Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dasvobodova
    Ahoj Lianko, škoda, že jsme si neužily tak úžasné ženy, skvělé herečky jakou byla paní Švorcová! Mám již zjištěné, že můj dopis s blahopřáním neobdržela v r. 2008 k jejímu životnímu jubileu, jinak by mi prý určitě odpověděla, potvrdil mi to pan Graclík( jméno si napiš ). Tehdy jsem byla domluvena s nějakým panem z KSČM v Praze 1, řekl mi, že ji dopis předají a nadiktoval adresu, tu mám stále v notýsku napsanou: Politických vězňů9, Výbor národní kultury, PSČ 111 21. Napíši jim, co mi způsobili. Maminka, o kterou jsem pečovala zemřela 8.12.2008, potom jsem měla již čas se s celoživotně milovanou paní Švorcovou sejít, kdybych věděla o existenci fanklubu, hned bych reagovala, dočkala se podání ruky, objetí a byla tak obohacena. Škoda, škoda, ale mám ji stejně ráda a budu pro ni žít i když pomyslně s příznivci fanklubu, kteří mě umí pochopit jako Ty Lianko! Mějte se všichni hezky, věřím, že se někdy setkáme, třeba u hrobečku velké herečky! PA Dana
  • Ahoj Danuš,čím dál více kladných zpráv o charakteru paní Jiřiny Švorcové.I já jsem toho v poslední době dost přečetla velmi dobrých rysech paní Švorcové.Jak dokázala lidem pomáhat,stála si za svým názorem a politickém smýšlení.Přesto dokázala pomáhat i těm,kteří se od ní odvrátili.Ale velmi mne těší,že je takových lidí dost.Mám radost z názorů pana Graclíka.Závidím mu,že byl s paníé Švorcovou v takovém blízkém a častém kontaktu.To bychom si přáli také,že?Velká lítost,co jiného na to říci.Mějte se všichni hezky.Liana.
  • dasvobodova
    Včera jsem shlédla na ČT1 dokument o herečce Heleně Růžičkové. Je v něm i důležitá zmínka o pevném charakteru herečky Jiřiny Švorcové, která jako " JEDINÁ " se jí zastala a prosadila pokračování herecké kariéry velkého talentu, kterým bezesporu H. Růžičková byla. Herci ji také poplivali, označili ji za alkoholičku... Nebýt vážené herečky Jiřiny Švorcové, také by H. Růžičková zapadla do zatracení! Je to další důkaz o dobrosrdenství Jiřiny Švorcové a očistě " Spáchané křivdy na H. Růžičkové! " Krásný den všem přeje Dana Sv. *5*
  • dasvobodova
    Ano je to tak, také mně pan Graclík totéž napsal! Autorské právo knih
    o Jiřině Švorcové má ON! Podpořme pana Graclíka zakoupením knihy TAJEMSTVÍ Jiřiny Švorcové! Již se nemohu dočkat až vyjde! ON byl opravdu u zrodu knih s paní Jiřinou Švorcovou.
    " DĚKUJEME PANE GRACLÍKU, PÍŠETE VELMI POUTAVĚ, VĚŘÍME VÁM, ŽE SLOVA VÁMI PSANÁ JSOU NAMLUVENA PRAVDIVĚ VELKOU HEREČKOU PANÍ JIŘINOU ŠVORCOVOU!!! "
    " TÍM JSTE NÁS OBDAROVAL, S PANÍ ŠVORCOVOU JDEME DÁL....VELKÝ DÍK VÁM! "
    Dana Sv.
  • vladka65
    Milí fanclubáci,
    dnes mi pan Graclík napsal varování, abychom si dali pozor, že vychází také kniha Jiřina Švorcová a ti druzí. Je to kniha, která vyšla dříve pod názvem Kupředu levá, zpátky ni krok!, zde je o paní Švorcové jen pár stránek. Jeho kniha vyjde nejdřívě na konci října 2011. Bude mít asi název Tajemství Jiřiny Švorcové.
  • Dobrý de,pane Graclíku.Vaše kniha Jiřina Švorcová osobně je pohlazení po duši.Přiznám se ale,že ji čtu se slzami v očích.Závist je ošklivá,ale Vám já závidím,že jste s paní Švorcovou trávil tolik času při psaní knih.Co bychom za to my,kteří ji máme stále rádi,dali.Jste jistě obohacen.Těším se na pokračování.To bude dárek pod stromeček.
    Mějte se hezky.Liana Jíchová.
  • Ahoj Vlaďko,děkuji za informaci.Pořídím si jej.Měj se hezky.Liana.
  • dasvobodova
    Dobrý den pane Graclíku, Vaše kniha: " Jiřina Švorcová OSOBNĚ " se čte jedním dechem, CD - Audiovzpomínky, to byl také šťastný nápad! Na další knihu budu čekat před Vánoci! Gratuluji k úspěšně provedeným knihám, spolupráci na CD! Děkuji za to, že jste dokázal prosadit a měl skvělý nápad obdarovat příznivce Jiřiny Švorcové jejím životopisem, ONA i MY co ji máme moc rádi si to zasloužíme! Na mail jsem Vám napsala! Srdečně zdraví a mnoho dalších úspěchů přeje Dana Svobodová
  • vladka65
    Dobrý den pane Graclíku,
    jsem ráda, že se moje tušení potvrdilo a vyjde další kniha. Měla jsem tu čest poznat paní Jiřinu Švorcovou osobně a velmi si toho vážím. Zůstala navždy v mém srdci. Chybí mi! Vlaďka Š.
  • vladka65
    Ahoj Liano, určitě není problém CD "Jiřina Švorcová osobně" koupit v knihkupectví. Já jsem ho například koupila v Luxoru v Praze. Hezký den, Vlaďka
  • Dobrý den, zdravím všechny příznivce paní Švorcové.
    Nyní o ní dopisuji druhou knihu, která vyjde před Vánoci. Kdo z Vás má s paní Švorcovou kvalitní společné foto např. ze setkání fanklubu a chtěl by jej do knihy zdarma poskytnout k uveřejnění (a je i autorem snímku, nebo mu autor dá souhlas s uverejněním fotky v knize), budu rád, když se mi ozve a foto posle na mejl: m.graclik@seznam.cz
    Pokud někdo máte titulní strany starých časopisů s paní Švorcovou, budu Vám vděčný, když mi pošlete jejich kvalitní a velké scany. Sbírám je do knihy. Na oplátku mohu mejlem zaslat scany titulních stran, které již mám, případně fotografie z archivu paní Švorcové, které jsme dali do naší první knihy... Ze společných autogramiád s paní Švorcovou mi zůstalo asi deset od ní podepsaných našich společných podpiskaret, které jsme s paní Švorcovou a s kolegou Vaškem Nekvapilem rozdávali, tak kdo by ji chtěl a nemá podpis paní Švorcové, ať mi napíše mejlem svou adresu a pošlu mu ji. Jak dojdou ty podepsané od paní Švorcové, mohu zaslat nepodepsané, těch mám dostatek - mají rozměr záložky do knihy... Mějte se hezky, ať se Vám daří a dál se těšíte z hereckého umění paní Švorcové.
    Miroslav Graclík, www.graclik.cz
  • nevíte, kde je JŠ pohřbena, alespoň kytičku... *9* *9* *9* Díky
  • Milá Dano,tak to bych si také ráda poslechla.Věřím,že je to krásné.Takový hlas je ojedinělý.Liana.
  • dasvobodova
    Zdravím Vás všechny, poslouchám CD " Jiřina Švorcová OSOBNĚ ",
    její nádherný hlas jí zůstal až do konce života! Můžeme se vzájemně podporovat: " VELKÁ HEREČKA JIŘINA ŠVORCOVÁ JE STÁLE S NÁMI! "
    Krásné letní dny Vám přeje Dana Sv. *14*
  • Paní Švorcová zůstala sama sebou a to dnes mákokdo je.U nás změnit barvu dresu je lehké asi tak jak pro mnoho nás i svědomí. Jsme asi podařená lidská cháska, či chátra ?
  • Ahoj Vlaďko,děkuji,nevšimla jsem si.Tak se budeme těšit na novou knihu.Měj se hezky,přeji klidný pracovní týden.Liana.
  • Jenom malá oprava autor se jmenuje Miroslav GRACLÍK nikoli Gerclík
    ahoj
  • vladka65
    Ahoj Liano,o růžové stránce "Žena za pultem"jsem vám posílala odkaz již před několika dny,ale nikdo na to nezareagoval.Psala jsem ,že možná vyjde kniha.Znám tuto stránku už asi rok.Zdravím Vladka
  • Zdravím všechny příznivce Jiřinky Švorcové.
    Velmi pěkná a zajímavá je červenorůžová stránka Žena za pultem.Objeví se po otevření stránky Fanklub Jiřiny Švorcové.Nyní tam je rozhovor s autorem knihy Jiřina Švorcová osobně Miroslavem Graclíkem.Má rozepsané pokračování,které dopisuje již bez přítomnosti paní Švorcové.Měla by prý vyjít před Vánoci.
    Pan Graclík byl s paní Švorcovou v častém kontaktu a byl přítomný i na autogramiádách.
    Hezké sluníčkové dny.Liana.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit