Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Bohdalová

OSOBNOST 31.12.2006 
329 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přečtěte si to

    Paní Jiřinko, včera ráno jsem už v 9 šla nakoupit do Hypernovy ( mám oslavu, je mi 40)Když jsem dávala nákup do auta, všimla jsem si 2 starších paní, jak stály před vchodem, drží noviny a říkají: No to je kočka, fakt vypadá na svůj věk fantasticky, no ta je krásná. Schodly se: jste normální. Asi byly na Vás hodně zvědavé. Bylo to takové nějaké hezké. Nic si z toho nedělejte, to je život!
  • držím palce

    Dobrý den, paní Jiřinko, držím moc palce.V Aha jsou fakt hulváti, že tyto fotky nechaly vytisknout a ten člověk, který fotky poskytl asi není normální, hlavně ten text který poskytl.
    Moc Vám fandím a doufám, že je zažalujete
    Terka *3*
  • věci důležité

    Paní Jiřinko,
    vím, že je to těžké, ale určitě už víte, že jsou věci důležité a nedůležité. O našem bulváru si drtivá většina národa myslí své, věřím tomu. Chudák, který se musí živit publikováním lží a pohrdáním základními mezilidskými hodnotami, Vám nesahá po kotníky a podle toho se k tomu postavte. Venku je krásné léto, kolem sebe máte lidi, kteří Vás mají rádi a dělají Vám radost. Přeju Vám hodně zdraví a těším se zase na Vaše rady :-)

    Vaše Jiřina
  • fotky v AHA

    Paní Jirino, preji Vám hodně brzké uzdravení a zlepsení psychického stavu - vůbec si nic z nějakého bulváru nedělejte - je to stejně jen navoněná mršina která už dávno zdechla :-) a žádná mršina ani ta navoněná vám nestojí za to abyste se kvůli ní jakkoliv trápila (bulvár nekupuji ale tato zpráva se na internetu přehlédnout opravdu nedala) Majka
  • Já vám moc fandím.

    Paní Jiřinko !
    Chápu Vaše první pocity, ale hoďte na to bobek. Já sama jsem se na balkonu - i ve vlastním bytě produdírovala nahatá - a to na Vás, byť jsem o dost mladší nemám. A nebylo to z nějakého exhibicionismu, ale protože jsem tam tj. na to balkoně chtěla něco pověsit atd. I když je Vám to nepříjemné, nemáte se za co stydět. Stydět by se měl ten blbec, který si myslí jak je "in", že Vás vyfotil. Je to ubožák. Na Vás nemá ani 1%. Zdravím i Vaši dceru a udělejte všechno pro to, aby o Vás nemusela mít - kvůli takové blboti - strach. Obě jste skvělé. AHA je chlív. A to úmyslně píši chlív, protože chlév je něco úplně jiného. Ta zvířátka jsou mi tam milejší než ti, co ty Vaše fotky zveřejnili.
  • Re: Dovolená v Turecku

    Plně souhlasím!!! Spros´ták není ten, kdo chodí doma nahý, ale ten, kdo toho zneužije!!!
  • Re: Vzteklý dort.

    Náhodou, Jířa má na svůj věk figuru, jako víno. Klidně by mohla fotit playboy. Když se kolikrát podívám na ty mladé prasnice na koupáku, tak by jí mohly závidět!
  • Jiřina Bohdalová

    Vážená paní Bohdalová. Moc si Vás vážím a přeju Vám brzké uzdravení.A na nějaký
    bulvár a jiný hajzlíky se vykašlete.Saša
  • Fotky

    Paní Jiřino,

    držím palce a doufám, že budete brzy v pořádku a že ty prasata zažalujete.
    Držte se a moc Vám fandím.

    S pozdravem Zuzana. *4* *3*
  • Dovolená v Turecku

    Dobrý den paní Jiřinko, jsem 45 letá úplně normální ženská. Fotky v dnešním deníku AHA jsem viděla u kolegyně, která je čtenářkou tohoto bulváru, ale můžu Vám upřímně říci, že se vůbec nemáte za co stydět, protoože na ty roky, které máte vypadáte pořád super, jediný kdo se může stydět, je právě bulvár AHA. Taže vám přeji ještě hodně dlouho stálé zdravíčko, hodně vitality a radosti a smíchu, který kolem sebe rozdáváte.
  • Vážená paní

    dnes jsem si noviny, které nechci jmenovat, nekoupila. A už je nikdy nekoupím.Věřím, že slušní lidé, kteří v naší zemi jistě ještě zbyli, jednají a budou jednat stejně. A na mínění těch neslušných a hyenismem potrefených, nám nemusí záležet.Patříte k nejlepšímu, co naše země má.
  • AHA -fotky

    Dobrý den,
    paní Jiřinko, nic si nedělejte z toho co se děje kolem Vás, Ti se Vámszaží ubížit si to ponesou sebou, a nebude jim z toho jednou moc dobře na srdíčku, doufám, že si jednou uvědmí, co všechno jste udělala, nejenom pro nás, tehdy ještě děti(když jste namlouvala a natáčela různé pohádky), ale i pro dospěláky, a to nemluvím o zásluhách na programach, které natáčíte v současné době. Proto VÁM přeji hodně, ale opravu hodně pevné nervy, a hodně úspěchů v osobním ale i pracovním životě.

    Vaše

    Lenka Sentlová
    Jalubí *3* *14* *14*
  • Jiřina Bohdalová v AHA!

    Ahoj,

    jestli vás také rozzuřilo a je vám špatně z toho, jak se chová náš bulvární tisk, například deník AHA!, který dnes zveřejnil fotografie nahé Jiřiny Bohdalové,připojte se ke mně a napište jim také email, ve kterém jim vyjádříte svůj nesouhlas s tím, co udělali.

    Email deníku AHA! je:
    aha@ahaonline.cz

    Myslím si, že aspoň takto je třeba vyjádřit podporu Jiřině Bohdalové, která tomuto národu, narozdíl od novínářu AHA!, opravdu něco kvalitního dala.
  • Turecko

    Milá naše paní Jiřinko,
    přestože vůbec nevím, jestli se tyto řádky dostanou až k vašim očím, cítím potřebu Vás podpořit a říct Vám, ikdyž věřím, že to jde špatně, ignorujte ty hajzly, kteří za peníze udělají jakékoliv svinstvo. Povzneste se nad ně a věřte, že většina lidí stojí při Vás a mají Vás rádi. Pevné zdraví a hodně optimismu do dalších dnů i další práce, kterou nám přinášíte radost - už jen pro to, že jste a že jste právě taková, jaká jste.
    Zdraví Vás
    Lidka Čípová *3*
  • Prosím odejděte

    Paní Bohdalová,lidé,kteří se nebudou chtít pozvracet se na vás dívat nebudou,domnívám se,že se jedná o velkou část národa,tak jako se kvůli Vám nedívám na pořad "Dobrá rada nad zlati"sípavost,scvrklá kůže na rukách,otylost a neustálé skákání do řečí mne irituje.Pokud jste byla mladá,tak to ještě šlo,ale nyní Vás prosím odejděte dejte možnost příjemnějším lidem.Děkuji
  • nedejte se PANÍ Bohdalová

    nedejte se PANÍ Bohdolová ,Vy pro nás normální lidi budete vždycky PANÍ herečka a dáma prken co znamenají svět , jedna fotka nějakého HAJZLÍKA nemůže nic změnit na Vaší celeživotní práci na všem co jste dokázala a ve svém životě dosáhla.MY VÁS MÁME VŚICHNI RÁdi ......... *3* *3* *3*
  • Nahá Jiřina

    To, co se o vás, tedy vaší dovolené, má zítra vyjít v tisku i s fotografií, tak to mne nejdříve popudilo, ale to, jak se prezentovali ostatní, už začínám věřit, že nejste o nic lepší. Pevné nervy a hodně zdraví. Asi obojí teď budete potřebovat.
  • prosba

    Milá paní Bohdalová,
    moc vás prosím o následující radu. Mám bratra, který nadměrně kouří a celá rodina je z toho nešťastná, poněvadž mu to nesmírně škodí.
    Slyšela jsem od přítelkyně, že vás vyléčil před lety nějaký ruský léčitel. Prosím vás, nemáte na něj kontakt? Byla bych vám moc vdečná za radu a pomohla byste nám. Bratr s tím souhlasí, jen nevíme jak se s ním spojit.
    Moc, moc děkuji a jsem vaše věrná obdivovatelka.
    Prosím, kdybyste byla tak laskava a odpověděla na můj e-mail.Děkuji. Jarka *5*
  • Velká herečka

    říkejte si co chcete ale tak jak zahrála Fany to by u nás nezahrál nikdo!!!Je to geniální herečka v Americe by dostala dávno Oskara!
  • Vzteklý dort.

    Myslím, že znám recept na Váš vzteklý dort.My jej známe pod názvem "Božské jídlo".Vnoučata zkrátila název na "Božan"
    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit