou k nalezení i na internetu a zdarma! Na intimitu má právo každý člověk, jen bohužel - kdyby nafotili mne tak je jim to k ničemu. Nejsem nudista ale já si na sebe neberu 3 vrstvy oblečení když třeba přejdu ze sprchy do postele, ve vlastním bytě nebo pokoji si snad můžu dělat co chci a to je můj názor. Vy se teď hlavně seberte a držte! No a lidi kteří by Vás snad odsoudili Vás tak ti ať se jdou vyfotit do bulváru! Máchněte nad takovýma rukou a jen se usmějte, chce to trochu času a nikdo si na nic nevzpomene, to zase bude "v kurzu" něco jiného *3* Jiřinko mějte se krásně Vy i všichni čtenáři, čau Aleš
  • Fotky.

    Milá Jiřinko,je mi už dost přes 40,ale stále vzpomínám na Vaše pohádky a filmy.Nic si nedělejte z takových parchantů jako tento slavný bulvár je!Jsou to idioti,kteří nemůžou nic nafotit.Ani jejich články nestojí za nic.Jenom ničí život slušným lidem,ale věřte,že máte spousty fanoušků a fanynek,kteří Vás nikdy neopustí.Já i moje rodina,která je velmi početná,Vás velice milujeme a na tom nikdo nic nezmění!!!
    Pro ty kteří Vás chtějí pomlouvat:Podívejte se do zrcadla a dejte si pořádně přes držku.Pomlouvejte pedofily a vrahy a ne tak fantastické lidi,kteří něco dokázali.
  • zralá žena

    Milá paní Bohdalová,provázíte mne a celou moji generaci už od dětství a nic nemůže změnit můj obdiv k Vám.Dokonce ani dnes tak diskutované a v bulváru proprané fotky.Musím říct, že stydět by se mněl ten kdo je zveřejnil, ale zase na druhou stranu jsem mu vděčná za to ,že konečně po spoustě silikonových a anorektických vychrtlin můžeme vidět normální tělo zralé ženy.Paní JIřinko,vy jste a pořád budete hvězda.A když už Vás nějakej šmírák fotil,tak ať Vám zaplatí tučný honorář.
  • Paní Bohdalová

    Paní Bohdalová,nic si z toho nedělejte.Nemáte se za co stydět.Obdivuji vaši postavu ve vašich letech.Musí vám mladší závidět.Bohužel v dnešní době lidé pro peníze udělají všechno.Bez ohledu na druhého.Chápu vás,zamrzí to,jak lidé zneužijí příležitosti.Hlavu vzhůru. *3*
  • Re:

    Děkuji ;-)

    Jinak asi to tak bude. To samé třeba u pana Šípa, paní Sašové a podobně. Včera jsem měl takové tendence všem psát a vyjadřovat jim podporu, ale nebylo kam :)
  • Článek

    Kriste, fakt to tady je.

    ...a zahrála si v mnoha českých filmech, jako např. Chobotnice z druhého patra (1968)...

    To si fakt dneska už nikdo nedokáže dohledat fakta? Třeba kdy byl natočen ten který film?
  • Paní Bohdalová

    Paní Bohdalová nečtu bulvár, ale správa o vašem zhroucení se k Nám dostala přes internet. Prosím uzdravte se Nám, máme Vás rádi. S pohlazením Slepičkovi (catering) *14*
  • Reakce na článek

    Jsem rád, že se až tak nemýlím. Na Vašem blogu jsem se o tom ujistil. Je pravda, že jsem webové stránky paní Bohdalové nenalezl.
  • ...

    Také bych si přál, aby je žalovala a vyhrála - protože tohle byla věc, kde ten buvár podle mě překročil všechny meze...
    Podrobněji viz http://kyberskeble.blogspot.com/200 8/06/mediln-umpa.html

    Btw, zdá se mi to, nebo Jiřina Bohdalová nemá své webové stránky? To je v dnešní době skoro zvláštní ;-)
  • Re: Re: Prosím odejděte

    Dle Vašeho vyjadřování Vás odhaduji na mentálně postiženou neb primitiva,který je mezi slušnými lidmi neuznáván.A proč to tykání?
  • Vážená paní Bohdalová

    poté, co se ke mně dostala informace o Vašich fotkách v cizině, jsem se rozhodl reagovat. Přeji Vám pevné nervy a zdraví a NEDEJTE SE. Totiž pokud jste v hotelovém pokoji, požíváte dočasně ochranu své osoby jako ve vlastním bytě se vším všudy. Není skandál to, že jste byla v Evině rouše, skandál je, že tyto fotky někdo zřejmě ne bez úplaty nechal zveřejnit. Skandál je, že bulvár je zveřejnil a ve své honbě za senzací jde až za hranice zákona. Čeho ještě je schopen? Kdyby na tomtéž místě byla nějaká neznámá paní Xypsilonová, tak žádný skandál nehrozí. Český člověk je však nastaven na úplně jinou notu. Chce vidět a chce slyšet. A bulvár využívá srdnatě mezer v zákonech. Nebojte se, na tento problém skutečně sama nejste. Navíc, máte vše, co žena mít má a světoví malíři malovali právě taková díla, jaké vytvořil onen fotograf. Tedy ženy kypřejších tvarů, které představovaly v jejich výjevech božstva, ženy svůdné, plné energie atd. Proto zůstaňte v klidu. Rozhodně nestojí ten někdo ani za pohled. A když, tak u soudu z očí do očí. S úpřímným pozdravem a hlavně, nadhled a humor z Vaší strany je zbraní proti podobným takovým ... *14*
  • celebrita

    pani bohdalova, ste celebrita, vas sa bulvar ani vdaka nevychovanym spoluobcanom s kamerami nemoze dotknut, zabudnite, my sme zabudli bez docitania
  • Re: Prosím odejděte

    Blbče. Víc nemá cenu se s tebou špinit.
  • Nic si z toho nedělejte

    Vážená p.Bohdalová,jste zkvělá herečka,leckterá celebrita by Vám mohla závidět,ten bulvár Vám nemůže ublížit.Fotograf který má vše na svědomí je ubožák a Vám nesahá po kotníky,asi si léčí nějaký svoje problémy.Jste fantastická žena a navíc se nemáte zy co stydět.Narušil Vaše soukromí,žalovala bych ten plátek i toho fotografa.Vyhrajete to.Moc Vás zdravím.E.S. *3*
  • Milá paní Bohdalová,

    jak psaly pisatelky přede mnou, nemáte se za co stydět!! Jste kočka! Vím, že to musel být pro Vás šok, ale... co kdybyste to obrátila ve svůj prospěch? Vy můžete klidně nafotit akty podobně jako paní Švandová a můžete dát na frak mnohem mladším plastovým modelkám. Když mohla Sofie Loren, proč ne vy? Možná přepíšete dějiny a konečně se přestanou fotit ty umělé, vypolštářované dvacítky!! Moc Vám držím palce a věřím, že se svým smyslem pro humor se tomu brzo začne smát:o)
  • Milá p.Bohdalová

    Mila p.Bohdalova! bulvarni casopisy nekupuji, ale neslo prehlednout skandal s fotkami v Aha! Fakta: 1. jste uzasna herecka, osobnost, clovek 2. jste hezka zena a nahota je prirozena soucast cloveka, ja bych take nechtela , aby me nejake hovado vyfotilo a pak videl me fotky cely narod, ale vy se nemate za co stydet, stydet by se meli ti druzi! Za 3. Denik Aha! je ubohost sama, jeji redaktori jsou lidske nuly a jedinym jejich trestem by bylo, kdyby si lide jejich noviny nekupovali- vyhlasuji na vasi podporu tyden nekupovani deniku Aha! Drzte se, zkuste myslet pozitivne a na to, ze cas vse zahoji, pokud budete citit, ze je chcete zazalovat, tak to udelejte anebo at je vasi kamaradi nakopou do..... S pozdravem a pranim pevneho zdravi Vladka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit