Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dasvobodova
    Děkujeme za zprávičku, ale televizní program CS FILM má málo kdo.
    Věřím, že přijde doba, kdy filmy, inscenace, divadelní hry, ve kterých účinkovala herečka Jiřina Švorcová odvysílají: ČT1, NOVA, PRIMA ...! Zatím současná politická ruka drží pod zámkem v trezoru skvostnou herečku Jiřinu Švorcovou, přestože je u většiny lidí žádaná!
    Hezký den přeje Dana Sv.
  • Dnes 11.9.2O11 ve 22.00 hodin bude vysílat CS FILM Krále Šumavy
  • dasvobodova
    Příspěvek všem příznivcům herečky Jiřiny Švorcové i paní Maje, Sylvě! Pro hvězdnou herečku Jiřinu Švorcovou můžeme stále žít, bojovat PRO NI! Nejenom pomyslně, ale fakticky, pište do České televize, do rozhlasu, ať nám vrátí Jiřinu Švorcovou na obrazovku v podobě filmů, inscenací, divadelních her. Český rozhlas obohatila nádherným,nenapodobitelným altovým hlasem, ať to byly pohádky, rozhlasové hry...! Je toho mnoho co ukrývají trezory ČT a Český rozhlas! Jaká škoda pro nás, kteří dokážeme ohodnotit její hereckou práci! NECHTĚJÍ NÁM " JI " vrátit! Škoda pro českou kulturu a náš národ! " BOJUJME " pro JIŘINU ŠVORCOVOU, PROTO TADY JSME. VY VŠICHNI KDO JI MILUJETE, NEVZDYCHEJTE, SVOJI LÁSKU PROKAŽTE SMYSLUPLNOU ČINNOSTÍ! Špínu na ni naházeli politici, někteří herečtí kolegové prostřednictvím médií. Nazvali ji zločincem, nyní tak nazývají nás, protože ji máme rádi a bráníme ji! Liana a já pro ni bojujeme, přidejte se všichni, kdo nechcete, aby padla do zapomnění skvělá herečka, čestný člověk! JE TO NA NÁS, KOMU NA NI ZÁLEŽÍ...! Važte si toho, že jste se mohli přiblížit k JIŘINĚ ŠVORCOVÉ, otevřela Vám svoji náruč, srdce! To jsou dary, kterých je třeba si vážit!
    NYNÍ máte možnost prokázat svoji lásku k velké umělkyni tím,
    že " PRO NI " budete bojovat a hájit "JEJÍ ČEST "
    Hezký den přeje všem Dana Sv. *4*
  • Ahoj,náše příspěvky bohužel nejdou dohledat.Už je to pryč.Zřejmě mám zablokovanou stránku,už se mi to stalo jednou.Teď když pané Švorcová už není nevím co psát.Vždy jsem psala,co je u ní nového.Pokaždé když jsem s ní mluvila.Psát že je mi po ní smutno to vždycky obrečím.Každou středu jsme ji se Sylvií volaly a pak jsem já psala.Sylva protože je maďarské národnosti a už se stalo,že ji někdo vytýkal špatnou slovenštinu,tak píše opravdu málo.My máme i blog paní Jiřinky.Psát o ní je stále ještě bolestná záležitost.Určitě se těšíme na setkání v Praze.Zdravím a přeju hezký den Maja
  • dasvobodova
    Paní Marie - Majo, každý příspěvek v diskusi je viditelný, není možné smazat jméno - přezdívku pod kterou je napsán příspěvek, smazat lze příspěvek, ale ne jméno - přezdívku. Bude dobré, když se obrátíte na odborníka, který Vám poradí jak se máte zaregistrovat, případně prohlédne Váš počítač, chyba je na Vaší straně. Paní Sylvie nepíše vůbec, dají se vyhledat všechny příspěvky, které jste psaly. S paní Sylvií jsme si psaly vzájemně soukromě před pohřbem paní Švorcové. Nyní nepíše ani příspěvky ani mi neodepsala na můj dotaz. Budeme rádi, když se opět zapojíte aktivně ve fanklubu.
    Srdečně zdraví Dana Sv.
  • ahoj,stále se nemůžu přihlásit na svou stránku,jak jsem prohlížela diskusi,tak jsem přišla na to,že se to vůbec nenačítá a stále je tam číslo 322.Není tam ani příspěvek,kteý jsme tam daly se Sylvií,když zemřela paní Jiřinka.Všem kteří mi psaly na mou stránku se omlouvám,že jsem neodpověděla.Nevím proč to je tak.Zdravím všechny fankubáky.Maja
  • monna1981
    *13* ráda bych se jí někdy poklonila alespoň na místě jejího posledního odpočinku, chybí mi!
  • dasvobodova
    Pan Jahoda je známý provokatér, snad je to žena, její příspěvky byly již smazány před nedávnem. Fanklub každého rád přivítá, stejně jako návštěvu domů, pokud přichází v dobrém úmyslu. Asi se paní Jahodová velmi trápí, je nám líto, jděte jinam, pochopení u nás nenajdete! My jsme klub milující velkou herečku, váženou paní Jiřinu Švorcovou! Dana Sv. *4*
    PROSÍM, NEODPOVÍDEJTE NEPŘÁTELSKÝM PŘÍSPĚVKŮM, BUDOU SMAZÁNY!
  • dasvobodova
    Informace pro všechny ( registrované i neregistrované ) příznivce hvězdné herečky Jiřiny Švorcové! Máte-li zájem o zařazení filmů, inscenací, divadel. her, seriálů, ve kterých herečka Jiřina Švorcová hrála, napište do České televize, požádejte o její zařazení! Prostřednictvím internetu najdete: Česká televize-kontakty-divácké centrum-dotaz nebo sdělení, tam napište požadavek, napište svůj mail a nezapomeňte kliknout do malého okénka - požaduji odpověď! Napsala jsem tímto způsobem o zařazení filmů, inscenací, divadelních her, seriálů, v kterých Jiřina Švorcová účinkovala! Odpověď od ČT Ladislava Richtra zněla: ... nehrála téměř v ničem, věnovala se více rozhlasové tvorbě... reagovala jsem a vypsala několik filmů, divadelních her, seriálů, inscenací..., odpověď od L. Richtra: divácký zájem o ni není... jste jediná! Proto napište prosím do ČT, nesmíme se nechat odbýt, dobře víme, že záměrně tuto skvělou herečku nezařazují z politických důvodů! Pro nás herečka Jiřina Švorcová nikdy nezemřela, bojujme, ona také bojovala, měla by z nás radost a hlavně si zaslouží, aby i další generace poznala skvělou herečku, které bylo ublíženo, ukřivděno!
    Pro českou KULTURU byla a je " HERECKÝM KLENOTEM! "
    " NESMÍME DOPUSTIT, ABY JIŘINA ŠVORCOVÁ ZAPADLA DO ZAPOMNĚNÍ!!! "
    Děkuji " akram " za informace spojené s Jiřinou Švorcovou, to vždy potěší, budeme se těšit na další...!!! *3* Zdravím Vás všechny,
    přeji hezký den! Dana Sv. *4*
  • dasvobodova
    Děkujeme za informaci, opravdu krásný článek, který napsal PhDr. Zdeněk Hrabica, CSc. Takové vyjádření autora hřeje na srdíčku!
    Děkuji Vám pane Hrabico, mám radost! *3* Dana Sv.
  • dasvobodova
    Vážení příznivci naší milované herečky Jiřiny Švorcové, přečtěte si prosím: www.lidovky.cz - článek Jany Machalické: " Máslo na hlavě "
    Vyšla totiž knížka o Jiřině Švorcové, kterou napsal Robert Rohál. Autor záměrně znetvořil pravou tvář herečky Jiřiny Švorcové tak, aby ji znehodnotil jako herečku i jako člověka. Mnoho lidí ať již zvědavých nebo fanoušků Jiřiny Švorcové si tuto knihu koupí, uvěří nebo budou zmatení z jejího obsahu ...! Ta kniha je namířena proti velké herečce, totiž dnešní politická vládnoucí garnitura nechce, aby vynikající herečka Jiřina Švorcová byla milována! Jana Machalická zcela výstižně odhalila smysl knihy a útok autora Roberta Rohála. Kniha je mířená svým obsahem proti Jiřině Švorcové i proti ostatním dobrým hercům! JE TO VŠECHNO ŠPINAVÁ POLITIKA!!! Bojujme, braňme Jiřinu Švorcovou! Včera jsem žádala Českou televizi již po několikáté, aby nám vrátili skvělou herečku Jiřinu Švorcovou na obrazovku! Kdo jiný má pro ni bojovat, nežli MY?! Vždyť je to boj pro " ČESTNÉHO ČLOVĚKA A HEREČKU, KTEROU MILUJEME! " Važme si takových spisovatelů, kteří píší pravdivě, příkladem je MIROSLAV GRACLÍK, který v knize: " Jiřina Švorcová osobně " píše ústy Jiřiny Švorcové, tak, jak pravdivě odpovídala na jeho otázky! Je to kniha, které mohou čtenáři uvěřit, jeho kniha není na politickou objednávku s úmyslem zavděčit se politické mocnosti! Miroslav Graclík je čestný člověk, pravdivý spisovatel, dloudobě docházel domů za Jiřinou Švorcovou, aby společně napsali knihu o tom, jaká opravdu Jiřina Švorcová byla! Robert Rohál je pisálek s křivou tváří podlézající dnešní politické mocnosti, asi by se jinak neuživil! Není sám, najděte si vyjádření analitika Jindřicha Šídla jak buší do Jiřiny Švorcové! ONI ji potřebují kopyty zašlapat...! Prosím, zapojte se, vždyť prostřednictvím internetu můžeme psát a opětovně žádat Českou televizi, aby nám vrátili Jiřinu Švorcovou na obrazovku!!! I když tam také " ZATÍM " sedí političtí pacholci a drží klíč od trezoru filmů, inscenací, seriálů a jiných pořadů se skvělou hereckou osobností Jiřinou Švorcovou!! Zapojte se i Vy, kteří nejste zaregistrovaní ve fanklubu, můžete tak učinit, máte-li rádi Jiřinu Švorcovou, jste vítaní! Přeji Vám všem hezký den! *4* Dana Sv.
  • dasvobodova
    Zdravím všechny příznivce paní Jiřiny Švorcové. V dnešním deníku AHA je rozhovor s hercem Jiřím Krampolem, jedna z otázek byla: Jaká herečka Jiřina Švorcová byla? Jiří Krampol odpověděl ... byla zapálená komunistka, nikdy nikomu neublížila, hodně lidem pomohla! Jsem velice ráda, že i Jiří Krampol se vyjádřil a pomohl tak k očistě dobrého jména vážené herečky Jiřiny Švorcové! Je potřeba i v této době, byť je již Jiřina Švorcová na onom světě, aby lidé prozřeli a od lidí fundovaných se dozvěděli pravdu! Každá doba má své politiky a svoje oběti! Bohužel postkomunističtí politici nám lhali a zničili dobrou herečku, k tomu jim dopomohli někteří herci! Národ, který miloval Jiřinu Švorcovou a její umění... byl dezinformován! Bohužel tito politici nám stále vládnou, mají ve své moci i Českou televizi! Přestože Liana a já žádáme ČT, aby nám vrátili velkou hereckou osobnost paní JIŘINU ŠVORCOVOU na obrazovku, nereagují... sedí tam takoví lidi jako je 75. letý pan Uhde, ten a jiní drží klíč od trezoru! HANBA JIM!!! Zdraví Vás Dana Sv.
  • vladka65
    Dobrý večer,dnes je to rok a dva dny,kdy jsem naposledy navštívila paní Švorcovou.Netušila jsem,že jo to naše poslední setkání.Měla jsem to štěstí,že jsem ji poznala osobně a o to více mi schází.Byla milá,přátelská,lidská o to težší je takového člověka ztratit a uchovávat si jej jen ve vzpomínkách.Zastavila jsem se dnes u hrobu položit kytičku,ale její jméno tam ještě není.Zdravím Vladka
  • Snad televize Barrandov je vstřícnější k pořadům o paní Švorcové,že?Děkuji,Danuško,za milá slova.Mám Tě ráda.Všechny Vás zdravím.Liana.
  • dasvobodova
    Milá Lianko, buď v pohodě, budeš nyní zase v pracovním procesu a velmi zaneprázdněná! Já budu bojovat stále, jako důchodkyně mám čas, chuť i potřebu bojovat za paní Švorcovou. I dnes a do budoucna ... to má smysl, aby další generace poznala skvělou, krásnou herečku a rovného člověka, pro kterou stojí zato ji prosazovat a bojovat, " ONA " si to zaslouží!
    Lianko, radostné vkročení do nového školního roku, jsem ráda, že jsi...!
    Zdravím Tebe a všechny příznivce Jiřiny Švorcové!!!
    PA Dana *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit