Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Jirásková

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozdrav zo Slovenska

    Milá pani Jirásková, mám rada Vaše filmy,/napr.Fany/ originálny zmysel pre humor,Vašu dôstojnosť, ktorá je Vám vlastná a tak ojedinelá u žien. Viem, že máte doma Fr.buldočka-miláčika. Keby ste ešte pridali k nemu malého pravého Pekinéza, spoločnosť by sa zväčšila a radosť tiež. Najmenší typ/vankúšikový/v dospelosti neváži viac ako 3,5 kg. Priniesol by Vám šťastie do života, možno práve také, o ktorom si myslíte, že je už navždy preč... Všetko dobré praje Julka *4*
  • Vážená paní Jirásková, videl jsem Vás dnes při předávání státního vyznamenání které jste obdržela. Jsem velice rád, žev jsem Vás mohl osobně poznat a zároveň jsem šťasten, že státní vyznamenání dostávají lidé kteří svou celoživotní prací a smýšlením si toto ocenění opravdu zaslouží. Moc Vám přeji toto veřejné ocenění Vaší celoživotní práce a hlavně Vaší lidskosti, přeji Vám hodně zdraví a neutuchajiciho oúptimismu. Váš J.Kral řidič *4*
  • Pro paní Jiráskovou

    Jelikož mi je "pouze" 24 let,tak od svých 15 let obdivuji tuto herečku,mám ji velice ráda a vždy se na ní ráda dívám.Mám ráda její role v novějších filmech ale i ty ve které hraje společně s "Bohdalkou a Janžurkou".Mějte se krásně a přejí Vám hodně a hodně zdravíčka do dalších let.Přeje Lucka z Českého Těšína *14*
  • Vážená paní Jirásková,

    dovolte mi, abych Vás uprostřed léta pozdravila a poděkoval a Vám touto cestou za celou řaqdu Vašich krásných filmových a divadelních rolí. Miluji film Fany, Sestřičky a řadu dalších, kde opravdu excelentně ztvárňujete většinou hlavní postavy.Přeji Vám hodně zdraví, štěstí a ještě hodně a hodně filmových rolí.Mějte se opravdu pěkně! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit