Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Bohdalová

OSOBNOST 31.12.2006 
329 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • herečka

    PANI BOHDALOVA JE SKVĚLÁ KOMEDIANTKA,POBAVÍ NEJEN PROSTÝ LID.TO PLATÍ I O JEJÍ DCEŘI,ALE KOMUNISMUS JE HOLD KOMUNISMUS,TAKŽE SE MODLÍM ZA CELOU JEJÍ "ÚSPĚŠNOU"RODINU.HEZKY DEN..........
  • Ještě k svátku

    Dobrý den paní Bohdalová.Jsem od Dětství Vaším fanouškem.Kdysi dávno-před 40 lety jsem Vám psala dopis k svátku-jsme jmenovci.-)Mám od Vás do dnes schovaný lístek,který jste mi poslala:-).Chtěla jsem Vám letos na 4tyřicáté výročí opět napsat,ale osobní problémy....vypadlo mi to.Omlouvám se.Přeji dodatečně vš nej nej a hlavně zdravíčko.Jiřina Z.
  • Jiřinka

    Paní Jiřinko,také bych se ráda dozvěděla jméno léčitele,který vás ovlivnil v kouření a chtěla bych vědět,jestli stále nekouříte,moc vám děkuji a z lidí si nic nedělejte Jana Kubová *3* *4*
  • zlomená žebra

    Milá paní Bohdalová,mám k Vám velkou prosbu, četla jsem v tisku, že jste měla na vánoce nehodu a zlomila si žebra. Mojí mamince se stalo toéž, má velké bolesti a nemůže dýchat. Prosím o radu, jakým způsobem Vás léčili a jak dlouho to trvalo. Díky za radu. Lísková
  • popularita

    Dobrý den paní Bohdalová teda pokud to k Vám dojde.Musí říci že jste byla mojí nejobdivovanější herečkou do té doby co jsem se s Vámi setkal osobně.Protože tak arogantní osobu jsem ještě nepotkal. Měla by jste se stydět.tady máte moji adresu kdyby jste mi to chtěla vyvrátit.ale pokud jste tak jak jsem Vás poznal"osobně"tak k tomu nedojde:Jsem jen obyčejný člověk ale ti Vás asi vůbec nezajímají.Milos.lupikseznam.cz
  • milá pani Jiřina

    Vážená pani Bohdalová.Som váš fanúšik.Veľmi som sa potešil vydaniu vašej knihy Mnela sem štěstí na lidi.Zháňal som ju po celom Slovensku nakoniec mi bolo povedané,že sa na Slovensku nedistribuje.Nerezignoval som a po neúspešnom pátraní som ju v Prahe zohnal.Ani nie ja ale štedrý Ježiško.
    Touto cestou sa na Vás obracám p.Jiřina či bi ste mi knihu nepodpísali.V obálke zašlem
    papier ktorý si do knihy vlepím.
    Je to možné? Dá sa to realizovať?Boli by ste ochotná prijať túto ponuku?
  • STB

    JiRINO,
    Jak to bylo vlastně s tou STB? Nepřesvědčila jsi mne! *14* *5* *3*
  • Nenažraná

    a sobecká potvora se stala z milované Jiřinky. Je hnusná, zlá. *9*
  • pojštovna díl 29

    Dnes, v dílu 29 jste uvedla, že pojedete na svatební cestu na Peršlák v Jižních Čechách. Byly jsme tam taky v létě a moc se nám tam líbilo. Bude vidět Lesní hotel Peršlák taky v Pojištovně? Byla bych moc ráda. Děkuji a přeji hodně štěstí jak ve vztahu s panem Nárožným, tak ve Vašem osobním životě. Jana
  • Re: Re: nikdo na vas neni zvedavej

    ..no řekl bych že Kateřina je podle všeho také zasloužilá soudružka, a zřejmě je jí líto že už ta její doba nepokračuje. No jo v reklamě zřejmě soudružka Bohdalová nedostává takové částky na které byla zviklá za posílání lidí na smrt do dolu a koncentraku StB...holt jina doba Béda tolik nedá !
  • Re: nikdo na vas neni zvedavej

    Tomu co navrhujete se říká cenzůra a to už je zapaťpanbu davno za náma.
  • Kráva

    Jiřino,
    jsi kráva !!!!! *9*
  • Re: Re: reakce

    No nevim, ale řekl bych že někdo kdo byl zavřeny v politickém lágru asi moc peněz nevydělával *9* Můj dědeček byl take v takovém lágru a vratil se v takovem stavu že za rok umřel. Také ho tam poslal někdo jako je soudružka Bohdalová, a upřímě řečeno je mi jedno jaká je jeho výmluva. Soudružka Bohdalova někde říkala že spolupracovala kvuli tatinkovi, ale má někdo pravo kvuli jednomu člověku ubližovat jiným lidem ? Řekl bych že ne !
  • Re: Blahopřání

    Co je vám do toho? Paní Bohdalová je herečka a ne veřejná osoba. Jak a kde a s kým žila v soukromí je jenom její věc. Co strkáte nos tam, kam nemáte? Vy taky nikomu na potkání nevykládáte o svém soukromí? Jak by se vám to líbilo, kdyby kdejaká Tamara vám viděla až do ložnice?
  • Re: reakce

    Nevím, jak jste si své "krvaví peníze" vydělával vy, ale paní Bohdalová určitě čestně. Jak můžete vy, který jak píšete, jste si za minulého režimu vytrpěl své, tak slepě věřit tomu, co všechno se teď píše v bulváru a co je "zapsáno ve spisech STB", když jste se přesvědčil že byla u nich všechno lež? Jak jste starý, tak jste nesoudný. Přečtěte si knihu od paní Bohdalové Měla jsem štěstí na lidi. Možná že začnete konečně přemýšlet a leccos pochopíte.Možná.
  • končíme

    Na obrazovce mne obtěžujete !
  • upozornění

    Musela jsem si povzdechnout,když jsem vás slyšela v pořadu dobrá rada nad zlato:vytýkala jste paní kuchařce jaké i-y se píše ve slově cibule.Tak vám řeknu,vůbec se mi to nelíbilo,aby herečka jako vy toto musela.........?????
    myslím si,že to bylo hodně pod vaši úroveň.děkuji za odpověď.
  • reakce

    2 Jana [jana.vecerova@volny.cz]: Je mi 80 let a schodou okolností jsem si od estebáku zažil svoje. Někdo podobný jako je soudružka Bohdalová na mě také psal udaní a tak jsem si užil svoje. Miloval jsem Sovaka, Menšika a Hornička. Nejspíš se ted otačejí v hrobě když zjistily jak na ně soudružka Bohdalová psala udaní na STB. Nechapu jak se proboha nekdo muže zastávat takové zrudy která se neštítí z úsměvem od ucha k uchu předstírat a přátelský se vtírat do rodin a za rohem psát udaní na STB. Vzdy se mi hnusí lidé kterí jdou přez bolest a neštěstí jiných, slušnějších lidi jen aby se mela o něco lépe. Asi by jste se měla stydět ale podle Vasí reakce jste se asi také mela na ukor nekoho jineho lepe, že ?! Omlouvám se za případné nedostatky v textu, ale je mi 80 let a mám také lecos za sebou. Nezbívá než jen doufat že slušní lidé nikdy nezapomenou na lidi jako je soudružka agentka Bohdalová a jí podobní kteří díky krvavím penězům dodnes mohou plivat do tváří těch kteří se nebály postavit proti nesvobodě. Adam Frýbort
  • pozdrav

    Pani Jiřino,jsem neslyšící,mě se opravdu líbíte nejvíce vaše pohádky,i přesto že je mi už 45let. A také se na vás ráda dívám v pořadu Jak na to!Přeji vám hodně zdraví a úspěchů!Sońa Hentschelová z Mikulášovic *14* *15* *4*
  • Milá Jiřinko,chtěla bych Vás touto cestou požádat o radu,jak přestat s kouřením.Vím,že s Vámi byl nějaký pořad,kde Vás zázračně odnaučil kouřit nějaký léčitel,nebo psychoterapeut,prosím Vás,zda na něho máte kontakt,zda by jste mi ho zaslala na můj e-mail,moc Vám budu vděčná.Jinak Vám přeji moc a moc zdravíčka a štěstíčka,Vaše obdivovavetelka Marcela

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit