Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tvl prej ZŠ,SŠ,VŠ je to pedagog a napíše mojy místo moji nebo jak to bylo tvl jándáku: stalin je uš přes 50 let pod kytkama SSSR je dávno a snad navždy ve věčnejch lovištích a jesi máš ty školy co tady kecáš tak bysi nepsal takový retardovaný chyby :D :D :D to jesi tě tam někdo naučil tak dobře česky tak je lepší mít jen ten učňák jak říkáš o andrém a víš toho víc :D :D ..nezapomeň nám říct že jsme političtí :D :D a nepřátelé režimu :D :D
  • A budeš ještě protivnějším komunistou a budeš ještě víc otravovat okolí svou ubohou rudou existencí! Ty školy jsi si složil na talíři písmenkové polévky, ne? A nebo to jistil VUML... A plavecký kurz jsi neabsolvoval? *1*
  • Soudruhu Jando, nerozčiluj se, ještě ti praskne cévka a budeš za sebou tahat nohu *1*
  • ježiši ty seš tragéd *1*
  • jak zpíval Landa.....zrůdy rudý!!!!!....... *1*
  • Ještě si tu na tomto místě dovolím jednu poznámku a to citát duchovní od katolického kněze Tomáše Halíka. Tady mě snad zločinečtí posluhovači nebudou podezírat z nějaké zášti nebo tendenčních názorů a podobně...
    "Byla nejen ženou za pultem mýdlových seriálů normalizační televize, ale i nenávistí skřípajícím a k nenávisti vyzývajícím ocelovým hlasem, deklamujícím Antichartu, onen povel k poslední velké akci režimní perzekuce nepohodlných občanů a lámání českých charakterů. Na to těžko zapomenout. Avšak jak hodnotit to, že na této cestě vytrvala i přes dvacet let po pádu režimu až do své smrti?
    Byla to nenapravitelná zaslepenost a zatvrzelost, anebo v tom byl i kousek jakési podivuhodné věrnosti, která i u člověka z opačného tábora budí nakonec víc respektu než šikovnost přemnohých, kteří bleskurychle vyměnili rudé legitimace za modré, moudra z večerních univerzit marx-leninismu za vzývání neviditelné ruky trhu a kapitál peněz, styků a informací, získaných horlivým službičkováním minulému režimu, chytře zúročili při své proměně ve velkopodnikatele bez morálních skrupulí.
    To nepřísluší rozsoudit žádnému člověku, do hlubin srdce a svědomí druhých nevidíme.
    A tak se modlím za její duši, která je až nyní velmi překvapena tím, že Pánbůh opravdu existuje – kéž pro ni toto překvapení není příliš tvrdé a nemilé."
    Amen...
  • Naprostý souhlas.
  • Snad si nemyslíš, že jsi tím někoho dojala?!
  • Tady pardon za tu chybu, měl jsem tam rozepsané něco jiného a pak už jsem to neopravil... Ještě jednou omluva...
  • Ale, ale... Tak připravované ublížení... No to snad ne!!! Vy už nenávistí nesršíte, ale svou nenávist jste si vilili v létech minulých! Konečně se vyjádři k důkazům Ústavu pro studium totalitních režimů, kde signovala chartu o tom, že souhlasí s tím, aby byli rozvraceči komunismu exemplárně potrestáni. V rozhovoru z roku 2007 to ještě hrdě a drze obhajovala!!! O ČT se nemohu vyjádřit, nesleduji její dění a ani programy, už jsen proto, že z ní srší to staré známé bratříčkování. A to, že jsi nebyla ve straně ti nevěřím a docela mě zaráží, že to přesto obhajuješ zločince!!!
  • dasvobodova
    Paní Jano, přečtěte si prosím dnešní moji odpověď na Váš včerejší příspěvek, je pod Vaším článečkem!
  • dasvobodova
    Paní Jano, reaguji na vaše vyjádření, snad si ani neuvědomujete, že podporujete svoji záští i zločineckého diskutéra, který píše:smrt komoušům, nedej Bože, aby nám někdo z těch lidí ublížil! Snad jste ani nedomyslela, že jste byť neúmyslně podpořila jejich snad připravované záměry někomu ublížit! My co máme rádi paní Švorcovou nesršíme nenávistí! Jsme ve Fanklubu se srdcem na dlani! Od mého dětství obdivuji a mám ráda mnoho herců:...J. Švorcovou, J. Bohdalovou, J. Hlaváčovou, J. Štěpánkovou, S. Budínovou... aj. Všechny mohly hrát, to je dobře, jsou vynikající herečky, ale Jiřina Švorcová byla též vynikající a oblíbená, její práci ji vzali, proto se jí zastávám jako bezbranného člověka, kterému bylo ukřivděno! Těžký kříž si nesla na svých bedrech až do konce...!
  • tak tady je teda capri280@seznam.cz
  • OK *1*
  • jako na email??? no ja jich mám víc tak ti dám ten co moc nepoužívam a pak ti dám ten co používám *3*
  • Dovedeš si představit ty hnoje, co by nám tam asi tihle fanatici posílali, narazit na naše adresy? *7*
  • Přijde mi, že někteří se tu v diskusi chovají jako sektáři nebo něco podobného... Vůbec neberou v úvahu fakta a drmolí pořád to své... Říkají, ať sem nepletu politiku, ale tu do svého života zapletla a neoddělitelně k němu připoutala sama Švorcová... Sama sobě si tím ve své kariéře vydatně pomáhala, ale druhým tedy nepomohla ani náhodou, naopak... Ještě jednou díky za podporu...
  • hele andre011 dej mi email musíme pokecat je vidět jak je nesnášíš nebudem tady v tý jejich sektě a pudem radši na mail co ty na to ?? *3*
  • asi tak :)
  • Ještě k celé diskuzi.Reagovala jsem,protože jsem nemohla uvěřit tomu,co jsem četla.Byla jsem naprosto uzeměná některými názory.Čišelo z nich tolik nenávisti k jinému názoru-tedy k tomu vašemu.Připomělo mi to silně minulý režim.Nikomu ani náhodou neupírám jeho názor,ale ať on připustí,že někdo jiný má názor opačný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit